0 oy
990 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar bu hafta daha önce evime hiç gelmeyen yeni komşularım gelecek ve çok heyecanlıyım her şeyi dört dörtlük olsun istiyorum bir yerde bir kusur olmasın gereken temizliği özeni her zaman gösteriyorum ama şu an ekstra dikkat etmek istiyorum. Sizler daha önce hiç gitmediğiniz bir evde ilk nereye bakarsınız ya da nereden evin temiz olduğunu anlarsınız. Şu an gerçekten çok stres yaptım. Temiz olmasına rağmen Dönüp dolaşıp ev temizliyorum. Psikolojim bozuldu:)

36 Cevaplar

+5 oy
(997 puan) tarafından
Valla milletin evine gidip orayı burayı kurcalayip temiz mi diye bakmam . Kendi evimde yapıldığını götürsem bir daha gelmemesini söylerim 
tarafından
Hususi gelip sağı solu inceleyeceklernden değil canım . Zaten ilk kez gelecekler o yüzden çok dikkat etmek istiyorum. İlk izlenim önemlidir sonuçta
(997 puan) tarafından
O zaman bacım tuvalet lavabo ve Aygaz :)
tarafından
Onlar hep tamam cnm sürekli temiz olur
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Temiz ev belli olur sen hiç kendini sitrese sokma
tarafından
Doğru cnm haklısın
+3 oy
tarafından

Kusur gören göz hayal eder gene görür.  Sen bence şöyle düşün.  Bir muslumanin evinin temiz olmasi gerektigi kadar temiz mi . Bitti gittiii ..:) hem kendini strese hic sokma Rabbimize begendirellim kendimizi yeter . Eminim evin mis gibidir zaten 

