0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde (778 puan) tarafından
Kızlar kızım 18 aylık kaynanam ile alt üst oturuyuruz sürekli onlara gidip yanıma geliyir bana çok bağlı aynı şekilde bende kızıma çok düşkünüm birtane  görümcem var 21 yaşında kızıma dus aldirir üst geydir yemeğini yedirir tuvalet götürür kızımı çok sever aynı şekilde bende severim bugün bende yatsın dedi tamam dedim sen bilirsin yanında uyuyur şimdi kızım gece uyanmaz sabah saat 8-9 uyanır sizce yanlış mı yaptım hani halasidir dedim kırmak istemedim

30 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Aynı olay bizde de var halası aşık resmen oğluma yedirir içirir gezdirir şimdi başka bir ilde devamlı arar sorar oda oğlumla uyumak istiyor ama oğlum bensiz uyumuyor bende onsuz o yüzden ben izin veremezdim kendi yatağında uyuduğunda devamlı kontrol ediyorum ne bileyim daha ana kuzusu onlar oyyy
(778 puan) tarafından
Evt canım öyle yakın olsa sorun degim işte uzak olunxa zor oluyor dün kızım saat 4 de geldi çok düşkün bana
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Neden yanlış olsun ki halası sonuçta seviyor ki yapıyor. 

İki tane yeğenime baktım öyle şimdi kocaman oldular en ufak şeyde beni ararlar hala bize şu lazım hala ne zaman geliyon falan diye.

Bazen ablama giderim kızımla ingilenir ben o zaman dinlendiğimi hissederim. Keşke yakın olan halası ya da teyzesi olsa inan hiç düşünmem bırakırım yanına arada. 
(778 puan) tarafından
Değil mi biraz kafa dinlemek lazım dün akşam halasinsaydi eşimle öyle dans ettik müzik açıp ☺️
0 oy
(697 puan) tarafından
Vicdanin rahatsa yanlış yapmış olmuyorsun
(778 puan) tarafından
Yok vicdan rahat iyi bakar kendisi
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Halasının güzel baktığına eminseniz ne mahsuru olabilir.Siz dinlenirsiniz enerjiniz artar.Cocugunuza daha verimli olursunuz böylece 
(778 puan) tarafından
Yok canım çok iyi bakar hakkını yeyemem
0 oy
(27 puan) tarafından
Alt ust oturunca beraber gibi oluyor ve gozunun onunde buyuyen daha farkli oluyor bende yegenimle yatardim onlara gidince bizdeyken bakardim gezdirirdim kendi cocugum gibiydi evlendim kendi cocugum oldu halen daha onun yeri baska guzelce bakip ilgileniyolarsa korkmayin ama surekli hale getirmeyin ama ara sira olabilir
(778 puan) tarafından
Tabi ara sıra uyur onların yaninda sürekli izin vermem çok düşkün onsuz yatamama kendisi gece saat 4 de aşağı geldi oda bensiz kalamaz
(27 puan) tarafından
Masallah ne guzel size yardimci oluyolar rabbim huzurunuzu bozmasin
0 oy
(106 puan) tarafından
Kiz konusunda biraz hassasım oglusum var kaynanamgile gittiğimizde tatile gündüz gözümün önünde sever eder ama gece yatirmam onunla bikere evlilik yıl donumumuzdu oradaydık emanet ettik rezil oldu kuzusum annem yakın bize orada kalacaksa bende orda kalıyorum orda dinleniyorum şimdi kızıma hamileyim 10 gün sonra dogumum var diyorum kızı kimseye emanet etmem altını ben değiştirir ben yıkarım hassasım en güvendiğin insanlar bile zarar verebiliyor görüyoruz televizyonlarda vs de seveceklersede  göz önünde 
(778 puan) tarafından
Herkez fikri değişik uzak olsa izin vermem ama yakın olduğu için izin veriyor
0 oy
(816 puan) tarafından
Asla güvenememe kmseye
(778 puan) tarafından
Bilmem benimki altı üst belki ondan güvenim vae
0 oy
tarafından
Ben eltimin kızına yapıyordum bunları kendisi çalışıyordu yanima bırakırdı bazen a z ye herşeyiyle ilgilenirdim şimdi ben kaynanama gidince alt üst oturuyorlar sabah 8 de gelir kızımı alır benden 1 saat falan bakarlar oynarlar altı kirlendiyse kızını bana gönderir bezi ıslak mendili veririm değiştirir 
(778 puan) tarafından
Ne güzel  onlarda sizinkiyke ilgilenir mi peki eltin bakar mı yani kızına
tarafından
Benim baktığımda onun kızı 2 buçuk yaşındaydı beni mi daha 7 buçuk aylık şimdilik küçük ama 1 2 defa altını değiştirdi ben onun yemeğini hazirladigimda bir iki kere o yedirdi
0 oy
tarafından
Niyetinden eminsen sıkıntı yok halası sonuçta kan bağı var 
(778 puan) tarafından
Yok canım şüphem yok çok iyidir sağolsun
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Ben izin vermezdim sanirim

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 456 göst.
0 oy