+1 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar oğlum 3.5 yaşında cuma günü kaynar caydanligin üstüne dustu suyun altına tuttum ama tutugum yerler iyi ama poposunun altı soyulmuş alel acele hastaneye götürdük sardılar yara çok kötü 2 derece ama sulaniyo cerrah sarma dedi bı krem yazdı krem çok yakiyo bana yakmaayn yanık kremi ağrı kesici önerin Allah rızası icin

15 Cevaplar

+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Kantaron yağı kullanın canım çok geçmiş olsun
(135 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun
tarafından
Evet yaralara bire bir ama çok fazla değil ince tabaka sürün
-Reklam-
+1 oy
(181 puan) tarafından
Gezen tavuk yumurtasının beyazını mikserle krema kıvamına getirip bütün yanık yerlerine sür devamlı yap
0 oy
(7,571 puan) tarafından
Tuh cok gcms olsn kiyamm kuzuya postn ciksn
(135 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(3,841 puan) tarafından
Bize hametan vermıştı doktor ama bıeıncı derwce bılw değildi doktor verdıyse onu kullan bence
(135 puan) tarafından
2 derece iki tarafı el içi kadar
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Benim de geçen elim yandı sudokrem sürdüm ne acısı kaldı ne izi 
(1,035 puan) tarafından
Sudokrem 1 ve 2 yanıklara sürülüyor zaten el kadar bebeği niye riske atayım benim elimde yandı su topladı hafif bir yanık değildi sizde bilip bilmeden yorum yaptınız şu an
(1,035 puan) tarafından
Doğru ama sudocrem bebekler için çok bilindik zaten zarar vereceğini sanmadigim için önerdim
0 oy
(181 puan) tarafından
Elma suyu yanığa çok iyi geliyor birde ymurta sarısı yağı 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
geçmiş olsun kuzuya insallah hemen gecer 
0 oy
(410 puan) tarafından
Bende kardeşimle 3. Dereceye yanmistik hergun dalinle yikiyoduk iyi geliyodu birde kabuğu soyulmamis elma rendeliyodu annem cigitleriyle birlikte yanan yere koyuyodu üstüne de streç sariyodu
0 oy
(697 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun başka bir doktora daha götür cnm
(135 puan) tarafından
Yarın bidaha goturcem
0 oy
(482 puan) tarafından
Kız buraya yazağına acile gitsene
(135 puan) tarafından
Cumadan beri kaç gittim cnm sayısını hatirlamiyorum
0 oy
tarafından
Birsey yaptın mı nasıl oldu şimdi durumu
(135 puan) tarafından
Hastaneye felan götürüp geliyorum günlük pasiman
0 oy
(3,885 puan) tarafından
Doğal yumurtadan yakarak yağını çıkartıyorsun o yağı soğutup sürüyorsun çok hızlı iyileştiriyor. İnternetten araştır. Biz de 20 haziranda iki dizinin altını yaktık 18  aylık oğlumun :( demlik komple döküldü. Hastahanede filan yattık. Elhamdülillah geçti ama izleri var sarı kantaron yağı sürüyorum. Ama bizim cerrah sarmıştı sürekli pansumana gitmiştik. Size de çok geçmiş olsun yanık çok zor. Çok dikkatli olmak lazım :(
(135 puan) tarafından
Zor olmazmi çok canlarım gidiyo kaç ayda iyilesti
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yanık yumurta yağı sürün hiç izi tozu kalmaz yumurtayı tavaya yağsız kir yana kapkara olana kadar pişir yağı cikicak onu sur evde pişirme acayip kokuyo ve kokusunda kolay kolay cikmiyo
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Ah canım benim:( geçmiş olsun içim gitti
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Eczaneden rif adın da kırmizi ampul var onu kullan canim sulanmayi durduruyo kurutuyo hemej yarayi. İyilestiriyo cabucak. Kantoran yagi da kullan. Bide internetten tarifine bak yumurtayi pisirip iyice yagi cikana kadar kavruluyor siyah oluyor .  Tam hatirlayamadim tarifi. Yağ gibi oluyor. Onu kullan bi de iz miz kalmaz. Kendimden biliyoruum. Kizgin yag dökülmustu bacagima. Cok gecmis olsun bu arada. Fön makinasinin soguk ufleyen kısmıni aç ta yanma acisina iyi gelir
(135 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun kaçıncı derece yanıklara kullaniyorki
(1,538 puan) tarafından
Farketmiyor hepsine kullanilir
(135 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm sağlık ocağı pasimanunda sürdüler oğlum çok rahat
(1,538 puan) tarafından
Cok gecmis olsun rabbim bi daha bu aciyi yasatmasin. Canı sağ olsun canm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 480 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
0 oy
10 cevap 312 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 374 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...