0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (7,396 puan) tarafından
Eşim annesine giti ordan carşıya gitiler annesiyle sonra eşim annesine eve bırakmış ama eve girmeden önce evin kapısı acık meğersem elti gelmiş anneside korkmuş eşim bakmış kim geldi diye eltimi üst bölgesini cıbıl görmüş çok moralım bozuldu hemen cıkmış dışarı ama ağlıyom biraz 

26 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından
Asil sorun kaynın ve eltin için cok kötü bir durum cidden ama eltinin sorumsuzluğu olmuş biraz insan kapı açıkken beden üstü çıplak durur ki
(7,396 puan) tarafından
İşte ben yapmam bunu
(470 puan) tarafından
Düzgün Bi insanda yapmaz saten emin ol
-Reklam-
0 oy
(34 puan) tarafından
İnsanlık halı olabilir böyle şeyler eşinde veya eltinde birşey yoksa kendine dert etme unutmaya bakın sürekli dillendirmek sorun çıkarmak yerine dedigim gibi bir şüphe veya aralarında birşeyler olmadığını biliyorsan böyle şeylerden dolayı eşinle aranı bozma değmez 
(7,396 puan) tarafından
Öyle de şimdi her gördüğünde geldiklerinde utanma olcek konuşamam cok bile
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Senin niye moralin bozuldu sen niye ağladın sanki kaynın seni çıplak gördü. Alemsin valla. 
(7,396 puan) tarafından
Tartıştık canım konuşmadım duyunca sonra yemek yiyemedim sonra tartışma büyüdü
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Kocan eltini her görüşte aklına gelir şimdi cıbıl cııblaklogu köyü Bi durumcnaım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Çok abartıyorsun kadin kimse yokken sıcaktan kıyafetini çıkarmıştır yani ne olcak esinde gelip bunu sana mı anlattı gördüyse gördü kardeşinin eşi sonuçta ne olcak bunu sana anlatmamaliydi bunda ağlanacak bisye yok 
(7,396 puan) tarafından
Nasıl ne olcek helali diyil ki onun sonuçta hem kapıyı niye açar bi insan niye cıplan şekilde durur ben duramam yabancının evinde
0 oy
tarafından
Ben kendi evimde öle gezemem de tuhaf
(7,396 puan) tarafından
Bende gezemem kaldıki kaynanamın evinde durcem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 283 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Babayevajennnni (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
0 oy
18 cevap 411 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 419 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,429 cevap

34,855 kullanıcı

...