0 oy
375 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (627 puan) tarafından
Dün post açmıştım hastane geri göndermiş diye başka hastaneye gittiler orasida göndermiş tansiyonu şekeri var diye 41 haftalık bebeği açılması var leke görüyor göndermişler sorumluluk almamak için bende dedim ambulansı arayın mecbur yatiricaklar sonrasinda bugün doğum etti sezeryan yapmislar ama bebeğini kuveze almışlar kalp atışları zayifmis bebeğin haftanız dolduysa şekeri tansiyonu hafife almayın gerçekten bebeği çok etkiliyor 

7 Cevaplar

0 oy
(4,227 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah ne doktorlara emanetiz ah yazik olmuş
(627 puan) tarafından
Aynen cnm ya valla biz ısrar ettik kocası da goturmuyordu ya kadın sancılar içinde bakmadılar ya ama böyle durumda 112 yi aricaksin nasıl bakiyolar
-Reklam-
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlara denk getirsin bizleri insallah 
(627 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Allah şifa versin Rabbim.ailesime em kısa zamanda kavuştursun bebisi inşallah 
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Tansiyon çok önemli erkem doğum yaptim tansiyondan
0 oy
tarafından
Kadin hafife almamis kac doktora gitmis iste suc o geri donderende biz gitsek ne yazar geri gonderirlerse bi tanidigm boyle oldu gecenlerde az kalsin bebekte kadinda vefat edecekti sinirlenmisler gitmisler ozele 20 bin ₺ ye sezaryen oldu cikti kadincaz
0 oy
(4,244 puan) tarafından
Allah acil şifa versin bebeğini annesine babasına bağışlasın doğum öyle kolay birşey değil miş hamillelik hiç kolay değilmiş 36. Haftadan sonra doktor haftalık olarak görmek istiyor demekki boşuna değil nasıl bir doktor ki 41. Hafta eve göndere biliyor 39.haftamda doktor bebeği  tehlikeye atamam hiç kilo almamis iki haftadır kalp atışı normal ama kilo almaması beni endişelendiriyor plesantan yaşlanmış suni sancı verelim dedi hemen kabul ettim sonrası sezaryen doğum oldu ama iyi ki doktoru dinlemisim doğumu baslatmasinİ istemişim gerçekten ihmal edilecek birşey değil hamillelik kimseyi dinlemeyin kontrollerinizi aksatmayin hamilleigin cefasini siz cekiyorsunuz yok buda hamile naz yapıyor falan filan yapıyor denmesin diye doktora gitmeyen var
0 oy
tarafından
Daha ne okuycam bilmiyorum bana yaptıklarından sonra herşey normal inanirim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
27 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 760 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 549 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sühanca (103 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,855,891 cevap

35,949 kullanıcı