0 oy
1,602 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından
Eşimle hiç mutlu değilim bosanalim diyorum bosanmiyor ben korunamama rağmen hamile kaldım su an hamileyim. Seni bırakmam ben diyor. Bana şiddet uyguluyor kötü davranıyor beni anlamıyor argo kelimeler kullanıyor hiç mutlu değilim. Kendime fake hesap açtım instgramdan ordan konuşuyorum bir iki kişiyle onlarla konuşunca zaman su gibi geçi yor mesela  biliyorum yaptığım yanlış 17 yaşında evlendim yaptım bir cahillik ama su an çok pişmanım. Bosanalim diyorum bosanmiyor ne yapacam bennn ailem beni kabul etmiyor hamielsin otur oturduğun yerde diyor

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Git mahkemeye çekişmeli boşan anlaşmaya gelmiyorsa elin herifleriyle ne konuşuyon boşanmadan etmeden cahilmisin dememe gerek yok CAHİLSİN karnındaki çocuğa yazık tamam şiddet görüyorsan al darp raporu git Mahkemeye bu yaptığın çok YANLIŞŞŞŞŞ!!!! 
-Reklam-
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Kaç aylık hamilesin ve eşin madem boşanmak istemiyor neden düzgün yaşamıyor ve en önemlisi senin ailen senin şiddet gormene nasıl müsade ediyor.
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yaşın cok kucuk daha kendini tanimadan ne istedigini bilmeden kendi iradeni fikirlerini olusturmadan evlilik denilen bi okyanusa atlamissin. Suan hem yas hem hormonal olarak oek mantikli dusunemiyosun sanirim. Umarım ileride geri donup baktiginda pisman olacagin seyler yasamazsin . 
0 oy
(362 puan) tarafından
Her dayak yiyen yada eşini sevmeyen ilgi görmeyen kocasını aldatsaydi ortada boşanmayan kişi kalmazdı senin nefsini o iki kişi değil şeytan okşuyor bir erkekten kaçıp başka bir erkeğe gitmek mi mantık şuan karnında sabi var her Duana sehit sevabi alman gerekirken sen heyecan derdindesin kocan öğrenirse zaten şiddet uyguluyor öldürür seni hicmi korkmuyorsun o laylaylom evlilikler masallarda bosanacaksan namusunla ayrıl sonra o çocuğun geleceğini düşün ne vereceksin ona diyelim bu olaylar ortaya çıktı ilerde onun yüzü yere egilmeyecekmi damgalanmayacakmi ilişki terapistini de deneyin psikoloji doktoruna gitsin iki ilaç ile sakinleşir belki psikolojik sorunu var
0 oy
(106 puan) tarafından
Birinden hayır gormezken  başka erkeklerden medet ummani anlamıyorum amaçları seninle gonul eglendirmek birinden gittiğinde diğerinde mutlu olacağını sanarsan yanılırsın karnindaki cocukla rezil olduğunla kalırsın en güzeli koy biyere gizli kamera gormicegi şiddet uygulandığında çeksin git  sikayet et devlete sığın paşalar gibi bosasin şuan senin yaptığın yanlış o senin başkalarıyla konuştuğunu kanıtlar cocugundanda olursun ama sen onun sana yaptıklarını kanitlarsan  sen şanslı olursun 
0 oy
(3,570 puan) tarafından
İnsallah o instagramdan mustehcen konusuyor nude atiuor dedigin arkadasinda sen degilsindir kocan yakalarsa direkt öldürür zaten siddet uyguluyomus birinden ne hayir gordun ki bir kac tanesiyle daha konusuyorsun canim kac canini kurtar ilk once adam akilli bosan karninda bebek varken zina yapma o tertemiz bebegin ruhuna bile sirayet edecek senin zinalarin
tarafından
Bende aynısını düşündüm biliyor musun
(3,570 puan) tarafından
Allah islah etsin evlatlarimi boylelerinden korusun
(3,570 puan) tarafından
Önleri tutusuyo erkek diyince
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşallah canm 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kimseyi kinamiyorum buna cesareti olanin baska seyler yapmaya da ceswreti olur bu adamdan bosan o zaman bahanelerin arkasina saklanma bebegine uzuluyorum keske hamile kalmasaymissin ....anne olacaksin silkelen ve kendine gel her mutsuz olan baska adamla konussun o zMan daha ne diyim 
0 oy
tarafından
Huzuru haram da ararsan, huzur haram olur ...

Eşinin yaptığı yanlış evet ama acaba senin yediğin haltlari bildiği için mi şiddet uyguluyor. 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Baştan sona sana yapılan ve senin yaptığı hepsi yalnis üstelik annesin sen bunu kendine yakistirmamalisin
0 oy
tarafından
Ayyy Allah'ım sana Hidayet versin herşey den önce senin bı Allah'ın var ondan mutluluk iste yardım iste bide utanmadan başkalariyla konuşuyorum diyor sun seni mutlu ediyor Muş çok yazık kocan görse vallahi seni öldürmese şerefsizdir hiç kusura bakma hakediyorsun çünkü dinimzide böyle bişey asla yer yoktur 
0 oy
(697 puan) tarafından
Allah ıslah etsin seni
0 oy
(13,276 puan) tarafından
Eşin bunu öğrense muhtemelen seni ve o karnındaki bebeği öldürür umarım bunun farkındasın. Zerre sevgisi olmayan yanında mutlu olmayan birini boşanmayıp yanında tutan bir adam ( nasıl bosanmıyor onu da anlamadım ya bir darp raporu bir mahkemeye bakar boşanmak ) bu yaptıklarını öğrenince gayet medenice demekki sevmiyor mutsuz benle bosanayim da gitsin kimi istiyorsa onla evlensin mi diyecek yoksa karnında benim çocuğumla erkeklerle fingirdiyor deyip dövüp sokağa mı atacak. Üstüne ahlaksız diye ispatlayıp çocuğu da elinden alır onun şiddeti falan unutulur gider bütün suç sana kalır 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ne desem bilemedim ailenin arkanda olmaması senin için çok zor heleki dayak ve asagilama varsa çok daha zor çocuktan sonra da düzelmez zaten ama Instagram da yaptığın çok yanlış hemen dön geri eşinin bunu sana yaptığını düşünsene ne kadar zor bı durum bir insana hiç yakışmaz kapat Instagram mini filan ordan hayır gelmez yaşında küçük sakın bı cahillik etme seni seviyorum canım cicim gel kaçalım diyenlere de inanma gidersin iki gün seni kullanırlar sonrada belki satarlar hayat kadını olursun böyle nice kadınlar neler yaşadı sakın inanıp kanma çok küçüksün şimdi zamanla anlarsın dediklerimi kimseye güvenme hem eşin duysa neler olur adın o.puya çıkar belki kocan yada baban seni öldürür bu dünya da neler oluyor 
0 oy
(764 puan) tarafından
Biri ile konuşarak düzelecek birşey değil  sabret herşey düzelir ins  bende senin gibi ailem zoruyla evlendim  bede cektim eşim beni dövdü hata burda beni bilenler bilir ama asla namus laf getirmedim ne olursa olsun nerelisin merak ettim 
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Yani nye konuşuyorsun hem günah hemde dertsiz başına dert Acma ya eşin yarın öbür gün görürse cinnet geçirir sana çocuğuna zarar verirse sonu düşünmeyen kahraman olmazmissss şiddeti varsa ailene syle iyi bir ders vermeneiz lazimki akılı olsun yada tatlı bir dille konusacan
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Aaa kabusss gibi be hem şiddeti kabul ediyorsun hem karnında çocuk var hemde kocani alenen aldatıyosun kocan o yaptıklarını yalakasa varya o karnındaki bebeği söke söke alır bide seni güzelce gebertir iyi cesaret ya şiddete susmayacaksin gidip bosanacaksin yada çocukça hareketler yapıp eşini aldatmayacaksn her durumda suçlu sensin herşeyden önce kendine saygın olsun mide bulandırıcı bir durumun içindesin umarım başına bişey gelmeden kendini toplarsn
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Neden Rabbime sığınmiyorsun ? Secdeye kapanıp derdini ona anlatmiyorsun neden başka çıkar yollar arıyorsun yapma .. yanlış 

0 oy
(2,728 puan) tarafından
Hata üstüne hata 
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım belliki kafan çok karışık herkes yargı dağıtmış burda tabikide yaptığını doğru bulmuyorum ama insanin ne yaşadığını bı kendi bilir bide yaradan akıl almak istiyosan eğer kimseyle konuşma karnındakini düşün belki çocuk olunca duzelicek eğer seviyosa eşin bı süre babanlara git yada çok kötüyse bu durumu aile anlat derim niyetini Allah bilir seni kötülemek değil amacım ama inşallah doğru yolu bulursun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
8 cevap 228 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
+3 oy
13 cevap 265 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu