0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 11 aylık . Ramazana girdiğimizden beridir sabah saat 4 de uyanıyor ve artık yatağında uyumak istemiuor emziriyorum uyku müziği açıyorum uyuyor yatigina koyuyorum başlıyor tekrar ağlamaya bizimle uyumaya başladı bu 5,6 gündür . Neden bu şekilde yapıyor olabilir ki gece güzel yatıyor sabaha karşı hep bizimle yatmak istiyor kendi yatağında yatmıyor ne yapmalıyım bu durumda sizinde başınıza geldi mi buna benzer olaylar? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Herkesin başına gelmiştir canim bebek ve uyku düzeni kelimeleri yanyana gelmemeli bence bebek oldugu için uyku düzenleri yok benim kızım 3 yaşında hala kafasına.gore bosver tadini çıkar bal kuzunun :)

tarafından
Kafama takıldı canım özellikle saatini sasmiyor teşekkür ederim:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benm kızımda 1 yaşında bu öyle yaptı. Aman bsi olmaz bizimle uyusun dedim. Şuan 5 yaşında hala benimle uyuyor keşke en baştan izin vermeseydim diyorm
tarafından
Hadi ya . En korktuğum şey zaten rahat yatamıyoruz o şekilde . Bakalım inşallah bitr bu alışkanlığı canım teşekkür ederim
tarafından
Valla rahatlığını falan bilmem de bir kız çocuğunun anne baba yatağında 5 yaşında işi yok yaa yatağında yatmalı bence ama gel gör ki .....
tarafından
Evet Allah kolaylık versin canım inşallah
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Oğlum 19 aylik 8 ayından beri benimle yatar besigini istemedi. 
tarafından
Ben istemiyorum işte bu şekilde olsun canım inşallah düzelir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu