0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (1,041 puan) tarafından
3 yaşında kızım 9 aylık da kardeşi var aslında aman aman bir çocuk değil ama hiç söz dinlemiyor bir yere gidince illallah ettiriyor kardeşi varken peşinden de kosamiyorum gecensene de böyleydi hiç bir yere gitmezdim söz dinlemiyor diye bu senede aynı güzelce konuşuyorum yok babasiyla korkutuyorum yok bir babasindan korkuyo ondada artık pek tınlamıyor biliyorum doğuştan huyu bu özgür olmak istiyor bebeklikten beri ama beni çok yoruyor parka götürüyorum hevesle kıza kıza geri getiriyorum sinir sistemim alt üst oluyor artık babais da bir yere gitmek istemiyor bizimle nasıl bir çözüm bulmalıyım nsil davranmalıyım

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk başta çocuğu korkutman yanlış olmuş sen onu korkuttukca o daha çok simarmis al karşına guxel guzel konuş kızım akıllı durursan sana ödül olarak parka goturcem yada istediği birseyi vericem gibi gibi odullendir ama korkutma güvensizlik oluşur çocukta 1 dinlemez 2 dinlemez 3 de dinler bakar daha keyifli devam eder ödüllü anlaşmayı 
(1,041 puan) tarafından
Onuda denedim markete gideceğiz ama 1 tane hakkın var diyorum onu falan dinliyor ama yola kaciyor elimi bırakıyor aldığı şey ya. muk yada kırık çıksa kıyamet kopmuş gibi ağlıyor evet korkutmak iyi bir şey değil ama dinlemiyor ki kendi aleminde hep
tarafından
Cocuk bu ne yapa biliriz ki sen sadece sabır et onu yoluna getirmeye çalış korkutmadan benim kızımda öyle bıraksam yola fırlayacak elimi tut araba geliyor hadi elimi tut ziplayalim elimi tut koşalım elimi tut yarışalım diyorum hemen yapıyor işine geliyor eee aldığı şey kırık olunca aaa sana supriz yapmışlar sen gül diye böyle herseyi oyuna çevir yavaş yavaş alışır sen umudunu yitirme yeterki :)) hepimiz bu yollardan geçiyoruz bu yaşları geçecek herseyi bitecek bunu düşün sabır et eminim sen güçlü bi annesin kızına çok iyi bakıyorsun sadece bazen insan sitem eder yorulur olur öyle şeyler :)
(1,041 puan) tarafından
Yaş çok teşekkür ederim moralim düzeldi bu yoruma :) sende çok güçlü bir Annesin her şey gönlünce olsun ^⁠_⁠^
tarafından
Cümlemizin inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(167 puan) tarafından
Benim oglumda böyleydi nasil yilmiştım nasılll.. bunyüzden ana sinifina baslayana kadar 2. Cocugu yapmadim nasil korktuysam artik.. canimsin asiri buluyorsan bu durumu bi pedegoga götür 
(1,041 puan) tarafından
Ay kardeşini seviyor zarar vermiyor da büyük kız dediğin gibi yıldırıyor canıma tak ediyor götürsem çok iyi olur teşekkür ederim
0 oy
(327 puan) tarafından
benim kızımda öyle canım daha küçükler onlarda ilgi istiyor
(1,041 puan) tarafından
Gecensene de böyleydi ama canım sadece onunla ilgileniyorduk bu senede aynı ilgileniyorum istediklerini yapıyorum ama bilmiyorum neden böyle
0 oy
(49 puan) tarafından
Benim kziimda hemen hemen aynisi canm ama malesf korkutmayla olmuyor güzellikle söylemek gerekiyor bazen sirinlik yapıyorum düzeliyor ama başkalarının yanında asla söz dinlemiyor bende bilmiyorum ne olacak
(1,041 puan) tarafından
Evet ya başkalarının yanında hele asla dinlemiyor duymuyor bagirsam bile
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Bende var bir tane 3 buçuk yaşında inan fren yok ne ana ne baba kimse umrunda değil tek bildiği nasil bunları delirtierim aşırı derecede hırçın ve terbiyesiz olmuş şimarıklık falan değil bu ya (benım ki oğlan ama) 
(1,041 puan) tarafından
Ne yapacağınız böyle :⁠-⁠P
(1,682 puan) tarafından
Kız vallahi bilmiyorum eşim yıllık izinde iyi kötü şimdilik idare ediyorum işe başlayınca napcam ben kara kara düşünüyorum bildiğin
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Aslında normal bir çocuk olması gereken bizi değil kendini dinliyor ne güzel biz herseye hayır diyoruz sonra okul zamanı gelince cocuk içine kapanıyor birsey anlatmıyor şahsen ben herseye izin vermesemde yani ona zarar verecek hariç şeyler dışında asla korkutmamda  kızmam da istediği gibi yaşasın hayatını merak etsin sorsun öğrensin karşı gelsin ya biz ana babayix diye bize karşı gelmiycekler mi bize gelmezseler kimseye gelemezler sonra pısırıklıktan dert yanarız büyüdükçe hersey yoluna girecek güzel dille anlatmak daha iyi 
(1,041 puan) tarafından
Tabiki öyle ben bu zamana kadar kızmadım batsın silirir dağıtsın toplanır diye düşündüm ama dışarı çıkınca falan çok pişman ettiriyor bir yere gidince pişman oluyorum 2 çocuk olunca zor oluyor sanırım sinirlerim tepeme çıkıyor sürekli
(5,240 puan) tarafından
Evet 2 cocuk zor benimde öyle pes pese oldu çok zor anlıyorum ama dayancaz mecbur
0 oy
tarafından
Bu devrin çocukları bı tuhaf çok akıllı ve şımarık fazla yüz veriyoruz ondan böyle oluyorlar benim ki de aynı ama akillandim artık hiç bir istedigini yapmamaya çalışıyorum beni baktım çok yoruyor kızıyorum hadi uyumaya diyorum ama çok üzülüyorum hiçbir yere gidemiyoruz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgesmskk (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 299 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 275 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 911 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eslemmhatununannesi (340 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...