tarafından
Sağol canım benim teşekkürler❤️
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Valla öyle dikkatli bakmam nerde pislik var diye ama bence mutfak ve tuvalet banyo yani benim için ilk olarak oralar önemli 
tarafından
Tmm cnm dikkat ederm yine
+1 oy
(4,548 puan) tarafından
Toz vs varmı mutfakta yağ kalıntısı wc temizliği bide beyaz bı çorap giy evde gez bakalım kirlemiyor mu :)) bardak çatal kasik vs
tarafından
Hepsine kefilim de beyaz çorabı hiç denemedim canım:)))
(1,763 puan) tarafından
Benim eve beyaz çorapla gelen siyah çorapla döner
+1 oy
(1,798 puan) tarafından
Misafirliğe mi geliyorlar yoksa teftişe mi
tarafından
Misafirliğe de bn dikkat etmek istiyorum canım. Hersey kusursuz olsun.
+1 oy
(3,519 puan) tarafından
Bana gittigim evin temizligini incelemek cok ayip geliyor ya senin evinde yasamiyorlar ki temizligini bu kadar onemsememeliler ikramlar yenilebilecek kadar temizligine guveniyorlarsa yeterlidir. Bir kadinin ve bir evin temiz oldugunu kafasinin icindeki dusuncelerinden anlarim.ben mesela hep baskalarindan mi bahsediyor dedikodu mu yapiyor,karamsar,negatif,öfkeli mi bana gore temiz degildir huzurlu,sakin,neşeli bir evdeysem beni agirlayan ev sahibi guler yuzluyse  o ev tertemizdir 
tarafından
İncelemek için değil cnm ilk kez gelckler evime o yüzden hersey 4 4 lük olsun istiyorum. Güzel bi izlenim bırakmak istiyorum
+1 oy
tarafından
Hıc kımsenın evıne bakmam coluk cocuk dagıtır cunku, bır tek tuvalet temız mı dıye bakarım bır de cocugunun ustu bası temız mı, cocuk annenın aynasıdır cunku
0 oy
(799 puan) tarafından
Bi kadinin tuvaleti ve ocagi temizse o kadin temizdir birde cocuklari temiz giydiriyormu saci basi kokmuyorsa anliyorum temiz bu kari diyom:))))))
tarafından
Hepsine dikkat ediyorum cnm tamamdır o zaman:)
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Valla tuvaleti temiz olan mis kokan ev benim için temizdir. Ha Bi de kendi evimde de yerde kırıntı pislik ayağıma değmesinden nefret ederim. Yerler de çok önemli benim için 
tarafından
Tuvaleti günlük çamaşır suyu ile yıkarım cnm
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bir evin temiz olduğunu beyaz çorapla gittikten sonra anlarsın :D çıktıktan sonra bakarsın çorap aynı rengindeyse ev temizdir :D
tarafından
düzenlendi
Kız bak yine karşılaştık demode:))) birbirimizi fena sevcz  sanki:))) ahahaha
(997 puan) tarafından
Ya başka yerde kirletip evime geldiyse :D
tarafından
Piyango sana vurur o zaman cnm:))
(2,393 puan) tarafından
Aysenur sen ne anlatıyorsun ya boş boş? Sen nesin ki kimsin ki seni seviyim ya da sevmeyeyim:D ? Demode falan hayırdır ?° kendine gel.
0 oy
(266 puan) tarafından
Bence temizlik koltukların altı kapıların kenarları banyo tuvalet hijyeni duşakabin üstü temizliği varsa evde tuvalet dahil koku yok ise mutfakta yağ yoksa özellikle davlumbaz  dolap yüzü tamamdır 
tarafından
Tmmdr cnm oralar temiz sürekli elim üzerinde
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Prizlerin üstündeki tozları aldın mı :D 
tarafından
Tabiki her zaman alırım üstünü içini
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben kapının çöpünden bakarım çöp nerede diye ayak dibinde mi uzakta mi diye 
(1,541 puan) tarafından
Yanlis anladiniz bazıları ayakkabıların üstüne koyuyor alan olmaya bilir kova olmaya bilir ama ayakkabıların üzerine ben sevmiyorum sadcee düşüncemi söyledim
(48,690 puan) tarafından
ayakkabi ustunde olmaz kiz bazen poset delik cikiyo akiyo ayakkabıya akar
(1,541 puan) tarafından
Doğal gazi bağlıyor hemen altında ayaķkabilar kedi gelse yirtsa ayakkabılar maf olur ben ayyabilarin yanına yada başka koseye birsey demiyorum yanlis anlattım
(48,690 puan) tarafından
benim yan tarafta duvar dibinde
(260 puan) tarafından
Yok canım yanlış dedin demedik ki ben şahsen eğer kotu gozuktugunu dusunen biri varsa biraz daha uzağa bırakayım belki senin düşüncede olan yine vardır diye ders alayım dedim :)
0 oy
(148 puan) tarafından
bir seyler ikram edeceğin için tabak, çatal, kaşık; bir şeyler içeceğiniz için su ve çay bardakları lekesiz olsun; halında saç, koltuk altlarında toz olmasın; bir de bu insanlar wc lavabo kullanabileceginden oralar parlasın :))  
tarafından
Tmmdr cnm tekrar tabağı kaşığı kontrol edcm
(148 puan) tarafından
kusur arayan bulur canım, sende kusur arayan bir daha gelmese de olur bence o yüzden kendini yorma çok yaranamazsin millete
tarafından
Doğru cnm çok haklısın walla
0 oy
(985 puan) tarafından
Bir kadının temiz olduğu lavaboda el yıkarken havlu ve lavabo taşından belli olur günlük yıkıyor sa beyaz dır mutfakta da bulaşık yıkanan yerdeki lavabo içi sarıysa pistir bana göre odada ise kanape veya koltukta ki yastık eğik büzük se yerinde ***** duruyorsa dağınıktır tv de veya tv ünitesinde toz varsa da bana göre pistir 
tarafından
Tmm cnm hepsine tekrar göz gezdrcm:)
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Misafirlige fazla giden biri degilimdir merak edip odalara falan da bakmam ama mutlaka birseyler ikram edeceksinizdir. Bende bir yere gittigimde ikramljklarin konuldugu tabak cay bardagi  kasik catal temiz mi bakarim bide wc temiz mi diye
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Temiz ev özelikle bakılmadan kokudan bile belli olur canım onu hiç dert etme ama tuvalet önemli 
0 oy
(13,028 puan) tarafından

Temiz evin kokusu bile ayrı güzel oluyor Biraz temiz evler genel de ağır yemek kokusu  değişik bir koku oluyor :)

0 oy
tarafından
beyaz coraplarimin kararmasindan anlarim.. beyaz  biraz renk atar ama gri oluyorsa o ev pistie

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 796 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,535 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 291 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 434 göst.