0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar kızım 18 aylık kaynanam ile alt üst oturuyuruz sürekli onlara gidip yanıma geliyir bana çok bağlı aynı şekilde bende kızıma çok düşkünüm birtane  görümcem var 21 yaşında kızıma dus aldirir üst geydir yemeğini yedirir tuvalet götürür kızımı çok sever aynı şekilde bende severim bugün bende yatsın dedi tamam dedim sen bilirsin yanında uyuyur şimdi kızım gece uyanmaz sabah saat 8-9 uyanır sizce yanlış mı yaptım hani halasidir dedim kırmak istemedim

30 Cevaplar

+5 oy
(409 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Nolcak canım seviyo heves ediyo demekki uzak olsa neyse de altındaymış sen de biraz dinlenirsin .çocugun da olsa dipdibe sürekli kalımca bunalıyo insan öyle ilgilenen bi halası teyzesi olsa ben de bırakırdım şu ara o kadar ihtiyacım var ki inan . Hiç kafanı takma git bi lahve çay yap kitabını oku  arada çık yürğyğş yap kendine de vakit ayır inan insan çocugunun kıymetini daha iyi anlıyo bazen az biraz özlemek iyidir..
(762 puan) tarafından
Ayn öyle inanki zaman ihtiyaç vardı  çok halsiz hissediyorum kendimi iyi oldu bir yanda hani görümcem de kızıma çok bakar Allah yukarıda gezfirir geydiriyor mesela kaç kere hastalandım kendimi rahatsız hisettigim zaman hemen kızıma bakar bende uydurdum Ayn öyle özlemek iydir bazen evt ev alt üst hani dedim uyanırsa hemen ararsın canım
(1,972 puan) tarafından
Evlat candır ciğerdir tabiki insan özlüyor aklı kalıyor ama etrafında bu kadar yakın güvenebileceğin biri varsa şanslısın. İnsan yeri geliyor kişisel bakımını yapacak vakit bulamıyor bir kahve içemiyor. Çok uzakta değilse bende aynı fikirdeyim.
(762 puan) tarafından
Her konuda güvenim sonsuz şimdi yine onun üst almaya geldi elbisesini çıkarttı gitti üst değiştirme saçını yapar senin gorimcen yokmi
-Reklam-
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Ben yatamıyorum kızımsız ya oda çok istiyor ama aklım kalıyo 
(762 puan) tarafından
Bende dedik kalsın ama şuan aklım onda oy yerim onu çok düşkün bana bende ona rabim kimseye evlat ile sinamasin
(1,031 puan) tarafından
Amin canım neyse ağlarsa falan getirirler hemen
(762 puan) tarafından
Evt canım söyledi ztn görümcem dedim ağlarsa ya beni ara yada aşağı getir canım
0 oy
(482 puan) tarafından
Yani yanlış birşey değil ama ben izin vermem
(762 puan) tarafından
Çok itiraz edince kiramadim bende ☺️
0 oy
(246 puan) tarafından
Bana kalırsa yanlış bacım benim de 13 aylık kızım var yatırmak istemem kimsenin evinde kimseyle.annemin babamın evi de olsa.
(762 puan) tarafından
Bilmem hani çok itiraz edince kiramadim ☺️
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Herkezin kendı görüsü ama bn kimseye emenat edemıyorum buna teyzeside dahil aklım onda kalır uyuyamam 
(762 puan) tarafından
Benimde aklım onda ama o geceler uyanmaz simdikten özledim
0 oy
(1,353 puan) tarafından

:(

Ben asla 5 yaşındaki oğlumsuz ve 3 yaşındaki kızımsız yatamam oğlum havale geçirdi hastanede yattı sabaha kadar ağladım elbiselerini kokladım rabbim bizi hiç bir şekilde ayırmasın 

(762 puan) tarafından
Amin inşallah evlat çok baska birşey  çok geçmiş olsun ins rabim bidaha yaşatmasın çok zor Allah kimseyi evlat ile sinamasin
0 oy
(7,408 puan) tarafından
Yani ben şahsen mecbur kalmadıkça bir hastalık durumu falan dışında çocuğun başka yerde kalmasına karşıyım 
(762 puan) tarafından
Biraz kendimi halsiz hiseettim biraz oda çok itiraz edince kiramadim bende ☺️
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Bende yeğenlerime bakardım canım alt üstmüş zaten nolacak sanki yakınsın sabah gider alırsın halayı seviyor belliki
(762 puan) tarafından
Evt canım alt üst bizde yeğenime öyleydik yeğenime süt veriyirduk bakardık severdik halasını seviyor oda kıymet biliyir
(1,237 puan) tarafından
Şimdi gelirler hemen niye koydun git al diyenler sormasan daha iyiydi canım
(762 puan) tarafından
Yok canım bir baktım kapı çalıyor saat 4 hanımefendi aşağı gelmis ☺️
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Lat üst oturuyosan bunlar normal canım yanlış olan bişey yok halası babaannesi sonuçta. Benim kızımda bayılırdı halasiyla babannesiyle takılmaya hiç kisitlamadim. Halası evlendi gitti babannesi rahmetli oldu. Diyorum iyi ki hevesini almış onlarda kizimda
(762 puan) tarafından
Ebt iyi yapmışsın canım Allah rahmet eylesin inşallah ilk torun çok düşkünler kızımda çok sever halasını sürekli halasını. Peşinden koşar
0 oy
(2,387 puan) tarafından

Benimde böyle bi görümcem olsa keşke. Şeye takıldım ben tuvalete götürür demişsin. 18 aylık tuvalete mi gidiyo :ermm:

(2,387 puan) tarafından
Bi tane varmış ölmüş oda
(2,387 puan) tarafından
Maşallah nazar olmasın söyleme herkese :))
(762 puan) tarafından
Hm anladim canım Allah rahmet eylesin inşallah
(762 puan) tarafından
Tm canım tşk ederim
(2,387 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Tek çocuk varken sorsaydın aslaaaa derdim, şimdi biri de böyle benimkilerle ilgilense keşke arada diye özenir hale geldim :) 

Uyuma işini sık sık yaptırma alışmasınlar bence iyi değil. Bi de banyo olayını mecbur kalmazsanız yapmasalar bence daha iyi. Evet ilgilenmesi çok güzel ama bazı konularda sınırınız olmalı bence 
(762 puan) tarafından
Mesela bazen çaktım olmuyor halası yapıyor üst geydir evt bazen kafa dinlemek lazim biraz bugün kendimi halsiz hiseettim ondan sizin kaç çocuğunuz var
(11,092 puan) tarafından
3 taneler yorucu kimsem yok burda, sen büyük nimet bulmuşsun gerçekten. Destek olması çok güzel.
(762 puan) tarafından
Çok zor oluyur ya 3 çocukla baş gelmek sağ olsun bakar hani az önce yine üst almaya geldi üst değiştirecek dedi
(11,092 puan) tarafından
Çok güzel kıymetini bil :)
0 oy
tarafından
bakip ilgileniyorsa sikinti olmaz cnm ztn durmaZsa getirir
(762 puan) tarafından
Evt canım ev alt üst zaten kızım gece uyanmaz sadece gündüz çok hareketli
tarafından
ben normalde hicbiryere gondermem ama ilgili bir hala da gozum arkada kalmazdi
(762 puan) tarafından
Evt çok ilgilenir az önce üst almaya da geldi üst değiştirir ve çocukları çok sever  ruha sahip
0 oy
tarafından
İyi ki tamam demişsin kuzum. Bende halayım yeğenlerimi çok severim çocuklarla birlikte bişey yapmak istediğimde yengem müsade etmeyince çok üzülüp kırılırdım. Halbuki yengem de çocuklara ne kadar değer verdiğimi görürdü yani.
(762 puan) tarafından
Benimde yeğenleri vardı bizde yeğenime çok duskunduk bende istardim yanımda kalsın bazen yengen doyidu kalsın hani bana yapılmak istemeyen şeyi başkasınada yapmam kalp kırmak istemedim sonuçta yeğendir insan sevmek istemez mj
tarafından
Gerçekten yeğenlerimi o kadar severim ki ama bi parka götürmek istediğim zaman bile yengem yok dediği zaman öyle hevesim kırılırdı ki. Gözüm gibi bakardım kendisi de biliyordu bunu.
tarafından
Evlendim İzmir'de yaşıyorum şuan. Geçen sene İstanbul'a gittiğim zaman kız arkadaşlarımla buluşucaktım kız olan yeğenimi de yanımda götürmek istedim yeğenim de çok heveslendi 7 yaşında bu arada. Sonra yengem tavırlı bi şekilde yok gidemezsin ben seni sonra parka götürücem diyince çok üzülmüştüm. Götürmemi istemese bile sonuçta misafirdim 1 seferlik göz yumabilirdi ama yapmadı malesef. :(
(762 puan) tarafından
Çok ayıp birşey benimde yengem var ne yapsak ne etsek birşey demez sonuçta yeğendir gelse ne olack ki halasi yanında Allah ıslah etsin inşallah
tarafından
O zaman Niye öyle yaptı hiç anlayamadım ama çok üzülmüştüm. Normalde de aramız iyidir yani yengemle buna rağmen böyle yapması beni şaşırtmıştı.
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Niye yanlış yaptığını düşündün ki?
(762 puan) tarafından
Bilmiyorum kızım bana düşkün yani benden uzaklaşır diye öyle düşündüm
0 oy
tarafından
Cenabı Rabbım keske bana da bıtane gorumce yollasa ya, bızde ızınlerde kayınvalıdeme gıttıgımızde kızım babanesıyle uyur kadın sabahtan aksama kadar oynar yedırır gezdırır at olur tepesıne bındırır, nedır yani uyusun 
(3,180 puan) tarafından
Kaynana na söyle yapsın bitane kızzz:))
tarafından
Ay gozunu seveyım bu yastan sonra yapılan anca bana 2. Cocuk olur :D herkes yerıne otursunnn
(762 puan) tarafından
Ne güzel birşey çocukla çocuk olmak benimde görümce öyle
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Senin yaptığın ne ki ben gece nöbet tutarken bakıcıda kalıyordu elin evinde kimsemiz yok sahip çıkan diye ne şanslısın ki halası var
(762 puan) tarafından
Evt canım Allah razı olsun bakar hani o da diyi hastalanirsin hastaneye filan gidersin benim yanımda kalsın ki bazen ağlamasın kimsenin yokmi onlar baksa bakıcı yerine
(1,787 puan) tarafından
Maalesef gelip bakmıyorlar
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Benim merak ettigim kızın nasıl desteksiz uyuyor kız benim oğlan 16 aylık sallıyom :(((((
(762 puan) tarafından
Vallah inanki nerde uykusu gelse uyur sadece ayağımla ve yasin suresi açıyorum uykuya dalıyor
0 oy
(48,601 puan) tarafından
ben cogunlukla halam ve babannemle dururdum halam ilgilenirdi kizimlada ilgileniyor ama ben yatiya veremem ve hic yikamadi onu beni cok yikamis ici gidiyo bayilir yikamaya suyla oynamaya da kizim istemiyo  ☺️

ben duramam kizim olmadan bir gece bile uyumadim ve bes senedir hep ben uyutuyorum bir gece bile babasi dahi uyutmadi halalar candir sevsin ilgilensinde ben kalmak icin birakamazdim sanirim
0 oy
(7,909 puan) tarafından
Benimkide 24 aylık benimkinide diyolar yatsın kalsın diye hatta bugün öyle dediler 2 gece kalsın etsin ben de dedim ki onsuz olmaz kiyamam dayanamam dedim yani ne bileyim senin yine alt üst bizim uzaktı 
0 oy
(3,636 puan) tarafından
Dün gündüz kardeşim 10 aylık kızımla ilgilendi ve ben 2 saat öyle güzel uyudum ki han derler ya cana değdi vallahi öyle oldu. 

Yeğenlerim benimle beraber kalırlardı o kadar çok eğlenirdik ki anlatamam.

Aslında babaanne annanne hala teyze ile birlikte kalabilmeleri çocuğun psikolojisi için artı bir etkendir. Çok iyi yapmışsın. Kendin de biraz dinlenebilirsin.

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 441 göst.
0 oy
1 cevap 129 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 522 göst.
7 Ekim 2019 Aile kategorisinde Öykünün annesii (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 312 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu