0 oy
1,208 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar ben kızıma aşık oldum 54 günlük olduk git gide daha cok seviyorum prensesimi bazen içime koyasim geliyo. çok seviyorum prensesimi aşık oldum resmen <3:D

Not: Topa tutmayın hemen canım sıkıldı kizlar :angel::D

16 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından

Sanirim eşimde beni aldatiyor:ermm:

tarafından
Benm ki de öyle canm kızıma aşkla bakıyo pabucum uzaya ulaşt ı:))
(2,201 puan) tarafından
Hahaahah :))))
tarafından
:)))) anca Nasa bulur dio pabucunu:)
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
kiz o ask baska o ask baska :) 
tarafından
Kiz sayfanın ekşini bol her gun bugünde ben yapım dedim :)) aynen ikisi de askim benim kiyar mıyım esime
0 oy
(5,436 puan) tarafından

O zaman her anne eşini aldatıyor :D

tarafından
Sanirim galiba olabilir :)))
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Kızım doğduğunda sanırım bizde eşimle birbirimizi aldatacağız :D

tarafından
Aynen canm allah agiz tadi versin cumlemize :)
0 oy
tarafından
Kız bende geçen gün eşimle oturuyoruz durduk yere adama dedim ki benden başka kimseyi sevmeyeceksin dimi dedim söz veremem dedi şok oldum o ne demek dedim yani senden başka belki birini daha sevebilirim dedi benim santraller attı ne diyon lan dedim ne yani başkasını mı seviyorsun dedim şuan değil ama neden olmasın dedi gittikçe sinirleniyorum neyse sonra dan dedi ki ne yani bebeğimiz olurda kız olursa ben onu sevmeyecek miyim dedi senden sonra ben onu sevecem dedi ay içim nasıl rahatladı anlatamam seninki de o hesap olmuş 
tarafından
Oooo fena olmus ama somu tatlıya bağlanmış:) huzurunuz daim olsn cannm ❤
tarafından
Hepimizin inşallah
tarafından
Insallah canm aminnnn
0 oy
(2,267 puan) tarafından

Dedim Allah yine ne oluyor bugün de ekşınsız geçmeyecek :D evlat aşkı bambaşka <3<3

tarafından
Hep başkaları ekşin yapio bi defa da ben deniyim dedim :)) aynen canm cok guzel bi duygu Allahım layık olan herkese nasip etsin insallah
(2,267 puan) tarafından
Ahaha :D amin canim
tarafından
Aminnn canm :)
0 oy
tarafından
☺️☺️☺️ İkisi çok farklı şeylerrrr❤️
tarafından
Aynen canm haklsn ikisine de aşığım :) esim daha cok aldatiyo beni direk kizina kosar isten gelr ben nerde koca nerde :)
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Heee kız benimde eşim beni aldatıyoo oğlumuza kullandıgı kelimeleri bana hiç kullanmadı :D

tarafından
Aynen askim balim bitanemler havada ucuyo :))) ben diymadim sahsen soyletmeye calisiyorum seni seviyorum de diyorum scs dio ergenler gbi :)))
(1,816 puan) tarafından
:D benimki göz ağrım hayatımın anlamı herşeyim bçtanem gibi laflar kullanıyo :D
tarafından
Vay vay enişte romantik ama bebeğe :))))
(1,816 puan) tarafından
Evet öylee valla:D
0 oy
(9,202 puan) tarafından
Bende aldatıorm ama eşim daha çok aldatıo :D eve gelince dha bni opmeden kzına koşuo hmen sonra bni öpuo :) ❤
tarafından
Yine seninki opuyomus bende o da yok unutuldum içim yana yana :)))
(9,202 puan) tarafından
Aa evet hatrladm seni postlarnı ya son postuna yazmştm hatta..naptınz aynı mı durumlaf
tarafından
Eh biraz canm daha konuşamadık yoğun çalışıyo baygın gelio eve fırsat olmadi insalah düzelir canm
(9,202 puan) tarafından
Inşallah  ..❤
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Benimkinin vay haline hemide iki bebeyle aşk yaşıyorum:D
tarafından
Masallah askiniz daim olsun canim :)))
0 oy
tarafından

:D hemde ne aldatma ama böyle aldatmalar güzeldir fakat ben aldatıyorum hemde iki tane kumam var:D:D

Ulan kocayı unuttuk helede üç buçuk yaşındaki kızım adam beni bı öpse abooooo sen nisin anneyi öpen kapıyı çarpıp öbür odaya gidiyo:D

tarafından
düzenlendi
Ayyy kıskanıyor cadi masallah :) bizimki de sanki biliyo gbi eşime sarılınca ya uyaniyo ya ağlıyo kafaya hasret kaldım nişanlıyken daha cok görüyorum esimi :))))
tarafından
Hahah aynen şimdi aynı evin içindeyiz ama uzağız:)))) omesim dalga geciyo zaten sen  ijrada bunun kadar olunca heralde cekyatta yatacan diyo:))))
tarafından
:))) hain koca :))
0 oy
(61 puan) tarafından
Ha ha ha.Ben de dün kızımı öpüyordum.Esim ne çok opuyorsun oğlumuz olsaydı çok kızardım dedi. Merakla neden sorusnca kıskançlıkdan diye cevap verdi:D Eşim çok hisslerini belli etmez ama duyunca çok hoşuma gitti)
tarafından
Ay ne güzel masallah sevginiz daim olsun canm :)))
0 oy
tarafından

Hahah dedim ne oluyor gine :D

Bende aldatıyorum o zaman :D

tarafından
Azcik heycan katım dedim :)) en şirin aldatma :)
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Bnim kizim da 53 gunluk :))  baslik dikkat cekicii
tarafından
Dikkat korku içerir yazaydım :)))
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Tam topa tutacaktımki seninki çok masumane
tarafından
:)) biliyorum canm. Canm sıkıldı azcik kafam dağılsın dedim
0 oy
(61 puan) tarafından
Bnde kızlarımdan esimi kıskanıyorum çünkü gelince onlarla ilgileniyo onlar uyuyunca uyuyo kıskandım yani normal senin ki
tarafından
Aynen canm bende oyleyim valla özlüyorum esimi :(
(61 puan) tarafından
Bn diyorum ama öyle değil deyip gülüyo bnce büyüyünce geçer diycem de bnm esim gelir gelmez büyük kızımla oynuyo uyuyana kadar  nereye kadar bilmiyom

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 508 göst.
9 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 843 göst.
0 oy
20 cevap 1,430 göst.
0 oy
6 cevap 335 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,169 soru