0 oy
1,399 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaslar okadar uzgunumki içimi dokcegim kimsem yok Allah'tan başka.esim beni aldati üç yıl oldu bu üç yıl içinde aynı kişiyle bikac defa yine msjlari yakaladım zaten çoğu zaman eve gelmezdi iş bahanesiyle.sorup kizdigimda kavga cikartirdi.bu sonda yine gelmemeye başladı.gecen gece eve geldi o oruspu beni aradı gelip beni beceriyi sonra gelip senimi beceriyi dedi bisuru şey söyledi neye uğradığimi şaşırdım çünkü eşim kendini düzeltmiş sanıyordum suphelensemde.kavga etik bikac gün güya gönlümü almaya çalıştı ama ben o travmadan cikamadim arada kızdım niye yaptın niye bizi bu hale koydun dye sitemler ettim.cok canim yaniyordu kadınla ikisinin birbirine dokunduğu anları düşündükçe ciğerim sokuluyordu sanki.o travmayı atlatamadim sitem ettim dye gidip boşanma davası acmis ben yapmadım o yapmış sebebide ben iftira atiyormusum çok konuşuyormuşum canından bezmiş.anlamadi kavgam sitemimde kabulenemeyişim canimin çok yanmasından ondan vazgecemeyisimdendi.cok cannim yanıyor 10yillik evliyim bu üç sene önce çok seviyorduk birbirimizi onsuz nefes alamıyordum.neolcak şimdi okadar kafam alak bulaki napcam bilmiyorum 

