0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar yarın itibari ile Allah izin verirse Namaza başlıyorum bebeğim 11 aylık zor olacak belki ama Rabbim yardım eder diye düşünüyorum Hakkımda hayırlısı olsun seviniyorum neden bilmiyorum içimde bir mutluluk var ❤

10 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bende bugün başladım canım
(964 puan) tarafından
Kubracigim mesajına bakar misin ❤❤
(3,530 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(764 puan) tarafından
Rabbim daim etsin inşallah. Sen kalpten niyet et Rabbim hep yardım eder :) 
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin =))
0 oy
(156 puan) tarafından

Allah kabul etsin şimdiden. Allah banada nasip etsin kaç gündür niyet ediyorum bi türlü başlayamadım :(

(3,530 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin inşallah sende hemen başlarsın =)
0 oy
(253 puan) tarafından
Ne guzel Allahim bana da namz aşkı versin bende başlamayı cok istiyorum ama hic bırakmamak üzere insallah
(3,530 puan) tarafından
Sağol canım inşallah Rabbim en yakın zamanda sana da nasip eder
0 oy
tarafından
Allah kabul etsin cnm bnde başlamıştım  ama adet olunca birazda üşüttüm  kaldı bitsin başlarım inşallah tekrardan ❤⚘
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah ❤☺️
0 oy
tarafından

Ayy lena coook sevindim senin adina Rabbim daim etsin inşallah <3<3<3<3

(3,530 puan) tarafından
Semracım çok teşekkür ederim balım amin darısı inşallah sana olsun huzurla dolasın canım arkadaşım❤❤❤☺️☺️
tarafından
Kiz ben kiliyodum da iste son 3 aydir kilamiyorum inşallah kendimi toparlarsam biraz devam edicem yine  :))))
0 oy
tarafından
Hiç bir zorluğu olmaz canım emin ol benim üç buçuk yaşında ve 9 aylık iki kizim Var onlarda benimle birlikte namaz kılıyor ")) biri sırtıma biniyor biri kucağına çıkıyor o kadar mutlu oluyorum ko peygamber efendimiz sav de torunları sırtında namaz kılar mis ") ❤
(964 puan) tarafından
Kız var o illet alet de var :(  hanim abla onu da istemiyor artık.  Kimseyi istemiyor tek derdi benim. Ben olacam benim sesimi duyacak bazen elimi tutmak istediğinde hemen tutabilecek aman değişik bi bebem var Allah yokluğunu gostermesin☺☺
tarafından
Hahah yaa ne güzel demekki senelerce sen hasretle onu beklerken oda hasretle sana kavuşmayı beklemiş ki sana bu kadar düşkün ") kıyamam küçücük canına ❤
(964 puan) tarafından
Sağol Ayşe teseee öptüm seni ☺☺☺
tarafından
Kurban ossun dezzesi yerim totuşunu "))
(964 puan) tarafından
Totuş alev aldı ayşe.  Son açtığım posta baksana :( kivraniyoruz
0 oy
(643 puan) tarafından
Bende yeni başladım sayılır 1 hafta 10 gün oldu ama hasta olucam o yüzden bugün kilamadim
(3,530 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım devam edersin ederiz inşallah
0 oy
tarafından

Rabbim nasip etsin kuzum cok sevindim senin adına <3 uyudukça kılarsın zor olmaz insallah.  Ben bazen 1 vakit namazi 1 satte bitiyorum uyutuyorum duruyorum ağlıyo,selam verip farzini sünnetini soradan kiliyorum. Esim evdeyse o bakiyo. Ben kılarken kiz etegime yapısıyo:D Namazin huzuru bambaska<3

(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum inan ki bende çok mutluyum sabah namazını bekliyorum şuan =)) Allah yardımcımız olsun namaz saatleri bebişlerimiz uslu dursun inşallah=)) ❤
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben de bir hafta olacak basladm canm nasil kilicam bebegm durmaz diyordum inan Allah kolaylgini veriyor yanima aliyorum bazen. Beni asil zorlayan kisim bi yere gittgmzde abdest alip kilmak
(3,530 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım inanıyorum Rabbim yardım eder onu bende düşünüyorum canım zor olacak oluyor ama başarırız biz Anneyiz yapamayacağımız birşey yok=)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 389 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,334 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu

379,092 soru

11,347,903 cevap