0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (165 puan) tarafından

Kızlar Eşim Bazen Gececi Oluyor İşten Dolayı Arada Aklıma Takılıyor Ki Acaba Biriyle Konuşuyor Mu Diye BUNU Ogrenebilmenin Yolu War Mı Kendi Telefonum Üzerinden Onu Nasıl Gözlemlerim :)

18 Cevaplar

+3 oy
(2,762 puan) tarafından
Dertsiz başıma dert arıyorum diyorsun yani 
(2,762 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla kadın milletine de güven olmuyor :D adamın arkasından işler çevirme peşindesin çünkü :D
(2,762 puan) tarafından
İlla ki vardır da ben bilmiyorum
(2,493 puan) tarafından
Tum artilarim sanaaaaa
(165 puan) tarafından
Yok Canısı Neden Arkasından İş Cewireyim :) Ewde Olmadığı Zaman Gecede Olunca Oturuyorlar Hep Öyle Oluncada Aklıma Takıldı
(4,296 puan) tarafından
Farkli kadina herzaman katilmam ama busefer net ayni fikirdeyim.durduk yere kaşıniyorsun gibi. Birsey cikmasa bile kendi kendine bunu dusunup kendi kendine dert ediniyorsun. Yada adam bunu dusundugunu farketse. Bari yapayim da bosa cabalamasin diye dusunur essegin aklina zorla karpuz kabugu kaciriosun gibi olur .
-Reklam-
+1 oy
(11,086 puan) tarafından
Uyma şeytan vesvesesi bunlar. Düşünme. Kurcaladıkça huzurunu kaçırırsın. Güven eşine. Güvenilmez biriyse zaten bi şekilde gelir önüne emin ol
(165 puan) tarafından
Peki Canım Sağol Haklısın:))
0 oy
(697 puan) tarafından
Eşinden şüpheleniyor musun aldatıyor mu diye
(165 puan) tarafından
Değil Sadece İşteyken Merak ediyorum Aklıma Takılıyor
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Gece konuşsa ne yazar zaten gunduz belli eder konuştuğunu, telefonunu gizler şifresini söylemez 
(165 puan) tarafından
Belki konuştuğuna yazma ben ewdeyken falan der :)
(165 puan) tarafından
Yok mu öyle bı uygulama acaba :)
(1,275 puan) tarafından
İllaki biyerden belli eder ben rahat düşünme tarafındayım, hiç hata yanlış ihanet gizli kalmaz
(165 puan) tarafından
İnşallah Canım Yapliyorsalarda Çıkar Umarım
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Konuşuyorsa gecesi gündüzü yok bu konuşmanın mesela ben şuan siz yazınca fark ettim benim aklıma hiç böyle birsey gelmemişti (kocam süper koca değil bu arada yalnis anlaşılmasın herkes gibi bir belada benim basimda ☺️) gündüz çalışıyor ama birileri ile konuşuyormudur diye. 

Telefon görüşme detaylarına bak operatörün göre eve gelip uyuduğu zaman ne bilim evde pc varsa whatsapp web kullan aklıma başka birsey gelmedi şimdilik.
(165 puan) tarafından
Benim de Aklıma Takıldı İşte Acaba Konuşuyor Mudur Diye Erkek Milleti İşte :))
0 oy
tarafından
6 senelık evlıyım haftanın 3 günü gececı hıc aklıma gelmedı böyle birşey, bunu ıstemenın sebebi ne guvensızlık mı
(165 puan) tarafından
Değil Canım Ya Öyle Aklıma Takıldı Sorayım Dedim :)
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Valla hic aklıma gelmez boyle şeyler. 

O güveni verdigi icin belkide kocam bilemedim
(165 puan) tarafından
Mutlaka Geçmişleri Wardir Sakladıkları Yada Anlattiklari Benimde Öyle Twye Bakarken Aklıma Takıldı Sordum :)
tarafından
Vay be. Kocana güveniyor musun. Aptallik etme ya. O hataya bemde düştüm.
0 oy
(173 puan) tarafından

E-devlet şifresini al Mobil hat sorgula de tek hat kullanıyor mu emin ol. Aldatan erkekler ikinci hattı açtırıyor edevlette gözüküyor.

Mesela Turkcell se hattı turkcelin mobil uygulamasina gir en çok kimle saat kaçta konuşmuş medajlasmis görürsün kullanim detaylarından.
Sosyal medya şifrelerini al kaydet senin telefona 
Erkekler diğer cihazlardan çıkış yapmayı unuttuklari için şifre değişse de sen girebilirsin. Saat kaçta çevrim içi olduğunu gorebilirsin. Hareket dökümlerinden.
Dosya yöneticisine gir watsap üzerinden ona gönderilen fotoğraflar var onlar galeriden silinsede orda duruyor kadın fotoğrafı var mı diye bak.

Bunlar dışında tuvalete telefonla giriyorsa ve tuvalette watsabta ya da başka sosyal medyada çevrimiçi ise aldatılma olanagin yuksek
Eve geldiğinde işten çok arıyorlar ondan uçak modunda diyorsa yeme bu lafları ya da çocuklar oynuyor ondan saklıyorum der. Bazen sık sık telefonla konuşur sorunca erkek arkadaşının adını söyler yeme bunları. Bir erkek erkek arkadaşıyla uzun uzun konuşmaz.
Sana durduk yere hediye alıp temizlik yapıyorsa suçluluk piskolojisinden kaynaklı olabilir. Ya da tam tersi sürekli seni aşagilar kavga eder durduk yere.
Çünkü sevgilisiyle kavga etmiştir morali bozuktur.
Bazende anlamadığın bir sevinç neşe görürsün eşinde niye diye düşünürsün çünkü mutlu olacak bişe olmamıştır sen öyle zannedersin. Ama sevgilisi ile konuştuğu için mutludur. 

Her zamanki kocam değil diyorsan aldatiliyorsun. Halinden anlarsın. İlgisizliği sevgisizligi yatmak istememesi. Sen uyurken o gece geç yatiyorsa gibi gibi
(165 puan) tarafından
Sağol Canım Çok Teşekkür Ederim Eline Diline Sağlık Yazmışsın Çizmişsin O Kadar Sağol Ben Guweniyorum Ama Gececi Olunca Acaba Diye Aklimdan Geçti Bende Yazdım İşte Buraya :)
(173 puan) tarafından
Allah şeytana uydurmasin eşini
Benimkide gececiudi böyle yakaladim
(165 puan) tarafından
Amin Canım
(165 puan) tarafından
Yaa Demek Yakaladın Sonra ne yaptın Canım
(173 puan) tarafından
Çok uzun hikaye canım
Öfke krizleri geçirdim
Ayrıldık boşandık kaç sene ayrı kaldık geri birleştik. Halen kavga ediyoruz
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Oyle bi ugulama olmayabilir canim ya cunku bence kisilik haklarinin ihlaline girer. İs yerine bocek filan koy oyle dinlersin :)) ama sey var tum konusmalari kaydetme uygulamalari var tabi kim konusuyosa onun telefonuna indirebilirsin. Uygulama dosyasini esinin telefonunda guzel bı yere saklarsan bi klasor icine filan geldiginde bakarsin kimle kac dakika konusmus ne konusmus
0 oy
(723 puan) tarafından
Hangi hattı kullanıyor. Örneğin türk telekomsa kendi telefonuna playstordan indir. Onun telefonunu gir şifre Ali tıkla onun telefonuna mesaj kodu gelecek o kodu gir. Ordan bak faturaların kısmında en çok kimle hangi saatte konuşmuş cikiyor
(165 puan) tarafından
Sağol Canım Teşekkür Ederim ❤️
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Simdi okuyunca ne gerek dedim cnm yani.ne gormek ne duymak istiyosun. Suphelendigin bisey mi var yoksa canin mi sıkılıyo?Aranizdaki guven sadakat saglamsa bence hic bulasma derim
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Whatsapp webe bakabilirsin. Operatörle ilgili olanları yazmışlar zaten
0 oy
tarafından
muge anli atasozu der ki bosamayacaksan kurcalama
0 oy
(9,002 puan) tarafından

Ona hediye gönder isimsiz eve hediye ile gelirse sıkıntı yoktur :D

Bi yerde okudum bugün çok mantıklı 

0 oy
(1,296 puan) tarafından

Eşinize pwc kaplama yaptırın oldu olacak :D eşinize güvenmiyorsunuz demek ki bunu düşündüğünüze göre

0 oy
(48,759 puan) tarafından
kullandığı operatorun uygulamasından bak kimleri aramis diye 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Esin neden biriyle gorussun ki? Guvenmiyosan neden esin?
0 oy
tarafından
Canım içini ferah tut yapıyor olursa onun çıkar illaki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
4 saat önce Diğer kategorisinde Melek06 (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 289 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.