0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (4,983 puan) tarafından
Okadar zor durumdayizki depremler artık psikolojimizi alt üst etti tam yoluna girdi derken yine büyük depremler hayata küstük 

Canımı çok yakan şey o an o korkuyla cocuklara sahip çıkamamam donuyorum sadece bağırıyorum ve başka birsey yapamıyorum 

Allah im toprağımıza bir sakinlik versin inşallah 

Malatya 

7 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Amin canım rabbim bizlere yardım eylesin 
(4,983 puan) tarafından
Amin inşallah valla aklı dengemizi kaybedeceğiz artık o korkuyla
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Sen de insansın canım kendini üzme kendine yüklenme. İnsanlar o an her şey yapabilir veya yapamayabilir 
(4,983 puan) tarafından
Çok ağladım onlara birsey yapamadığım için 13 yaşındaki kızım 3 yaşındaki oglumu alıp yatağın yanına çöktü
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Amin canım Rabbim afetlerinden saklasın 
(4,983 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncelikle biz aslında herşeye müdahale edebileceğimizi sanıyoruz işte hayatın gerçek yüzü hiç birseye sahip değiliz müdahale edemeyiz Allah istemezse parmağınızı kipirdatamayiz acziyet içindeyiz Allah bize merhamet etsin 
(4,983 puan) tarafından
Evet doğru söylüyorsun ama biraz daha cesaretli olup çocuklarımı biaraya toplayabiliriz ama yapamıyorum
(1,798 puan) tarafından
Sen o an kendine değil Allaha güven canım
(4,983 puan) tarafından
Rabbim ne dilerse o ne yazdıysa onu gorecez zaten ama işte yinede düşünmeden edemiyorum
0 oy
(1,912 puan) tarafından
Maşallah kızına canım. İnsanın elinde olan bişiy değil bu kendini suçlama bu depremler bizde büyük travmalar bıraktı. Böyle durumlarda bende soğukkanlıyım  ama acısı sonra çıkıyor kalbime ağrılar giriyo herkesin tepkisi farklı oluyor
(4,983 puan) tarafından
Hemde ne tramva akıl gitti yemin ederim
(1,912 puan) tarafından
Yazı yarım kaldı az önce pardon canım. Kendini suçlama boşuna. Eşim ayağını sallıyor diye yanına oturamıyordum.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Cnm ben bagiramiyorm  bile daha 15. Günlük bir bebişim var 2 nick yasnda oglm oglumu yatak odasında yaptırmıştım bebiş salondaydi deprem anında anneme sakin ol dedim o sıra 2, oldu oğlana koş dedim bende bebgi aldm tek başıma başıma gelse inan idrak edene kadr ev başımıza çöker unutmamistik ama alışmıştık bu iyice bizim dengemizi bozdu malesef
(4,983 puan) tarafından
Sendemi malatyada sin kuzum
Valla biz alışamadık alisilmiyor
(2,804 puan) tarafından
Hekimhan dayım canm dün yine okorkuya ortak olduk sizin kadar hissetmesekte ..
(4,983 puan) tarafından
Canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
(2,804 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Gecen haftalardada Konya'da oldu 5 büyüklüğünde bende dediğin gibi donup kaldım çocuklarımdan sadece biri kucağımdaydı 2si dışarda oynuyordu 1 de kurstaydı.. ne yapayım ne edeyim die dondum.. çok aciz kalıyoruz bütün çocuklarımız Allah a emanet biz koruyamayız Rabbim bizden daha iyi korur 2 taşın altında bile canlı tutar ama biz tutamayız canım.. 
(4,983 puan) tarafından
Amin canım hepimiz Allah a emanetiz insallah ama bu deprem gerçekten bizi mahvetti

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 865 göst.
21 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Oznurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 296 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 829 göst.
0 oy
2 cevap 268 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,086 puan) tarafından soruldu