0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (401 puan) tarafından
Selam arkadaşlar Çarşamba günü dahiliye de tiroid ölçümü kan değerleri bir çok değerler için kan ve idrar verdim bugün eşim sonuçları almaya gitti kolesterolüm yaşıma göre çok yüksek çıkmış yaşım 25 bir sürü vitamin eksikliği varmış takviyeler yazmış buraya kadar herşey normal eve geldi elinde ilaçlar ve raporlar raporlara baktım ki ne göreyim başkasının ismi hepsinde o isim yazıyor bana ait değil ilaçlarında üstünde benim ismim yazıyor

Aklıma takıldı bu ilaçlar o rapordaki değerlere göre mi yazıldı yoksa benim raporuma göre mi yazıldı kullanmalı mıyım sizce

İnşallah anlaşır yazmışımdır

6 Cevaplar

0 oy
(1,503 puan) tarafından
Eczane kimlikle verdiğine göre sizin ilaçlarınız   
(401 puan) tarafından
Doktor ekrandaki değerlere göre yazıyor ya ya bu kızın değerlerine göre yazdıysa
(1,503 puan) tarafından
Ay hastane yakınsa yarın doktora bi bakın yada e nabizda sonuçlara bakın sizin kimlik üstüne başka isim girilmiş olabilir
(401 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Aaa sasirdm canm o sonuç kağıdında tc ne bi baksana 
(401 puan) tarafından
Tc komple gözükmüyor sadece ilk iki ve son iki hanesi var
(2,058 puan) tarafından
Uyuuomu peki
(401 puan) tarafından
Hayır benim tc değil başkasının
(2,058 puan) tarafından
Keisnlikle ilaçları falan kullanma canm nasıl böyle ni yanlışlık yapabiliyo yaa tekrar doktora götür sen
0 oy
(2,273 puan) tarafından
O rapora göre yazmıştır canım e nabızı acıp raporla bi karşılaştır istersen ilaçları açma ki yanlışlık varsa iade edersiniz eczaneye. Dr a git sor bunuda yani başkasının olan rapor ihmal etmemelisin
(401 puan) tarafından
E devlet e nabız şifremi hatırlamıyorum uğraştım giremedim ilaçları kullanmicam pazartesi poliklinikler açılınca gidip sorucam
0 oy
(4,490 puan) tarafından
E nabizinda tahlil somuclarin vardir olmazsa tekrar goster canm
(401 puan) tarafından
E devlet e nabız şifremi hatırlamıyorum uğraştım giremedim ilaçları kullanmicam pazartesi poliklinikler açılınca gidip sorucam
(4,490 puan) tarafından
E devlet sifreni degisterebilirsin sifremi unuttum de evin icinden birinin tcsini biliyorsan sipsak alabilirsin sifreni canm ama cep telefonunun e devlette kayitli olmasi lazm mesaj geliyor cunku ben kac kez unuttum o sekilde tekrar aldim
(401 puan) tarafından
İşte sorun şu ki kayıtlı telefon numarası eski kapalı hat gidip bunu bildirmem lazım olmuyo aşkım anlayacağın
0 oy
(284 puan) tarafından
Canim eğer atabilirsen e nabizdan tahlillerini at bakalim
(401 puan) tarafından
0 oy
(770 puan) tarafından
E nabız recetelerim kısmından bakabilirsin
(401 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 294 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kder (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
17 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 275 göst.

397,538 soru

11,889,823 cevap

36,008 kullanıcı

...