0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
5 yıldır öğrenemedi ailesi ayrı bir evi eşi olduğunu lafa gelince bizim için yaşıyormuş bizim için çalışıyormuş bilmem ne ben para isteyince sorn yok şunu al getir diyince sorn yok ama bize vakit ayır desek kıyamet kopuyor yeterli ona bunu demiyelim ailesine gelince 2 eli kanda olsun gider bıktım bu durumdan artık bağırıp çağırmak konuşmak laf anlatmak anlamıyor kime neye konuşuyorum ztn bieyere de gidecek olsak anası dadası dudusunumpeşime takmadan götürmez gitmiyorum bende bize zaman ayırmak bu kadar mı sorun onun için, geçiciş bir işe girdi yemek yiyip gitti 2 saat snra baktım  ki anası gilde neye geldin diyorum bahçeye işi varmış bana vaktn yoktu hani neymiş ben yar olamıyor rmuşum ona uzatan benmişim kendisi hep haklı hep üste çıkıyor darlıyor artık beni şimdide arıyo açmıyorum msj atıyp cvp veriyorm yazmış ki senden yat olmaz evimden defol her sıkıştığında defol git diyor silmiş geride, kapı orda bile demekten yoruldm artık bilmeden bişi mi yaptm diye değişmiş msj ı yaa yeter yas vallahi 

4 Cevaplar

0 oy
(566 puan) tarafından
Evlenmeseymiş o zaman Allah islah etsin 
(866 puan) tarafından
Aramalarına msjlsrona dönmiycem, eve gelincede konuşmayı düşünmüyorum içimden gelmiyor artık
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Nato kafa nato mermer hic yorma kendini
(866 puan) tarafından
Aynen öyle güzellikle söyledik olmuyor kavga ettik olmadı artık nötürüm duvara söylüyoruz demek ki..ben çok yıprandım şmdi o düşünsün ne ararım ne gelince konuşurum beklemen artık bişi
0 oy
tarafından
Biraz uzak dur kırıldığını konuşmadan belli et kendini geri çek hatasını anlar belki 
(866 puan) tarafından
Hiç sanmam işine gelince zamanı yok işine gelen zaman yaratıyor karşıyım çok kırgınım busefer öyle böyle değil zerre konuşmam, yemeğini koyarım yerse yer umursamıycam artık tek kelime yok bundan böyle
0 oy
tarafından
Cevap vermedin diye bişey yapmaz demi acaba düzgün bisekilde sakın bı zamanında konussanmi kuzu
(866 puan) tarafından
Şiddet olarak diyorsan yok cnm öyle Bi huyu yok allahtan, napim canm ya konuştumda bu zamn kadar ne oldu susalım bu seferde bazı şeyleri güzellikle yapsın bıktm kavgayla bir yere gelmeye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 445 göst.
27 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu

380,178 soru

11,381,337 cevap

34,874 kullanıcı