+2 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (154 puan) tarafından

Kizlar düşünsenize bı sabah kalkıyorsunuz ve kaynananiz yok olmuş uzayın derin boşluklarında :Dyıkılan yuvalar kurtulur ya ama kötü kaynanalar her kaynana icin geçerli değil  cidden bu kaynana elinden çektiğimiz nedir hayır yani oğlunu geliniyle  paylaşamiyorsan evlendirmeee oğlunu fiştikleyeceksen evlendirmeee  :angry:

13 Cevaplar

+10 oy
(13,889 puan) tarafından
Kötü kaynanadan korkmam ben anneci kocadan korkulur 
tarafından
Ahanda benimkinden bahsediyon bacıım:(
(3,830 puan) tarafından
Aynen öyle kötü kaynana istedıgı kadar kötü olsun kapı dışında kalır
(595 puan) tarafından
Sonsuz+++++++
(154 puan) tarafından
Bacım kocayı ayardan çıkaran onlar zaten akıllı koca çıkmıyor akılsız kocada huzurunu bozuyor
(595 puan) tarafından
Öyle valla o kadar çok anneci ki öl dese ölür kal dese kalır
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaynana uzak ztn ha uzayda ha başka şehirde sjsjsjs aramıyorum konuşmuyorum:))
(154 puan) tarafından
Ayyyy darısı bana inşallah benimki üst katta ama sanki bögrümdeee
0 oy
(12,588 puan) tarafından

Post bana ters :)bemimki Allah başımdan eksik etmesin kiz az önce geldi ordan 

(154 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın canimm
(12,588 puan) tarafından
Sağ olasın ♥️
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Kaynanam iyi sayılmaz. Ama eşim her zaman yerini bildirdi. Bir kere ezdirmedi. Onun yanında laf ettirmeyip yalnızken laf söylediği oldu. Haklı oldugu zamanlar. Görüşmediği de oldu. Kayınvalidem çok iyi biliyor ki oglu benim icin ondan vazgeçebilir. O yüzden artik temkinli. Gık diyemiyor. Eşimin tek iyi yönü de bu zaten. 
(154 puan) tarafından
Maşallah keşke benimde eşim öyle olsaa daha doğrusu önceden öyleydi ama simdi annem der başka bişey demez
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben çok üzülürum 
(154 puan) tarafından
Hmm sende anlasiyorsum demekki masllah:)
0 oy
tarafından
Sevmediklerimiz dahilde olurr :)))) 
(154 puan) tarafından
Olur olur:)
0 oy
(56 puan) tarafından
Kız ben o kadar sakin naif mülayim bir insanım düşün. Tartışırken bile asla sesimi yükseltmem. Taki kaynanam beni zıvanadan çıkarıncaya kadar. Bir çıldırdım varya yeri göğü kattım birbirine. Eşim dedi sakin kendi halinde olan karımı bile çıldırttın dedi. 

Eşimin ablaları abileri geldi beni öyle gördüler ve dediler ki ne yaptın sen bu geline. Bunun kadar sakin insanı nasıl bu hale getirip delirttin dediler. 

Sonuç ne biliyor musun ? 

Şuan tık diyemiyor:D
(154 puan) tarafından
Maşallah yaa valla bacım bnde aynısıni yaptım ama benimki rezilin önde gideni baş edemez kimse
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Valla canım kaynanam kötüdür aöa kötünün de kötüsü var değişik cins diyelim ama eşim hep yerini ve haddini bildirdi bazen ikimiz varken bana laf ettiği de oldu ama asla ona karşı ezdirmedi hep yanımda biliyor ki bana ters yaptiği zaman oğlu onu silecek yapıyor oğlu haddini bildiriyor hr zaman 
(154 puan) tarafından
Maşallah yaa valla sevindim çoğu cvplarin eşleri arkalarında masallah darısı benim öküze
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Yuvalari kaynanalar yıkmaz.anasinin agzina bakan o ana kuzusu kocalar yikar.erkek olan adam olan ne anasina ne karisina laf soyletmez.
(154 puan) tarafından
Öylede ama hani yine bıraksalar öyle böyle gidicek evlilik müdehale edince tam gidiyor çok zor
0 oy
(7,552 puan) tarafından

O benim kaynanamsa esiminde annesi bsy olursa esim cok uzulur Allah korusun cok seviom ben onu:)

(154 puan) tarafından
Masllah yaaa
0 oy
(315 puan) tarafından
Benim şuan varla yok arası:D
(154 puan) tarafından
Ohhh kafa rahat desene
0 oy
tarafından
Eş önemli canım bı dönecek annesine karışma diyecek elinden tutup o ortamdan cikarcak savuncak hiç fırsat vermiycek ezdirmiycek 
(154 puan) tarafından
Nirdaaaa nirdaaa öyle eş benim payıma pohh düştü:dd
0 oy
(48,632 puan) tarafından
ya bence onların kötü huyları yok olsun kendlleri dursun erkekte olsa annesiz kalmasin ☺️

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,171 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 636 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.