0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Gitmemekle kararlıyım yarın pazar kesin gel gidelim diyecek

11 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Abartıyorsun ya cok cocukca hareketler bunlar, ne gerek var bu tavıra bu trıbe? Illa senınle mı secılmesı gerekıyor sana da fotograf atmıslar işte
tarafından
Ne çocukca hareketler .foto attılar ama seçtiğimi almadılar üstelik kaynanamı aramış onlar seçmiş sonra darilmiyim diye bana foto atiyorlar tm
(679 puan) tarafından
Hayır abartı değil seni anlıyorum çocuklarımın herşeyini görümcem seçti o kadar zoruma gidiyor ki şimdi e daha ne istiyorsun parasını verdik diyor para hiç umrumda olmadı benim herşeyin bi sınırı var bende çocuğum için birşeyler seçmeye hakkım var
tarafından
Dimi ama insan bebeğine istediği şeyleri almak ister.ama biz öyle değiliz :(
(679 puan) tarafından
Banimkileri para ile üstümde hakimiyet kurmaya çalışıyor çünkü hep ön planda olmak isterler
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından

Okudum okudum anlamadım :D

tarafından
Gayet detaylı yazdım oysa ki
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bence biraz çocukça olmuş canım kusura bakma. Mesela yürüteç almışlar ama senin beğendiğin değil git sonra değiştir. Para benden çıkmadıktan sonra istediklerini alabilirler umursamam 
tarafından
Para benden çıkmıyor ama ev yemek herşey ben ilgileniyorum üstelik burda herkes çocuguna olsun evine olsun herşeyi kadınlar alıyor yurtdışındayiz ama beni goturmediler darıldım yani gayet normal bir şey
(3,823 puan) tarafından
O zaman çok kendi başına al canım
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Çok saçma ve çocukca tripler bunlar Allah aşkına uyum sağlayın bu şekilde inan kendini de üzüp sitrese soktğunla kalıyorsun. Amcası alıyomuş madem ne alırsa alsın beleş sirke baldan tatlı demişler :D eşine de hiç trip atma git gönlünce herşeyi al işte fırsatları değerlendir. Sürekli trip atmak karşı tarafı yorar bi süre sonra uzaklaştırırsın kendinden ne gerek var yani tatlsızlıkları sevmiyorum ben. Ha bide benim kaynımda oğluma kafasına göre forma almıştı bende gittim en pahalısından bi swet beğenip linkini atmıştım hiç bişey demeden oda sparişi ver ben parasını veririm dedi. Benle onların evine kapıda ödeme olarak spariş vermiştim. Kullan bunları ne güzel alan bi amcası var ya hiç almasa uzak dursa o daha kötü
tarafından
Sen böyle diyince de ben bir kötü hissettim amcası onu çok seviyor ve alıyor.ama bunları kullan demek biraz tuhafıma gitti.ben öyle biri değilim huyum değil yaa
(2,161 puan) tarafından
E işte elindekinin kıymetini bil canım ne amcalar var yeğeninden haberi bile yok. Değerlendir bunları yani boşa huzursuzluk can sıkıntısından başka bişey değil
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Tepkini baska turlu belli et bence canim bu seferde esin diyecekki oylede boylede mutlu olmuyor zaten bu sefer senin icin yaptiklarinida birakacak
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Biraz değişik bı konu.Yanlis anlamadiysam hem gorumcenize hem bebeğine kıyafet almak istediniz ama eşiniz siz olmadan aldı diye darildiniz...Eşinizin gorumcenize kıyafet seçmesi çok garip geldi benim eşim hiç anlamaz ben gitmesem bile zorla götürür kıyafet seçme işini kadınlar yapar genelde.Bir kadına da bebeğe de olsa farketmez yani.Ama almış sonuçta darilacak bı durum mu değil bence.Sonra yürüteç olayında da anne baba birlikte secebilirmissiniz eşiniz aceleci biraz heralde. Ama yine çok darilacak bı konu gibi gelmedi bana.Acaba siz eşiniz bütün kararlari benimle alsin annesiyle yada kardesiyle bana sormadan hiç bişe yapmasın dusuncesindemisiniz...Belki o yüzden bu tarz olaylar sizi rahatsız ediyordur.
tarafından
Hayir hiç alakası yok sadece bebeğe aldılar ve onlar erkek anlamazlar görümcem kaynansiylae yaşıyor sonra laf etmesinler iyi şeyler alalım diye dedim ama onlar bebeğe aldılar bir de yarım altın aldılar yürüteç olayına gelicem olursak bebeğime kıyafet de alacaktım o yüzden dedim ama kaynanamı arayıp yürüteç almişlar
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Bunlara bile takılma canım benim. Birak kim ne alıyorsa alsın. Yürüteç dediğin şeye iki üç ay ya bincek ya binmeyecek. Bak ne güzel bebeğini düşünüyorlar alıyorlar. Gorumcene alıp sana almamazlik yapsalar daha kötü olurdu inan. Seni de anlıyorum ben hevesin vardır. Daha da ileri girmemeleri için güzel bir anında şakayla karışık tatlı dille anlat eşine. Anlar eminim seni. Bebeğinin bugünlerin tadını çıkar. İnan özlersin sonra :)
tarafından
Haklısın ama kırıldım ikinci defa olmaz dedim ama yine yaptılar şimdi de diyigel ne ihtiyacın varsa bir gün sana alalım.zoruma giden şey 1.5senedir evliyim ilk defa benim için gidecez mağazaya kendimi çok kötü hissediyorum
0 oy
(1,717 puan) tarafından

Herkes abartiyorsun falan demiş ama eminim ki herkes çocuğuna alışveriş yaparken burda bin kez hangisi iyi hangisi güzel diye post açıp araştırma yapıp içine sineni almıştır :ermm: bence normal bir tavır annelik duygusu bu yani için kendi bakıp beğenip almak istemis gayet normal bir durum :) içine sinmediyse götür değiştir eşin sorarsa da bir daha bensiz bişey alacaksan bana danışmadan alma de o zaman hatasını anlar ☺️

tarafından
Teşekkür ederim benle aynı fikirde olduğunuz için bir çok kişi çok abartiyorsun demiş ama hiç abartı değil ben de insanım kırılabilirim
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Trip atma direk söyle böyle yapman dan hoşlanmıyorum diye, onun parası senin paran mı var yani evde.

Ama gitmemwkle iyi yapmışsın dışarıya çıkalım dediğinde 
tarafından
Gitmek istemedim kırgınım.asla da gitmeyi düşünmüyorum
0 oy
(472 puan) tarafından
Evdeki unuttuklariniz kalsaydı . Başka alsaydiniz yine . Belki baskasi doğum yapar ona götürürdünuz . Yurutecide almış . O kadar kafama takmazdim . Bunları dert etmeyin bence eşinle git alışverişe . Yeni aklıma geldi . De lazım olan şeyler varmış . Konuyu da açma 
tarafından
İçimden gelmiyor gitmei.daha yeni bana gel gidelim diyor açıkçası hiç gitmiyrcem onunla bir yere
0 oy
(119,373 puan) tarafından
kiz hangi ulkedesin belki yakinizdir
tarafından
Belçika
oohaaaa hangi sehirdesin
tarafından
Mechelen ya siz
gent bizde