0 oy
1,030 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Sorum yukarıda arkadaşlar

38 Cevaplar

+6 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yani böyle sorulara içenleri sorduğu halde icmeyenlerim gelip yazması bana tuhaf geliyor kimin eşi içmiyor diye sormamissin ki 
(197 puan) tarafından
Bazılarını hastalık olmuş bu platform konuda bilgisi olsa da olmasa da illaki bir yorum yapıyorlar
tarafından
Bende onu anlamıyorum yani içmeyenin yazmasına lüzum yok ki tuhaf
(2,471 puan) tarafından
Icmeyen icmedigiyle ovunup kendini ispatlama derdinde de ondan yaziyo :) Sanki bizi cok alakadar edermis gibi.
-Reklam-
+2 oy
(4,584 puan) tarafından
Şükürler olsun içmiyor. 
(4,323 puan) tarafından
Onu mu sormuş?
(4,584 puan) tarafından
Davranamiyor iste.
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Mal mal konuşup saçmalayıp gülüyo :) 
+1 oy
(4,323 puan) tarafından
Ay benimki çok tatlı olur :D
0 oy
(9 puan) tarafından
Keske icmese ama iciyor malesef ama icincede bana hic bi zaarari olmaz guler eglenir yemege goturur disari cikartir yada uyur :)
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Çok şükür hiç içmedi 
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Hamdolsun içmiyor 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Evlendikten sonra hiç içmedi. Çünkü şartım buydu. Evlenmeden önce içince de direkt yatarmis
(197 puan) tarafından
Benim eşim içiyordu bir arkadaşım var eşi de senin gibi evlendikten sonra içkiyi bırakacağım diye söz vermişler ve eşinin halen daha sözünde durduğunu düşünüyor eşimle aynı yerde çalışıyor eşi ben de özellikle sordum o ne yapıyor iş ortamına giriyor içmiyorum diye içiyor ama hiç anlamıyor dedi şok oldum kıza üzülmüştüm bence bir bağımlılık varsa hiçbir zaman kaybolmuyor hep devam ediyor her adamda aynı değil tabi
(2,667 puan) tarafından
Hayır canım eşim zaten kırk yılda bir içer. Zaten son 5 sene hudtta görev yapıyordu alkolü nerden bulacakti. İçki icecegimd evime bir tavuk alırım da yerim diyor hep
0 oy
(659 puan) tarafından
Icerse evde yada dısarda benimle ıcer o da bı bira oyle sarhos olma huyu yok normal her zamanki sekılde davranır yanı. Ama ınsallah senın kı kotu oldugu ıcın sormuyorsundur bunu cok uzulurum cunku babamda ıcınce cok fazla anneme kotuluk yapardı.. 
(197 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok canım
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Nasıl davransın cnm sırıtıp duruyor evin içinde seni seviyorum diye böğürüyo sırnaşıuo sürekli sonra bakıyom sızmış uyuyo
0 oy
(6,019 puan) tarafından
Eşim sarhoşluk derecesinde içmez. Tadında bırakır. 
0 oy
tarafından
İçmiyor çok şükür ağzına vurmamis 
0 oy
(12,674 puan) tarafından
Normalde nasılsa öyle 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Cok sukur yok oyle kotu aliskanligi sigara bile icmez
tarafından
Aynen bizim de oyle.vala
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Pamuk gibi olur saatlerce konuşur içinde ne varsa döker konuşuruz:)
0 oy
(736 puan) tarafından
Canim keske icmese ama ilk evlendimiz zaman cok sacmaliyodu cok kavga ediyoduk ama simdi arada bir kafami bozarsa sinirleniyorum ama genelde sorun yapmaz sohbet ortaminda eglenir guler espiri yapar eve gelincede oyle yemek yer yatar cocuklarla oynar oyle cok icmez ama esim 3 4 bira icer baska yok 
0 oy
(974 puan) tarafından
Evlenince hiç içmedi de bekarken içermiş sarhoş olmuyor etkilemiyor yani şuan bile diyor içsem dahi anlamazsin ama içersem sana çocuklarima sarilamam rizkinizi vermem diyor herkesin kendi bakış açısı içene de icmeyene de saygım var kim nasıl mutlu ise öyle yaşasin❤️
0 oy
(688 puan) tarafından
Şükür içmez içen insandan çok korkarım:((
0 oy
(2,712 puan) tarafından
1 defa tüketti evlendik evleneli yeğeninin düğününde onda da eve geldiğimiz gibi sızdı kaldı. İçtiğide yarım şişe bira imiş. Bünyesi kaldırmıyor bir daha da içmem dedi. 
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Hiç içtiğini görmedim desem yeridir bu konu hakkında fikrim yok canm 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 793 göst.
0 oy
12 cevap 595 göst.
0 oy
15 cevap 281 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Hulya kara (12 puan) tarafından soruldu
0 oy