41 Cevaplar

+4 oy
(3,451 puan) tarafından
Sen ne kadar dik ve gururlu durursan ( ağlayıp zırlayıp yalvarma moduna geçmezsen ) onun aklı hep sende olur, sen şuan gözünde basit görünüyosun o yüzden senden çok çabuk vazgeçebiliyo, bence şu saatten sonra hiç muhattap olma mahkemede dik bir şekilde boşan, o adam yine dönüp dolaşıp sana gelir. ( Ben kabul etmem o ayrı konu ) ama sen bunu istiyosun diye düşünüyorum 
-Reklam-
+3 oy
(8,933 puan) tarafından
Boşanmak için neyi bekliyorsun adam dünden razı 
(8,933 puan) tarafından
Gereken yapıldı mahkemeden uzaklaştırma kararini cikarttim çocuğuma yaklasamaz
(8,933 puan) tarafından
Kaynanama tabiki eşim musade etseydi şuan boşanmış olurdum
(399 puan) tarafından
Ben çok seviyordum üç çocuk var düzelir sandım ne kavgamda ne sitemimde bsey anlamadı sesimi duymadı
(399 puan) tarafından
Sendemi sikintilisin cnm eşinle
(8,933 puan) tarafından
Bi ara vardı biseyler halloldu bitti gitti cnm... belki hayırlısı ayrılmalıdır böylesi hem sana hem çocuklarına zarar seni anlamayan adamla ömrünü çürütüp psikolojin daha fazla bozulacak yoksa
+2 oy
(646 puan) tarafından
Çok üzüldüm burdan ahkam kesmek kolay canım boşa demek kolay sabret demek kolay ama en doğrusunu sen bilirsin çok zor bir de kendi kalkıp boşanma davası açmış anladığım tek şey evliliğiniz çoktan bitmiş görünüyor Allah yardımcın olsun
(399 puan) tarafından
Elimde onca delil neden varken ben bosanmadim o gidip açmış vicdani hicmi yok üç çocuk doğurdum iyisiyle kötüsüyle bı aileydik her sikintisinda arkasında oldum
(646 puan) tarafından
Ne desen haklısın ama o delilleri yok etme her zaman bir kosede dursun keser döner sap döner gün gelir hesap döner
+2 oy
(409 puan) tarafından
Kısır olur uckuru kapıda kalır kopar elinde kalır inşallah Allah'ım cezası 
+2 oy
(434 puan) tarafından
Ne sevgisi Allah aşkına ben anlamıyorum ya başkasının koynuna giren adamı neden seveyim defolsun gitsin senin 3 yıl önce boşaman gerekiyordu bu adamı delillerin varken. 
+1 oy
(10,378 puan) tarafından
Yani nerden tutsam bilemedim sen niye boşanma davası açmadın peki ? 3yıl ya 3 yıl. Hani hala nasıl seviyordum vs. Biraz gurur yahu. Kadın seni nasıl kendi ile aynı sınıfa koymuş aramış bak. Sitem ettim diyorsun sitem kalp kırılınca edilir bacı aldatılınca değil. Arkana bile bakmadan git. Dik dur
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun 
(399 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(4,216 puan) tarafından
İsabet olmuş boşa gitsin bu kadar karaktersiz biriyle aynı çatı altında kalman kendine ettiğin bir hakarettir herşeyin affi olurr aldatmanın olmaz yapan yine yapar yine yapar
(399 puan) tarafından
Çok zor çok seviyordum üç çocuk var
(4,216 puan) tarafından
Sevgi maalesef ki herşeyi çözmez çocuklara çok yazik ama o kendi dusunmiyorsa çocuklari zaten onun babaligindan ne olur kendi yoluna bak derim seni de sevgini de çocuklarını da haketmiyor en aşağılık şeyi yapmış seni kaybetmiş zaten umrunda da deil belliki boşanma davası açmış akilli ol ac gözünü iyice süründur elinde avucunda ne varsa al kendine yeni bir hayat kur derim hakkında hayırlısı olsun
(399 puan) tarafından
Evimiz vardı birlik oturdum dört yil yemedik icmedik ev almak için borcu bittince benden habersiz satmış o kadınla konuşmaya başladığı dönemde
(2,484 puan) tarafından
Ay bide ne halle biriktirip aldigm evi satacak o... icin bende uzulecdm bosaniyoz diye adimina kursun sikardim heralde en buyuk dusmani ben okuddum ne sevmesi
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Benim de çok korktuğum şeylerden biri rabbim yardımcı olsun kardeşim çok zor
(399 puan) tarafından
Aldatılmaktanmi korkuyorsun cnm.rabbim korusun çok zor
(1,125 puan) tarafından
Evet canım en büyük korkularimdan
0 oy
(1,003 puan) tarafından
 Kocanın senden vazgeçmesinin sebebi senin ona vazgeçilmez olduğunu hissettirmen. Başta yapman gerekeni kocan sana yapmış. İnşallah boşanmam seviyorum ben deyip gururunu daha da incitmesin. 
0 oy
(189 puan) tarafından
Biran postu bacım açtı sandım aynı şeyleri yaşıyoruz metres bacima çık aradan çocuklarını elinden almiyim demiş sen bol bol delil topla   ağzına sic ikisininde kadinada dava aç 
(189 puan) tarafından
Öyle valla Allah'ın dan bulsun lar öğrendik kız 19 yaşında mis  adını soyadını öğrendik bekliyorum adresi elime geçsin bak nasıl saçlarından tutup babasının önüne aticam arsız 4 çocuklu adamla.fingirdiyo  bide şeref yoksunu enişteme kaçacak miş yarım akılı
(241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kardeşin eniştenin hötüne tekmeyi ne zaman basacak peki. Devam etmeyi düşünmüyor umarım
(189 puan) tarafından
Anlamdım nasıl
(241 puan) tarafından
O kız gider başkası gelir kızla keşke hiç konuşup onun seviyesine inmeseymişsiniz. Kardeşinizde görüp tanımasaymış o kızı. Hepsi birer travma. İnşallah elinde dediller vardır. Enişteniz olacak o adam sürüm sürüm sürünür
(189 puan) tarafından
Dava acicaz hem kiza hem enişteme
0 oy
(241 puan) tarafından
Sevgi değil o.  Alışkanlık. Hatta verdiğin emeğin çabanın boşa gideceği korkusu. Birşeylere sıfırdan başlamanın korkusu. Bir daha sevilir miyim korkusu. Yapma kendine bunu. Al çocuklarını yanına bırak adam naparsa yapsın. Gün olur devran döner gelir ayaklarına kapanır tövbe eder yine affedersin. Hayatta herşey insanlar için ama bunca şeye rağmen utanmadan o dava açıyorsa sakın dik duruşundan vazgeçme.  Donuna kadar alacam senin de yolla evden 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ,gönül almayı bilmeyenden yar olmuyor işte.Üzülme belkide o adamdan kurtulunca hayatın hiç de düşündüğün gibi kötü olmaz belki ondan sonra daha mutlu olursun önüne bakmalısın artık o adam ne yaptıysa kendine yapti kurtuluyorsun yaşadığın cehennemden kafandaki sorulardan hergun defalarca kez yaşadığın duygu değişimlerinden. Bence sana iyi gelecek ve hersey yoluna girecek Umudunu kaybetme..
0 oy
(6,367 puan) tarafından
Canım bir de şöyle düşün. Eşini aldatan nice pislikler var ve hala daha karısını bırakmıyor başına bela oluyor boşanmyor gün yüzü göstermiyor. Sen yat kalk dua et ki kendi boşanma davası açmış. Bırak Allah'ın dan bulsun senden uzak olsun. Merak etme sen onun hayatından gidince mumla arayacak seni ve çocuklarını. Sakın gururunu ayaklar altına alma gitsin istediğinin koynuna girsin. Sen elindeki ispatlarla tasminatta alırsın nafaka da alırsın. 

Bu saatten sonra heralde boşanmam demezsin? 
0 oy
(697 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kadın sana öyle deyince  senin gibi hayat kadınını istisnasız herkes becerir numaranı vereyim de kapı komşumun da kocası becersin sen becerilecek bjr kadınsın 
(574 puan) tarafından
Ahhahha bu nasıl bir füze
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Yazık 10 senede demekki sen  sevmiş   o ihanet etmiş  ya susup oturacaksın yada  gururla terk edecek sın  yoksa o hem aldatıp hemde terk edecek
0 oy
tarafından
Senin yapman gerekeni o yapmış hepsi bu
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kız adam dünden razı boşansana
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Okadar fedakarlık yap elin karısı gelsin elinden alsın ama sizde hata ne diye eve alırsınız böyleleri niye g.ö.tünü kaldırırsınız ki verdiğiniz emeğe saygınız olsun ki seviyorum demeyin keşke oda sizi sevseydi başka kadının koynunda soluk soluga kalıncaya kadar sizi düşünseymiş Allah aşkına seviyorum demeyin ya sevginiz gururunuzun önüne geçmesin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 160 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Wanessa (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı