0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
Biz bir önceki evimizde tek katli köy gbi bir yerde duruyorduk ev sahibi gelecegi icim çiktik özet geçiyorum

Mahallede bir yere taşindık üst komşu kızi çok açık giyinen biri cok havalı   artı    dün kapının oñünde eşimin işi vardi kablo vs ayarlanacakti usta da var kiz çikti bende balkondayim   gorüyorum eşim 2 defa döndü baktı çok huzursuzum kokuyorum kizda eşime bakti böyle olacagini bilmedim cok istemiştim bu evi tavsiye fikir ihtiyacim vr 

13 Cevaplar

+4 oy
(6,176 puan) tarafından
Sen elin kızını boşver kocana bak 
(164 puan) tarafından
Ben zaten elin kizinda suçu bulmuyorum tekrar oku
Eşim bakti diyorum
(6,176 puan) tarafından
Açık giyiniyo yazmışsın ya ondan dedim cnm
(164 puan) tarafından
Dedim ya içimdeki o skntı beni yiyor ama.bazılari anlamamakta zorlaniyor
(2,586 puan) tarafından
Kesinlikle öyle.  Benzerini yaşadım gözümün önünde hemde. Benim müdahale etmeme gerek bile kalmadı.
-Reklam-
+3 oy
(101 puan) tarafından
Ah ah . Canım sknt eşinde yani eğer baktiysa bilemiyorum gerçekten.bu erkekler bu kadar gerizekalı olmak zorunda mı ya evlisin ne diye donup bakarsın 
(164 puan) tarafından
Huzursuz oldum dga 2.ci günümüz
(101 puan) tarafından
Canım benimd birinci veya ikinci gün fark etmez içinde varsa zaten heryerde her şekilde yanlış yaapr yanı inşallah sen yanılıyorsundur
+1 oy
(4,239 puan) tarafından
Kız ne bakıyor bu sığı.r diye bakmış olabilir canım kusura bakma. Açıkcası ben öyle yapıyorum. Gözlerimi kaçırmak yerine dikiyorum. O çekinip kafasını çevirdin diye. İş kocanda bitiyor. Yapacak olan heryeri kapalı olanla da yapar. Yapmayacak olan da üryan gelse önüne yapmaz
(164 puan) tarafından
Doğru  o icimdeki kuşkulanma belki bilemezsiniz ama takınti yaptı banq
+1 oy
(210 puan) tarafından
Kocanı göz doktoruna götür  sonra o yerden tasin gözler iki taraftada çok oynaya baslamis hayra alamet olmayabilir....aman dikkat erkekler iyice şaşırdı bu zamanda yeminle...
(164 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayirli etsin
(210 puan) tarafından
Amin amin
+1 oy
(106 puan) tarafından
İçinde kalacağına yüzüne sole gitsin sen ne bakıyorsun elin kızına de gördüm nasil baktığını de  ne içinde tutuyorsun yüzüne sole ayağını denk alsın bakmasin
0 oy
(224 puan) tarafından
Kim kime baktı kız 
(224 puan) tarafından
Bir defa baksa yanlışlkla dicem de iki defa neye bakıyor yav
(164 puan) tarafından
Bide bu gün kaynanam üst komşunun kac çocu var dedi kizi var dedim bide oğlu eşim suratima bakti
(224 puan) tarafından
Niye baktı ki suratına
Bir de evli mi kadın
(164 puan) tarafından
Hayir bekar
(224 puan) tarafından
Ha o eve erkek kardesi var kızın sen yine de temkinli ol canım huzurunu bozmadan çok olumsuz düşünme hayatta neyden korksan o oluyo
0 oy
(119,287 puan) tarafından
yani insaniz goz goze gelebiliriz her acik giyinen evli bi erkekle goz goze gelince korkarsan vay haline haa ben esime guvenmiyom iyi niyetli degil dersen amenna ama oyle acik havali falan bunlar bayagi om yargi
(224 puan) tarafından
Kusura bakma da açık giyindiginde bir erkeğin sana kardeş gözüyle bakmasını bekleme bacım
bazi kadinlarin dusman gozuyla baktigini beklerim
(224 puan) tarafından
Ya açıklığın bile bir adabı var şimdiki kadınlar o adabı yerle bir etmiş valla
her koyun kendi bacagindan demisler iste
(1,139 puan) tarafından
Sevda katılıyorum. Hatırlarsın sen belki sevdoş
2 sene önce bizim teraslarımız karşılıklıydı bir kadınla Gürcü bir kadındı direk iç çamaşırı ile çıkar dı terasa güneşlenirdi tüm evin balkonlarına da bakardı biz terastayken eşim ile eşim o tarafa bakıyordu kadın çıktı kadın ile göz göze geldiler beyaz bir üst giymiş memikoların uçları komple belli tüm göğüslerini gördüm eşim direk içeri geçti iş eşinde bitiyor kafaya takacak olsam ben takardım harbi güzel bir karıydı yani :D ben daha bişey demeden kadın çıkınca eşim hep içeri girdi eşime dedim sen niye giriyorsun ki içeri diye belki kadın rahatsız olur yanlış anlar belki sen içten içe sinirlenirsin yanlış düşünürsün dedi sakındı kendini iş tamamen adamda bitiyor eşine güveniyorsan bunlara takılıp kafanı doldurma boşuna
0 oy
(340 puan) tarafından
Keşke orada olduğunu bı öksürükle gosterseydin. Yaptığı ayıbı anlamış olsaydı.
(164 puan) tarafından
Farkk etmedigimi sandi icerdeydim ogluma su veriyirdum 2 gün oldu hersey kursağimda kaldi evden zevk bile alamiyorum rahat edicek diye
0 oy
(801 puan) tarafından
Huzursuz olduğunu belli etme dikkatini çeken şeyler olsada çekmiyormuş gibi davran yani safliga yat öyle bir durum olursa daha çabuk yakalarsın
(164 puan) tarafından
Zaten soruyor ne oldu sana doye ben cok huzursuz oldum burada dedim en cok sen istedin burayi dedi farkinda dedim ya icimde kaldi skntı yapiyr
0 oy
(873 puan) tarafından
Evi de değiştirseniz biri size çıkıp villa da hediye etse burdaki muhattap hep senin kocan olacak 

O yüzden kocana güveneceksin veya kocan için dua et

Ha baktın olmuyor kocan kaybeder öyle adama da sen gönül verme
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım isi eşimde bitiyor canım 8 4 de biz hafta 2 kere parka gidiyoruz ve dondurma yeriz orada çok açık kizlar var ve esim onlara bakmaz kızlar gelir kızımı sevmeye o zaman meşhur bakıyor kiza her yere acık yada kapalı kizlar var önemli olan esjn nasıl olmasi
0 oy
tarafından
Kocan yav.saksa elin kızınin suçu yok bakmak isteyen açık kapalı farketmeksizin bakıyor gözü çıkasıcalar
0 oy
(48,667 puan) tarafından
refleks olarak bakmistir belki esin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 639 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 522 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 317 göst.