0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar normal doğum yapalı 9gun oldu . üçüncü gün geldi sütüm ,iki gün boyunca sütüm taşıyordu sizi giriyodu göğüslere.ama dünden beridir olmuyo ,acaba sütüm mu az ,2gunde terbiye olurmu ki,yumuşak gibi göğüsler 

6 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından

2 tokat çak terbiyesize :D şaka şaka emzir bol bol gelir mutlaka 

(156 puan) tarafından
aman benimkilerde öyleydi tövbe tövbe
(656 puan) tarafından
Evet benimde öyle olmuştu şaka Maka ilk doğurduğum 1 hafta acayip taşıyordu göğüslerim sonra birden yumuşamaya başladı emzire emzire zor getirdim 3 ay emzirebildim zaten sonra tamamen kesildi . O yüzden pes etmemek lazım bol bol emzirmek ve bol su içmek lazım tahinli irmik tatlisidaı da çok süt yapmıştı bana
tarafından
Ayy azaliyomu diyosun ya
(2,103 puan) tarafından
Kahkaha attım yemin ederim ki yaaa şsjxlxjxkndşdocod
Vallaha benim taşıyordu 7 ceddime yetecek sütüm vardı 30 gün bir mastit oldum amann yarabbi bir daha düzelmedi ittir kaktır derken meme+ mama gittim 45. Gün finito bir daha geri gelmedi yani bebeğime yerel gibi değildi damla damla geldi o günden sonra full mama kullandık  
Ama sen yeni doğum yapmışsın ben 33 te tansiyon yüzünden hastanede yattım doğum katıydı ağlayan bebek seslerine sütüm geldi hastanede 37. Haftada doğum yaptım ağız sütü dedikleri şey vardı emzirdim hastanede ertesi gün kan şekeri düşcek mama verin dediler verdim ertesi güme kadar annem yaptı verdi hep 2. Gün sabahı bir kalktım ki milka inekleri gibi olmuştum öteki memeden şakır şakır akıyordu hatta eşim biberon kokuyordu mememe akan orda dursun diye
(656 puan) tarafından
Yaa seninde kısa sürmüş ben bu çevre faktörüne stresin çok etkilediğine inandım gerçekten bide göz degmesine . Benim bebeğim hastanede yattı sarılık yüzünden uzayan sarilik dediler bide sırtında hemanjiom var yani doğum lekesi doktor tıb diliyle bana sırtındaki damar tümörü iyi huylu dedi o an kafamdan sular döküldü sanki böyle damarimin birini çektiler.kafamda cızırtı sesleri çıkmaya başladı çok korktum ama şükür bişey yok o günden sonra azalmaya başladı benim sağım yaparak sürekli emzirerek 3 ay getirebildik 3 aydan sonra benimde finito malesef maltlarmi içmedim hosaflarmi damlalarmi neler neler ama yok malesef
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle oluyor ama sonra normale dönüyor seninki normale dönmüş bol bol su iç ve bol bol emzir sıkıntı olmaz 
tarafından
Erken degilmi acaba daha yeni aslında
(453 puan) tarafından
Yani erkenlik derecesini bilemedim ama dert etme yaa sıkıntıya sokarsan kendini sütun zaten azalır bol su iç bol emzir incir kuru üzüm gibi şeyler ye rabbimim izniyle yavrunun rıskina birşey olmaz
tarafından
Çok sağol canım benim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hahaha terbiyeli tavuk:) 3-4 gün sürmüştü benim
tarafından
3-4gunmu emzirebildin
0 oy
(156 puan) tarafından
tavuk göğsü sandım kız benimde bir kaç gün gelmedi sonra düzeldi 
tarafından
İnşallah benimde düzelir
0 oy
(7,732 puan) tarafından
Benimde oyleydi asiri derecede islatirdi tas gibi olurdu söndü 2 memeden de saginca 150 ml anca cikiyor 
tarafından
Azaliyomu diyosun yani
(7,732 puan) tarafından
Dolan tasan meme gitti sarkik yumusak meme geldi yani bebek ne kadar emerse ileriki duzeylerde anne gogsu ona gore sut uretirmis ve buna terbiye diorlar galiba benim kiz ne kadar icerse o kadar sut oluyor.
0 oy
(686 puan) tarafından
Solgar bira mayasi tableti kullan canım ilk zamanki haline döner ayrica sütün kalitesini de artırıyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Soni (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bukettt34 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 414 göst.