0 oy
1,179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından
Sorun yukarıda bu durumdan hoşlanıyor musunuz benim eşim yapmasını istemediğim halde ayda 1 kere içiyor arkadaşları toplanıyor ben gitmezsem ayıp olur diyor 

58 Cevaplar

0 oy
(2,421 puan) tarafından
Zehir zıkkım içesice içiyor. Nefret ediyorum içtiğinden kokusundan herşeyden. Birgün sonumuz olacak zaten 
(121 puan) tarafından
Aynen bizimse
-Reklam-
0 oy
(5,235 puan) tarafından
İkimizde içki sigara kullanmayız
0 oy
(6,525 puan) tarafından
Evet kullanıyor ayda bir falan ama ben çok rahatsız oluyorum bu konuda sürekli kavga ediyoruz tamam içmeyecegim diyor yine aynı dinlemiyor bu konu beni çok yıprattı soğudum artık bana ters böyle şeyler rabbim iğrendirsin inşallah 
(121 puan) tarafından
Amin canım inşallah aynen benimde öyle
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ben bu kadar erkekleri darlamanıza karsıyım bende ıcerdım oncekı kadar degıl ama kocamla arada bır çakır keyıf olana kadar ıcmekte de sıkıntı görmuyorum şahsen esıme de karısmam arkadas ortamında bır ıkı bira ıctı dıye sorun etmem bunu kendisini bılır zaten ayarında ıcer akollu iken arac kullanmaz nerde oldugunu bılırım eee sorun ne bence yok 
0 oy
(4,645 puan) tarafından
Esim is geregi aksam yemeklerine gidiyor ayda 1 yada 2 kere bir iki kadeh icer gelir sarhos olmaz ama dur ben bunaldim  bir sise devirip geleyim olmaz olsada kendi akli fikri var yani
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ne alkol ne sigara asla icmez icenden de uzak durur oda bnde icmyrz yani 
0 oy
(8,829 puan) tarafından
İçer özel günlerde ama evinde arkadaşlarıyla dışarıda içmez 
0 oy
(788 puan) tarafından
Eşimde bende içeriz keyfi yani. İsterse arkadaşları ilede çıkıp dışarıda içebilir evlenmiş yaşını başını almış koca adam nerde nasıl davranacağını biliyor ben annesi değilim onun eşiyim. Yanlış bişey yapıp yapmayacağını o bilecek yaşta zaten 18 yaşında cahi cühela değil
0 oy
(3,631 puan) tarafından
Yani benim esim namaz kilan birisi dolayisiyla karsi oyle seylere hic icmemis asla da icmez ama icen birisi oldugunu basta bilseydim ve oyle kabul etseydim sonradan mudahale etme hakkim olmazdi kendi tercihi 
0 oy
(120,529 puan) tarafından
yok icmez benimki
tarafından
Sen iciyonmu hdkgkdkgg
sigara iciyom kola iciyom
tarafından
İçme sigara icme
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Benim herif bırakmayı düşünüyor ama g.ötü yemiyor malesef iradesi 0 0 0 çok şükür ben bıraktım
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Cok cok nadir belki senede 1 kere sevmez ictiği zamanda 1 kadeh alir kalkar. 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ne içki ne sigara şükürler olsun arkadaşlarıyla bile çıkmaz işten çıkar çıkmaz Eve gelir
(40 puan) tarafından
Senden mi korkuyor çıkmıyor
(1,238 puan) tarafından
Yok canım korkmaz benden falan ama çıkmazda bı planımız varda birlikte yapariz bende onsuz hiç biyere çıkmam
(40 puan) tarafından
Ne güzel maşallah mutluluğunuz daim olsun
(1,238 puan) tarafından
Amin canım sizinde
0 oy
(6,918 puan) tarafından
İçer, içeriz ayda bir iki 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Alkol bagimlisi bir babadan cok cektik o sebepten evlenirkende ilk onu sordum icmiyor ... 
0 oy
tarafından
İçmiyor ve asla içen çevremiz arkadaşlarımızda yok elhamdülillah..
0 oy
(7,762 puan) tarafından
İçer ama her gün her gün değil, sarhoş olacak kadar da içmez. Arada da birlikte içeriz. 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
İçer benle evdeyken yada birlikte gittiğimiz bir mekanda ben dini açıdan içmesini hoşnut bulmuyorum ama kendi de neyin ne olduğunu bilecek yaşta zorla birşey yaptirmak yada enegelllemek olmaz bırakır belki bir gün başka kötü alışkanlığı yok çok şükür 
0 oy
(362 puan) tarafından
Asla içmemiş içmezde inşallah haramlardan uzak durmaya çalışan birisi Allah korkusu var şükür zaten içen birisiyle de evlenmezdim 
0 oy
(666 puan) tarafından
Valla biz severiz eşimle içeriz ben bu ara çocuktan dolayı içemiyorum sarhoş.olurum gece çocuk ağlar diye korkuyorum ama eşim sever içer kendini dahitmadigi sürece ben sorun etmiyorum sonuçta adamı cami avlusunda bulmadım ben tanidigimdada içiyordu bu şekilde.kabul ettim 
0 oy
(472 puan) tarafından
Çok şükür öyle kötü bir alışkanlığı Yok canım sigara dahil içmiyoruz

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,339 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 415 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,074 göst.