0 oy
1,948 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar sabah esim beni dövmuştu postumu okuyan bilir belki bnde merak ettim sebebini ve görumcemin instegramindan onun hesabina baktim bi de ne göriyim bizim alt komsumuzu takip ediuomus daha öncede numarasi vardi bn sildikce kaydediyodu ve en son engel atmistim bugun de takip ediyomuş sizce bn napiyim şu an çalisiyo ve bn onla konuşmuyorum artik içim icimi yiyiyo yeter artik travma üstjne travma keşke ölsem de kurtulsam ama rabbim bn ölunce bebegimi onlarin eline düşurmesin....

39 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Allah azze ve celleden ölmeyi dileme. Neden insanoğlu hep şerri diler? Güzel bir hayat dilemek varken çocuğunla? otur dua et. Rabbimiz icabet edeceğini vaad ediyor. Eşine de şimdilik belli etme. Çok yeni aranızdaki kavga iyice kötüye gidebilir. Biraz sabret ve dua et. Seni tanımıyorum hayatını bilmiyorum o yüzden nasihatlerim pek yararlı olmayabilir. Ama seni gören bir Rabb'im var ona sığınmayi ihmal etme Yaradani unutma.
tarafından
Çok sağol canım sende yabancı gelmedin bana:) Üniversite terkim bu arada. THYde hostes olacaktım sınırdan döndürdü Rabb'im, İslami seçtim peçeye girdim
(6,825 puan) tarafından
Anladım cnm benm hakkında hayırlısı buymuş demek ki ☺️ Allah gönlüne göre versin inşaAllah
tarafından
Amin amin. Gebeyim şuan hastanedeyim canım gebelik zehirlenmesinden şüpheleniyorum dua et bana inşaAllah. Rabb'im evlatlarimizin, sevdiklerinizin acısını göstermesin. Endişelendirmeyeyim seni, bir problem gözükmüyor şimdilik, tansiyon falan guzel.Nstye bağladılar bakalım:)
(6,825 puan) tarafından
Postunu görmüştüm gittin dmek çok iyi olmuş.. ilerleyen saatlerde yaz inşallah sıkıntısız gelirsin cnm bnm evine.moraljni yüksek tut oda etkiler tansiyonu..kendine dikkat et özellikle yigenime iyi bak hee doğsun da bı yiyelim onu ☺️☺️ sağlıkla gelsin sorun çıkmaz ya inşallah
tarafından
Çıktım hastaneden bir sorun yok canım elhamdulillah. Sağolasın ilgin alâkan için. Tanıştığıma çokta memnun oldum. Öpüyorum seni hayırli geceler :*
-Reklam-
+2 oy
(14,079 puan) tarafından

Peki komşunun kızının numarasının eşinde ne işi var bu adam iflah olmaz seni sebepsiz yere dövüyor elleri kopsun ne diyim 

Ölmeyi dileme cani veren ALLAH sen RABBİN e sığın boşver onu ne hali varsa görsün 
RABBİM onu bin pişman etsin evladın var sen onun için yaşamalısın baba ölünce çocuk yetim kalmaz anne ölürse çocuk yetim kalır. Bak elinden hic bisey gelmiyor deme inanırsan gerçekten kurtulursun babamı öldürür demissin bi yorumda asla yapamaz burası teksas değil öyle kolay değil polise git şuan eminim yüzünde iz vardır bırak cezasını çeksin 
tarafından
Zatn o bembeyaz yüzmde eser kalmamiş
+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Birincisi seni dövmesinin bir sebebi olamaz. Kocanla baş edemiyorsan kadınla konuş sen hayırdır de numaran kocamın telinde birbirinizi takip ediyorsunuz amacın ne de ?
(5,406 puan) tarafından
Yüz yüze de konuşabilirsin alt komşu diyorsun ya eve çağır ya da sen git.
tarafından
Esim beni çöp döktörmeye göndermez zatn esim dedi onlara cay gidelim diye ne akilla
(5,406 puan) tarafından
Gitme. O zaman kendi telinden yaz
(5,721 puan) tarafından
Eşi dovmus canım kadına gitse nolcak adamın önce el kaldirmamayi öğrenmesi lazım
tarafından
Esimin tel den yazacm sonra ilk iş firsat bulunca bebegimi alip buralardan cok uzaklara gidecm
0 oy
tarafından
Yaw bebegin var ne ölümü değer mi bı adam icin
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Allahım.ne günlere kaldk  neden takip ediyormuş  acaba yaa 
(2,067 puan) tarafından
sen o zaman direk sor canım yaa ayy boule erkeklerden nefret ederim
tarafından
Kiz esimi gece evine cagirdi banyodan su akiyo diye onun icinde kavga ettim  babasi arasin o senle muhabbet olmasin diye kadina diyecm baban arasin mal
(2,067 puan) tarafından
hadi yaaa o zaman canım onunla aralarında birşey var  yaaa  allah yardimcin olsun cnm
tarafından
Napiyim sizce kadini ariyim mi direk agzima geleni sayiyim
(17 puan) tarafından
Bak bence eminsen aldatilgindan ve bu durumu kabul etmiyorsan, eşin senden özür dilerse de boşanacaksan yapman gereken şeyleri söylüyorum "ama bence". Önce ilk iş vücudunda ki izler geçmeden hastaneye git ve darp raporu al. Bunu eşine belli etme. Sonra bunların ilişkilerini ispatlamaya çalış. İşte eşine gelen bir msj veya eşinin attıği bir mesaj ekran görüntüsü al veya foto çek. Sonra şahit bul iliskilerine dair komşularından falan yokmu öyle komşu teyze. Daha sonra git mahkemeyi aç kocana boşanma davası ayrıca darpdan dolayı manevi tazminat ve zina dan dava ac. Çocuğunun velayetini de kolay alırsın. Tazminatını da alırsın ve aydan aya paranı da öder. Ama boşanmak niyetin varsa tabi. ben sana bosan demem.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım Allah'ın verdiği canı Allah alır hep aynı şeyi deme günaha girme kuzum bu işin çaresi cana kıymak değil çözüm uretmek
(5,721 puan) tarafından
Tabiki acimz mi canin cok zordur ama bak Rabbim evlat vermiş sana güçlü olman icin
tarafından
Evladim sabhtan beri uykusunda ciglikla uyaniyo ve ben bunu gördukce çirpindikca cırpıniyorum ama bu isten çikamiyorum adeta kanadı kırılmiş kuslar gibiyim kanadimi kirdilar
(5,721 puan) tarafından
Şikayet edin bence dövmüş resmen sizi aileniz yaninizda mi
tarafından
Evt cnm yanimda
(5,721 puan) tarafından
Kurtul kuzum o adamdan acı cekme artik
0 oy
tarafından

Senin eşin öküz bacm ne desen islemez o adama afedrsn dilim surctu adam dedim ...

Sabahki postin gözümde canlandı içim yandı sessiz kalma tek dicem bu sana
tarafından
O kiz oldugu icin sebepsizcd dövuyo
tarafından
Sebebi olsa bile dovmesi gerekmio sikiosa yoldan adaM cevrsn dövsun yiyomu g.otu  kadını dövmek adamlkdan saylmio o kızla da konuş git anasına de
tarafından
Ayn konuşacm kizla mal yaaa ne istiyo evli oldigunu biliyo bi de
0 oy
(874 puan) tarafından
Şunu yap desek adam seni öldürür hala  hesap kitapla uğraşıyorsun. Bırak engel atma aldatsin kanıtlari topla darp raporu al hepsini mahkemeye ver dava ac bosan dayak yiyorsun sebebini bile bilmeden o dayağı atan zaten seni umursamaz ki 
tarafından
Kadina yazacm onunla da aramizda ki bağ sadece bebegimiz onunla evli bi çift artik olmicaz asla onu affetmicm
(874 puan) tarafından
Hala çift diyorsun canım sen iyimisin hala umudun varmı onca dayağı yedin ne umudu Allah aşkına kimi becerirse becersin senin canın söz konusu bırak ne yaparsa yapsın ya al bebegini git baba evine kurtul şundan .
tarafından
Zatn ondan kurtulacm
0 oy
(530 puan) tarafından
Önceki postlarında eşim gece çalıştığı için kayınvalidem de kalıyorum yazmışsın. Kalma evinde kal canım, gerçi yapmak isteyen her türlü yapar ama sen biraz gözlemle bence 
tarafından
Ailem var babam bunun yuzunden bisey olursa kendimi affetmm
(530 puan) tarafından
Canım bak belli ki eşin bu yüzden evde kalma annemlerde kal diyor sana kendine eziyet ettirme bu şekilde bir ömür geçmez kendini perişan edersin yol yakınken vazgeç bu adamdan
tarafından
Haklisiniz siz hepiniz
(530 puan) tarafından
Bizim haklı olmamız önemli değil senin iyi olman önemli inşallah hakkında hayırlısı olur Alalh güzel kapılar açar sana dua edicem bacım
tarafından
Dua edjn rabbim razi olsun
0 oy
tarafından
Onceki postunu okudum da delirmek uzereyim sen neden o yaratiga katlaniyosun neden komşu momsu bahane ediyosun napabilirsin birak defolsun kimle olursa olsun cik kurtar kendini o evden o insan degil yarin birgun cocugunu da döver 
tarafından
5 aylik di bebegim ona da tokat atti bana tokat atacakti bebegime geldipislik şu an kizim 8 aylik
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bosan kurtul  kizini korumak kurtarmak istiyorsan BOSANN olmek sadece yavruna eziyet onu dusun dovucekler sevmiycekler horgorucekler ama annesi olunca korur kollar o yuzden olumu degil bosanmayi dusun birak alt kattakiyle ne yaparsa yapsin bu senin icin bir firsat onunla olsun sana musallat olmasin ayril bacim bugun seni cocugun onunde doven yarin o cocuguda malamat eder ayriiiiilll
tarafından
Bn delil toplicam o zmn
0 oy
tarafından
Canım malesef ş,rrefsiz birinin eline düşmüşsün ha,yvan gibi saldırmış sana bide üstüne aldatma şüphesi eklendi o kadar mı mecbursun bu pisliğe katlamaya
tarafından
Evt 19 yasindayim daha ne düsunecegimi bilmedigim icin buraya yaziyom belki bi buyugum yanda bana akil vereck biri cikarda napmam gerek diye cunku korkuyorum
(183 puan) tarafından
Yarın gizlice polisi ara gelir alırlar seni kimsede bişey yapamaz devlete sığın sakın kendini ezdirme ve o masum kızı hangi şehirde yasiyorsun
tarafından
Ankara
(17 puan) tarafından
Ankara'nın neresindensin canım sen.cokta kucukmussun. Bende ankaradayim. Yalnız değilsin bak bu seni böyle sürekli dovuyorsa yarın kalkar başka bişey yapar. Anana babana bide evlat kaybı yaşatma. Ne iş yapar kocan gece calisio demişsin
(17 puan) tarafından
Bütün kadınlar ayrıca devlet arkanda birşeyden korkma
0 oy
(450 puan) tarafından
Gidip kızın annesi babasıyla konuş 
tarafından
Önce kiza msj atiyim allahin belalaru
(450 puan) tarafından
Mesaj atma ciddiye almaz seni yakala biyerde konuş sen hayırdır de evli barklı adamla konusuyosun seni rezil ederim bu mahallede de o.rospu başka adam mı kalmamış a d i k.pekler
tarafından
Ama esim çop dokmeme izin vermz
(450 puan) tarafından
O ne öyle ya hapis hayatı mı yasiyosun sen izin vermez tabi demekki yiyo bi b.k ki izin vermiyor belkide seni bilerek dövüyor alttaki or.ospu duysun da sevinsin diye.. Katlanmayin Allah aşkına söyle i.tlere bosanin kurban olim ya korkmayın hicbirseyden
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Komsunuza söyleyin kızıyla konuşsun . Varsa da böyle bişey sonrası sizin karariniz
tarafından
Kabul edemem ki
(6,047 puan) tarafından
O zaman kızın annesiyle konuşun. Anlasabiliyorsaniz kayınvalidenize de anlatın. Suphelendiyseniz mutlaka biseyler vardır. Sanırım sadece suphelenmekle de kalmamissiniz. Ayrıca aldatmayı geçiyorum o olmasa bile şiddet uygulamış. Ayrılmak için yeterli.
tarafından
Kaynanam esim brni dovdugunde 3 saat gecti üstinden bana git ozur dile bisey olmaz erkektir sinirlendi sana vurdu nolcak bizde cok dayak yedik dedi ve bana sn ve bebegin ogluma kurban ol dedi gulerek guya espri yapiyo bende dedim o kizima kurban olsun dedim ve bana demedigini birakmadi
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kız sen nasıl bir aileye düştün ve hala neden çekiyorsun ya. Herseyde boşanmayı düşünenlerden değilim ama sen kendine neden bunu yapıyorsun aklım almıyor. Eski postlarına baktım kaynanan kayinbaban pisligin önde gideni. Kocan desen ki ağır ş.erefsiz. Baya baya bayrak sallayanindan. Sen niye ağzını açıp birşey demiyorsun. Niye bir gidip darp raporu alıp şikayet etmiyorsun. Ölmeyi dilemek yerine bunlardan kurtulmayı dilesene. Gidip darp raporu alıp boşanma davası aç sonrasında çocuğunla gül gibi yaşa. Kendine en büyük kötülüğü sen yapıyorsun ne kaynanan ne kocan. Aklını başına al
tarafından
Tehdit ediyo bebegime biseh yapsa babama bisey yapsa peki babam onun yuzunden bisey yapsa kendimi affetmem hayatta yine agliyorum yaaa niye niye niye
(1,043 puan) tarafından
Bunu sana açıkça söyledi mi bebeğine veya babana şunu yaparım gibisinden. Öyleyse bunu kayda al bir dahakine ve koruma işte şikayetçi ol. Tehdit ediyor diye ömür boyu dayak yeyip aldatilip bir de üstüne hakaret mi işiteceksin. Bir sonu olacak mi sence. Tüm hayatını bi şekilde mi geçirmek istiyorsun
tarafından
Evt dedi acımayosan da sen bilirsin dedi
(1,043 puan) tarafından
Toplayabildiğin kadar delil topla. Darp raporu al ve haber vermeden direkt git polise sığın. Şikayetçi ol. Başka bir şehirde sığınma evine git. Zaten seni polisler yerleştirirler. Kendine de bebeğine de bunu yapma. Sadece biraz cesaret. Geleceğini düşün bu şekilde kaç sene daha dayanabilirsin. Ve bu sekilde kalmaz şu an ne yaşıyorsan zamanla artar dozu. Dayanabilecek misin? Kendini düşünmüyorsan evladını düşün. Ona birşey yapmakla tehdit eden bir adama baba diyecek o adamla aynı evde kalıcak. Şansa ne zaman yaparsa artık diye mi bekleyeceksin.
0 oy
tarafından
Eşinin annesiyle konuşmaya çalışsan babasıyla felan o kızla konuşuyor takip ediyor gibisinden
tarafından
Önceki postumu okumadin mi canm hepsi ayni
tarafından
Okudum kuzum da yaprak dökümü Şevketle sedef olmuşlar sanki ne diyeceğimi bilemedim
0 oy
tarafından
Diyeceğim tek şey şu madem gece calisiyor gece o gidince arayacaksın polisi gelecekler ki dayak yiyosun asla affı olamaz bunun ailene de haber verme seni kadın sığınma evine götürsünler kendini toparlayinca da konuşursun ailenle. Şiddete tehdite hakarete susma. Sen şuan kendi hakkını yiyorsun kendi kul hakkına giriyorsun. Kimse kimseye şart değil bugün sana olan şiddet yarın çocuklarına dönecek. Bunu göze alabiliyorsan eğer bu saçma evliliğe devam et. 
tarafından
Inan ki çok zor bi karar kaynanamlarayim
tarafından
Valla kurtarmak zorundasın hem kendini hem çocuklarını. Ara polisi gelsin kapıya kimse bir şey yapamaz. Cesur ol sadece
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kızla hiç muattab olma olunacak bir insan olsa bile bile buna göz yummaz kızda da var anlayacağın o...luk imkanın varsa çek git kurtul bu durumdan yoksa da dilerim Allah’tan inşallah tez zamanda bir kapı açılır da kurtulursun o pislik kocandan kadına el kaldıran erkeklerden tiksiniyorum o elleri kırılsın inşallah içten gelerek çok üzüldüm durumuna için içini yese de muattab olma o kocan olacak şahısla hatta eve bile alma gitsin sokakta mı yatıyor nerde kalıyorsa kalsın birde alt komşun ya seni nasıl bir duruma sokmuş Allah onu kahretsin 
tarafından
Kaynanamda kaliyom beni eve göturmuyo demistim obur ki postumda megersem bu kiz icin miş yeterrrrr yeterrrr bana yumruk atti parmagini kirdi allahin sopasi yok ya
(2,479 puan) tarafından
Beter olsun kuzum senin ailen yok mu sığınabileceğin kimsen kaç kurtar kendini o adamdan sana hayır gelmez yazık gençliğine
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm asla ölmeyi aklına getirme çocuğun ortada mi kalsın istiyorsun değmeyen insanlar için yavrunu kendinden mahrum etme hic kimse ama hiç kimse evlat kadar olamaz her şeyden önce evladını düşün 
tarafından
Allah bi kapi acsin insallah ona akil fikir versin
(1,175 puan) tarafından
Evine git seni götürmuyorsa kendin git ezdirme kendini ben yerinde olsaydım o kızla konuşurdum ağzının payını verirdim kaynanan iyiyse onada anlat durumu
0 oy
tarafından
Kusura bakma canim senin kocan adam degil sabahki postunu gözlerim dolu dolu okudum yaxacak birşey bulamadim birak kimle görüşüyorsa görüşsün sen çocuğunla yeni bir hayat kurmaya bak 
tarafından
Kacacm kurtulacm cubku artik dayanamiyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 299 göst.
0 oy
36 cevap 952 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 439 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde iyidiler1 (225 puan) tarafından soruldu

380,403 soru

11,389,840 cevap

34,897 kullanıcı

...