0 oy
1,369 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı ben evde yoken bize gelmiş birlikte sohbet etmişler muhabbet etmişler neyse oraya kadar bir sıkıntı yok sonra kızla görüntülü konuşmuşlar kıza demişler pozisyon al memelerini göster eşim mutfaktan kavun getiryor senin memen bunun gibi diyor sonra arkdaşı dio ikimiz gelip seni yapalım falan böyle kahka atıp gülüyor benim eşim fazla konuşmuyor ama çok hoşuna gidyor arda cevap falan veriyor ben bunları küçük oğlum vidyo izlerken kameayı açık bırakmış tablet çekyatın altına düşmüş tesadüf şahit oldum sizce  buda aldtmak değilmi arkdaşım sevgilsyle konuşup memlerni açtırmak izletmek g't bakmak resmen çıldırdım aama küçük çaplı sok yaşıyorum 

33 Cevaplar

+4 oy
(14,098 puan) tarafından
Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaa diyecek birseyim yok gerçekten bu ne genişlik bu ne pislikk 
(373 puan) tarafından
Şu an hale şoktayım mantklı düşnemiyorum koza dio evim tam seninlik falan
(14,098 puan) tarafından
O an atsaydin ya o evden Allah'ım tüylerim diken diken oldu
(373 puan) tarafından
Evde değil canım işe giti bu saate çalışıyor
-Reklam-
+1 oy
(1,014 puan) tarafından
Ruhen aldatmis.kiz yanında olsa neler yaparmis
+1 oy
(531 puan) tarafından
Benim gözümde aldatmak canım yani sen Allahın sevgili kuluymussun buna bu şekilde denk gelmişsin inan başkası istese düzenek kursa denk gelmez 
(373 puan) tarafından
Belki daha neler vardır ben bilmiyorum ben de saf saf beni hiç aşdtmadı diyorum falan
+1 oy
(321 puan) tarafından
Bence sayılır.  Illa bi yatakta basmak şart değil.  Gözüyle diliyle fikriyle kalbiyle niyetiyle de aldatır insan insanı. Yaptıkları hiç hoş değil dogruda değil.  Hele o kadın iki erkekle aynı anda konuşup bide bu konulara girip Allah'ım korusun doğru yoldan ayirmasin bizleri evlatlarımızi.  Kinamiyorum acimiyorum sadece utanıyorum.  Insan başkası adına utanirmi . Utanç verici birşey. 
(373 puan) tarafından
Kızın ismide Fatma annesi  Fatma ismni vermiş imanınla büyü diye ama ne bileyim iki erkek tarafından haledilmek isticeğini
(321 puan) tarafından
Devir cok kötü vallahi.  Allah'ım korusun kötü zihniyetten ne deyim başka.   Ne haya kaldı ne ar ne namus.  28 yaşındayım ama 68 yaşında gibi konuşmuş olucam şimdi.  Eskiden de boylemiydi acaba bilmiyorum ama bu kadar pislik yoktur herhalde.  Vallahi utanıyorum gorduklerimden duyduklarimdan.  Herkes adabini haddini yerini arini namusunu bilse keşke
0 oy
(150 puan) tarafından
Tabikide aldatmak ağzına ederdim valla 
(373 puan) tarafından
Acba dahasıda varmıdır ki
0 oy
(139 puan) tarafından
Yanındaki zaten bunu yaparken hatalı eşinde bir şekilde dahil olmuş yapacağın şey sen benim mahremim evime o adamı nasıl alırsın hadi aldın diyelim bunlar için mi evde bunu yapıyorsan dışarda ne yapıyorsun Allah bilir onunla samimiyeti kes bidaha da evine kimseyi getirme diyeceksin şahsen ben rahatsız olurum benim evime ben yokken ne mana kocamın arkadaşı girsin evli de bekâr da giremez
(373 puan) tarafından
Bana söylmediki arkadaşım eve geldi haberim yoktu
(139 puan) tarafından
Bence bu da sıkıntı ha ben de bilemem memlekete gittiğimde geliyor mu biri ama soylemeliler bence ora bı yuva yani
0 oy
(8,829 puan) tarafından
Çüşşş ohaaa karaktersiz kocanla hala aynı evde misin peki 
(373 puan) tarafından
Yok ben araştırma yaşıyorum eve kamre yerleştirme ses cihazı takip etme telfon özleni takip etme Allen kişinin hürriyetinden yoksun etmek ve suçtur diolar ama öylede olmsa nasıl kantılarız ki
(241 puan) tarafından
Canım sen bunları git bi avukatla konuş meseleyi anlat bakalım bilgi edin ona göre hareket et artık burda bizim verdiğimiz akillarla gaza gelip yanlış bişey yapma
(373 puan) tarafından
Ben biraz daha deil toplama çalşıyayım hepsni bir arya getirp öyle bi avkata gitsem konuşsam daha mantıklı değilmi en azdındanoğlumu bile benden alamasın
(241 puan) tarafından
Bence de daha mantıklı ama elindeki delilleri sakın kaybetme veya eşin görmesin yada direk elindeki ile git avukat bilgisi dahilinde delil topla o seni bu konuda da daha iyi yönlendirir diye düşünüyorum
(14,094 puan) tarafından
Normal şartlarda tabiki suç ama yanlış bilmiyorsam eşten suphelendiği için bu tarz kayıtlar almak suç değil öbür türlü herkes herkese aldatır kimse suç diye delil toplayamaz. Yine de bir avukatla görüşüp ona göre bir yol izlemek lazım bugün bunu yapan yarın eve de getirir o kadını. Tabiki aldatma sayılır. Çocuk o ortamda değildi umarım
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Yazdiklarin normalde bana fake gelirdi ama burda o kadar sey okudumki olmustur diyorum. Kocan kalkip suyunu almaz kadina kavun mu gostermis gidip usenmemis de. Aynica o kadin o arkadasin sevgilisi olmaz olamaz gercekten sevgilisi olsa boyle yapmazdi arkadasina pazarlamazdi yani ikisi o yolun yolcusu desek senin koca da ama yol nasil guzel diye yardira yardira yürümüş. Hersey aldatmak degil bu ondan da igrenc bisey edepsizlik hayasizlik iğrençlik basitlik bayagilik
(373 puan) tarafından
Vala kızında ses kaydo girmiş içne ikisnde ikisi brikte Altan üste. Becrek seni diolar kocamda kahka atiyor yaptım ederim diye tansiyonum düştü ya
(2,703 puan) tarafından
O ses mi kamera mi neyse kaydi sakin kaybetme pislik herifler.
(373 puan) tarafından
Kamera ama sadxe ses var başka bişi yok görüntü falan
(2,703 puan) tarafından
Sesin o olduğu bellidir cok guzel bi delil. İstesen yedi sulalesine rezil edersin . sapiklar!
0 oy
(5,072 puan) tarafından
Ilahi adalet o tabletin oraya düşmesi baska bir açıklaması olamaz.
(373 puan) tarafından
Sesler okadr netki 5 defa dinledim yanlıyormuyum diye
0 oy
(3,193 puan) tarafından
Bu kadarına pes artık bu nasıl bir zihniyet bozukluğudur burda çok ciddi ahlaksız cinsel sapkınlık durumu var.Ve bence bu durum çok daha tehlikeli.
0 oy
(241 puan) tarafından
Sen ciddi misin kafa mi buluyosun yani tabletin açık olması falan film gibi geldi eğer gerçekten öyle bişey varsa direk aldatma tabiki de aldatma sayılır mi diye soruyosun imkanın varsa hiç düşünme boşan yanu bunu yapan o kızla yanyana gelse afedersin grup bile yapar çok özür diliyerek söylüyorum 
(241 puan) tarafından
Canım sakın affetme lütfen iğrenç bişey bu yaptığı ben bu kadar şoka girdiysem seni düşünemiyorum bile seni destekliyecek ailen varsa hemen o tableti de al git ailene de izlet gerekirse devlet yardımı al bi şekilde kurtul bu pislikten nafaka tazminat ne varsa al çorabina kadar Allah'ın cezası pislik ya parçalamak istedim onu Allah hakkınızı bırakmasın onda inşallah
(373 puan) tarafından
Sadce bu değilki yaptıkları zaten çok yaptığı pislikler vardı ama beni aldtmaz ya diodum görntlü bi kadınla konuşup sohpet etmek nedir ya
(241 puan) tarafından
Tam sapık pislik böyleleri toplum içinde geziyo bide ahlaksız adam
(3,193 puan) tarafından
Berak durum bir kadın ile görüntülü konuşmanın ötesinde farkında değilsin.Esin bu kadar insan içinde aynı kendi gibi zihniyeti bozuk bir adamı da bulmuş bulmasi yetmemis evine getirmis kendi sapkinliklarinin dünyasında yaşıyorlar.Escord için durum değişmez ama kocan farklı fanteziler hayatlar pesinde.Sen ben aldatıldım mi diye düşünme inan bu kısım en basit tarafı.Boyle bir adamdan hersey beklenir aldatma da en basiti olur.
Ben kolay kolay ayrıl küs vs yazmam olumlu tarafından bakmaya çalışırım ama bu olay farklı sen önce bir sakinleş kafanı topla 3. Bir kişi gibi dışarıdan bakmaya çalış bu olaya.
(373 puan) tarafından
Eyer ben değil başkası olsaydı direk boşa böyle şerfiz den hayır gelmez derdim
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Aldatmayı bosver de bu ka.vatlik
(373 puan) tarafından
Ben yok Ken uznca sütler acba eve kadın getirmişmidr ki
(2,738 puan) tarafından
Onu bilmeyiz ama bu yaptığı onu da yapacağını gösteriyor
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Hala aldatmak sayılır mı diye mi soruyorsun 

Bence ya şoktasın kabbulleneyorsun yada affedeceksin yüzde yüz görmezden geliyorsun başka açıklaması olmaz 
(373 puan) tarafından
Kabullenemiyorum canımı okadr yaktı ki bunuda yapmaz ya  diıyorum hale atlatamıyorum gerçekmi diye
(1,022 puan) tarafından
Ama kanıtlı videolu sesli sana asla boşan demem yuva yıkmak kesinlikşikle istemem ama ağır bir bedel kesinlikle ödetmelisin
0 oy
(4,367 puan) tarafından
Bu şaka olmalı 
(373 puan) tarafından
Yok gerçkek ses kaydı atılsaydı atardım keşke şaka olsaydı
(4,367 puan) tarafından
Vallahi inanamadım ya allahım ne pislikler var brlkı insan dıye bakıyoruz böylelerne
Ne yapmayı düşünüyorsun
0 oy
tarafından

Ayy bu ne iğrençlik yaaa:dizzy:

0 oy
(7,762 puan) tarafından
Tövbe tövbe neler okuyorum ben burda her gün. Fiziksel bir aldatma değil ama baya baya bu da aldatma yani,.ilk fırsatta sanki gerçeğe dönüşecek. İki erkek tutup bir kadınla niye böyle konuşur? Ne kadar iğrenç bir şey 
0 oy
tarafından
Kesinlikle aldatmak 
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Ben evde bile olmasam hiçbir arkadaşını eve almaz geberir gene almaz 37 haftalık gebeyim eşim çalıştığı yerdeki bir arabayı getirdi koydu evin önüne bizim arabayı bazen ben bazen eşimin kardeşi alıyor bazen arkadaşlarından biri gelip yardımcı olmasın diye şirket arabasını kiraladı adam ya senin eşinde ne kadar genişmiş mahremiyetine sen olsan da olmasan da arkadaş getirmek nedir ya bari yataginizda yatsın ben olunca evli bir arkadaşı eşiyle beraber gelir beraber sohbet ederiz budur yani ben yokken benim evimde bu terbiyesizliği yapamaz bana sorsan anında boşarım o adamı bu ne böyle terbiyesiz herif ya
0 oy
tarafından
Tabiki de aldatmak benim için 
0 oy
(6,918 puan) tarafından
O arkadaşıyla ilişkisini kesmezse senin kocanla ilişkini kesmen şart çünkü bunun sonu gruba gider 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 402 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 729 göst.
16 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
19 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Kralice55 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (940 puan) tarafından soruldu

389,258 soru

11,638,209 cevap

35,430 kullanıcı

...