0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum söyle diyelim kanamalı gebelik geçiriyorsunuz. Kayinvalidenizin yanına gittiniz kalmaya mecbur. Kiyafetlerinizi ayrı yıkasalar. Mesela bir gün kendim attim nevresimlerimi kıyafetlerimi sonra goruncem çalışan makineyi durdurdu. Yanlış anlama ben diğer nevresimleri de nevresimlerle atacam ondan deyip nevresimlerle benim kıyafetimi yine ayrı attı. Sebep ne anlamadım. Sizce neden. Yıkadıgim bulaşıkları da peşimden tekrar yıkadilar yada alıp makineye attılar. Yada evden getirdiğim temiz kabı tekrar yikadilar.

23 Cevaplar

+2 oy
(1,798 puan) tarafından
Seni pis görüyorlar demek ki senide takma ayrı yika canım 
tarafından
Ben en son poşete koydum onlar posetten alıp ayrı yikadilar öle yaptık
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben senin yarinde olsam yattigim yerden kalkmam iyileşir biran önce kendi evime giderim hem boşver ayrı yikansin enfeksiyon falan bulaşır onlardan bide onla ugrasirsin 
tarafından
Oyle yaptım mesafe koydum
+1 oy
tarafından
Vallah ben bundan rahatsız olmam aksine sevinirim başkasının çamaşırları ile yıkanmaması senin sağlığın açısından da doğru. Ama bulaşıkları tekrar yıkamaları çok ayıp 
tarafından
Yok çamaşırı da anlıyorum da 2 parça bisim oluo hani az ya onların ki ile atayım desem ayırıyorlar hemen o zoruma gidiyor yada bahsettiğim gibi açtığım makineyi durdurup içinden ayırması gibi
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Başkasının sonuçta ayrı yıkanmalı bencede ben eşim ve çocuğum üçümüz olmamıza rağmen 60 derecede sürekli yıkıyorum havlular konusunda aşırı hassasım herkesin ayrı eşim benimkisini kullansa cinnet geçiriyorum nevresim de kişisel bir şey ayrı yıkanmalı bunun mantarı var uyuzu var her türlü hastaligi var kanamalı hastalık geçiriyorsan bırak da bir zahmet kendileri bütün işleri yapsın belki sürekli elinle taharet  alıyorsun diye öyle yapıyorlardır 
tarafından
Bende iyi niyet aradım da makineyi çalıştırmisim durdurup çıkarması ne bilim bari bekle peşime tekrar at
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Kanama olayından dolayı ayrı yıkamış olabilirler ama bulaşıkları anlamadım 
tarafından
Kanamadan da çalışan makineyi de durdurmasalar iyiydi .
(5,603 puan) tarafından
Yapma artık sende boş ver dinlenmene bak
tarafından
Hic karışmıyorum gidip oturuyorum geliyorum. Zaten kesin surat asacak bisi buluyorlar. Erkenden geliyorum
(5,603 puan) tarafından
Surat asmak isteyen insan illa bir şey bulur boş ver
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(77 puan) tarafından
Daha iyi bosver hamilesin bırak yapsınlar yat dinlen herkesin temizliği pisliği kndine 
0 oy
tarafından
Giysi konusunda birlikte yıkanması dan ben hoşlanmam ama diğerleri seni titiz bulmadıklarını gösteriyor 
tarafından
Yada kendilerini çok mükemmel görüyorlar. Pis değilim çünkü.
tarafından
Boşver kafana hiç takma sana gıcıklık olsun diye yapıyorlar belli ki
tarafından
Beni zaten kabullenemediler. Eşimin birinci onceligi olduğum için galiba.
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende kıyafetlerimi baskaisnin kıyafeti ile yikamam ayri yıkarım iç çamaşırı falan demek ki sizin temizliğinize güvenmiyorlar
tarafından
Ben temiz olduğumu düşünüyorum. Onlar gibi bir yeri 3 kere silmezdirim. 1 kere silerdirim
(12 puan) tarafından
Herkesin temizlik anlayışı farklı tabiki sizde keyfinize bakın o zaman onlar yapsın
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Kıyafetlerimi onların kıyafetlerine zaten karıştırmam hiç sevmiyorum öyle yıkamayı aylarca bir arada kaldık onların kıyafetlerini bir makine yaptık kendi kıyafetlerimizi eşimle ikimize bir makine yaptık sanırım seni pis buluyorlar öyleyse bir işe elini sürme bırak onlar yapsın 
tarafından
Bende öyle yapıyorum. Onlar fazla takıntılı temizlik konusunda da ne bilim çalışan makineyi de durdurmazdim yani.
0 oy
(574 puan) tarafından
Çamaşırın ayrı yıkanması doğru ama bulaşığı bilemem temiz bulmuyorlar demek ki sizi.mecburiyet de olsa kalmazdim orda 
tarafından
Artık öyle yapıyorum. En iyisi mesafe.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bırak çamaşırları ayrı yıkasınlar daha temiz olur birde kanamalı gebelikmiş ondan ayrı yıkıyorlardır bulaşıkları da elleme belli ki senin karışmanı istemiyorlar.
tarafından
Oyle yapıyorum artık
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben de bana gelen tabagi yeniden yikarim.mesela komsuya yemek verdim.bana 3 gun sonra getirdi diyelim.ne zman yikadi nerde bekledi gelirken tabagin heryeri elledigi icin yeniden yikar öyle kaldiririm
tarafından
Gözümün önünde yapması rahatsız etti gözüne soka soka yapmazdirsin
(3,101 puan) tarafından
Yok canm yapmam tabiki yaninda da.
0 oy
(16 puan) tarafından
Ben olsam direk giderim evime 
tarafından
Oyle yaptım mesafe koydum
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Yani camasir ve nevresim için senin hijyeninin adına kanamli gebelik durumundan dolayı daha iyi.Ama diğer yazdıkların hiç hoş değil anlıyorum ki bunun sebebi senin hijyenini sağlığını  düşünmek değil, seni küçük düşürücü bir davranış.Sende hiç birsey yapma eliniz hiç birseye sürme bu durumu avantaja cevir iyi değilim dinleneyim de birak tüm işleri yapsınlar.
tarafından
Bende mesafe koydum zaten iyi niyet aradım başta ama iyi niyet değil bu
0 oy
tarafından
Seni beğenmiyorlar kendilerini beğenmiş ukala pisler ben olsam yüzlerine bakmam kız 
tarafından
Aldıklarımı da beğenmiyorlar bayramda 2 çikolata vardı elimizde ikisi de marka biri 70 liraysa diğeri 60 dır esimde pahalıya uzak ya annenlere götürelim dedi. bana pahalıyı vermediniz diye surat asti
tarafından
Gidip gelme kız pisler ay ne kadar kötüler
tarafından
Oyle yapıom
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bosver yıkasınlar sen otur bisey yapma ye iç keyfine bak
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kimi takintili oluyo ya senin pis ya da temiz olmanla alakasi olmayanilir bosver takma
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Ayırıp ayrı yikamasi daha iyi bende tiksinirim başkasinin kiyafetiyle bir yıkayamam.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani kiyafet konusunda dogru olani yapmislar. Ben de ayri yikarim. Ayrica nevresimlerle kiyafette atmam. Bence dogru degil. 

Bulasik konusunda ayip yapmislar tabi. Demek ki seni temiz gormuyolar. 

Bence bu tarz seylere karisma. Kiyafetini de ayri yika.
tarafından
Nevresim benim yattığım nevresimdi. onlara ait ya madem ayırıyorlar ondada ben yattım diye ayırıp sttim onu alıp diğerleriyle attı o zmn sadece benim kıyafetime yapıyorlar bu uygulamayı. Benim kullandığım şeylere değil.
(4,216 puan) tarafından
Nevresim kiyafetlerle atilmaz. Kiyafet direkt tene temas ediyo o sebeple bende ayri atarim. Tabi ben baskasinin kullandigi nevresimi de ayri atarim. Kiyafet konusunda dogru uygulama yapiyolar. Kusura bakmayin olmasi gereken bu.
Bulasik konusunda da cok titizlerdir belki benim teyzemde oyle kimseye yikatmaz yikayanin arkasindan yikar.
Ya da siz temiz yikamiyosunuzdur. Benim yengem temiz yikamaz. Yagli yagli olur hersey . Eskiden rahat yiyip iceemzdik. Cok sukur bulasik makinasi varda artik fazla takmiyoruz.
tarafından
Yo temiz yıkıyorum onlar fazla takıntılı da gözüme soka soka yapmaları tuhaf bende onlara öle yaparım.
(4,216 puan) tarafından
Olabilir canim bazi insanlar fazla takintili.
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Şahsım olarak bende istemem aynı anda yikansin kiyafetler ki zaten kanamalı geçiyormuş ona özellikle dikkat ederdim ama arkandan yıkanan bulaşıkları da tekrar yikamalari hoş olmamış ya hani en azından bunu bu kadar göze sokarak yapmamalari gerekiyo bence 
tarafından
Çamaşırı da çalıştırdığim makineyi kapati benim yattığım onların olan nevresimi aldı diğerleri ile attı benim kıyafetleri ayrı attı benim kullandığımdan ziyade kendilerine ait olanı ayırıyorlar galiba
(3,503 puan) tarafından
Hamilesin zaten canım boşver hiç gormemizlikten gel canını sıkma ne yapmak istiyorlarsa yapsınlar
tarafından
Yok öldu bebegim mesafeliyim artık herkese

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nalanumsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 184 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 19,382 göst.
8 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu