0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,256 puan) tarafından
Mesela birileriyle tanışıyorum sosyal hayatta sonra sosyal medya hesaplarından takipleşiyoruz vs ben orada paylaşımları görünce araya mesafe koymak istiyorum bir tiksinti soğuma geliyor normalde insanları bu şekilde değerlendirmek istemem ama biraz karakterini ele veriyor paylaşımları

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi sorun Gösteriş mi 

Karakter mi 
tarafından
Ne gibi gösteriş
Evini mi çekiyor yemeğini arabasını
(1,256 puan) tarafından
Gibi gibi şeyler işte araba paylaşıp hayırlı olsun alırız gibi :)))
tarafından
E bunu nerdeyse herkes yapıyor Belki mutlugunu paylaşıyor Apsurt bir şey değil ki bu
(1,256 puan) tarafından
Ben o herkesten soğuyorum canım
tarafından
Tabi bu dediğin olur
Ben insanların bana olan davranışlarına göre yargılıyor um Arabasını paylaştı diye soğumam Beni üzecek beni kıracak bi davranışa göre yargılamak daha mantıklı:)
-Reklam-
0 oy
(8,688 puan) tarafından
Sosyal medya kesinlikle insanın karakterini yansıtıyor kişinin bize göstermediği. Herkes bir şeyler paylaşıyor başta amaan banane diyordum da bir arkadaşım bebeğinin kakasını paylaştı bakın nasıl da taştı diye ondan sonra sırayla kişi silmeye başladım. Ne düşünürlerse düşünsünler. Ha ben çok mu iyi paylaşımlar yapıyorum bilemem o da kişiden kişiye göre değişir ama bebeğimin kakasını da hayatta paylaşmam:)
(1,256 puan) tarafından
Çok kötü seviyesizce
(8,688 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ve bunu yapan da kendini sosyete zanneder, lüks yerlerde takılır.
0 oy
(684 puan) tarafından
Ne gibi paylaşımlar oluyor ki 

Bende ergen ergen söz paylasanlari görünce engelliyesim geliyor
(1,256 puan) tarafından
Onları aşırı cahil ve özgüvensiz buluyorum sorunun neyse direk konuş o kişiyle laf sokup duracaksan herkesi sil neden ben görüyorum mesela o saçmalıkları
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Sadece paylaşım deil giydiği taktiği yediğini içtiğini anlatan herkesle arama mesafe koyuyorum mesela kuzenim vardı bı tane bekarken yediğimiz içtiğimiz ayri gitmezdi ikimzde evlendik baktım arayıp sadece kocasının parasını anlatıyor artik aramıyorum o ararsa açmıyorum müsait deilim diyorum
(1,256 puan) tarafından
Hiç ama hiç çekilmez bebeğim çok iyi yapmışsın

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,034 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 350 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ezber (213 puan) tarafından soruldu