0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (373 puan) tarafından
Eşim hiçbir konuda ailesine laf ettirmiyor bu konu beni çok yoruyor artık bir olay olsa eşime anlatmaya çalışsam yanlış anlamışsındır diyor kötü birşey desem anında reddedip kızıyor her konuda çok iyidir ama bu konuda iyice bunaldım artık böyle sorun yaşayanlar nasıl davranıyorsunuz 

4 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Sorunu ailesiyle hallet eşine haklı bile olarak anlatsan onun gözünde sen suçlu olursun 
(373 puan) tarafından
Canım yaşlı oldukları için canları sıkılmasın diye onlara bişey demiyorum ama içimdede kalınca eşime anlatmak istiyorum oda konusturmuyor bu sefer daha kötü içimde kalıyor
(1,798 puan) tarafından
Sorunu illa ki kırıp dökerek söylemek gerekmiyor yaşlı olabilirler ama anlatırsın rahatsız olduğun konuları
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine anlatma ben ailesiyle çözmeye çalışıyorum eğer sorun büyük ise anlamadiysa eşime anlatıyorum ozaman eşim hiç kızmıyo.
(373 puan) tarafından
Canım yaşlı oldukları için canları sıkılmasın diye onlara bişey demiyorum ama içimdede kalınca eşime anlatmak istiyorum
tarafından
Yaşlı genç sık canlarıni onlar senin canını sıkıyor
(373 puan) tarafından
Canım anne babasına bişey desem eminim ki bu seferde kardeşleri laf yapacak ama haklısın sanırım benimki sıkılıyorsa hepsinin sıkılsın
tarafından
Sen şaka karışık diyeceksin canım eşinin yanında sana sürat asarlarsa anne baba diye dolan peşlerinde bak gör suçlu kim olcak
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Ay anasi danasi yok allahtan ki yok 5 gunluk kayseriye geldik dun aksam indik bu saate kadar canima tak etti . Bes gun nasi gececek bilmiyorum kafayi yemek uzereyim. Yok soguk davraniosun yok bilmmne. Yenge sundan bundan ye dio tamam hala birazdan yiyim diyorum vidi vidi bidi bidi kocam. Allahtan yakin degiliz allahtan anasi babasi yik ikinci gun bosanmiatik yoksa 24 saat bile evli kalamazdik 5 gun nasi gecvek hic bilmiyorum
(373 puan) tarafından
Herkesle samimi olmak zorunda olmasak keske
(4,170 puan) tarafından
Aynn samimi de degil ki burda ev yok bark yok. Yengenin evine gelioz bagda kalioruz aslinda dirseuru bis ev var sehirdeki evleri yazin baga gocuyolar kalsak rahat rahat. Yada elalemin evinde ev ev ustune olmuo. Otelde falan kalsak. Yilda gelioz 5 gun omur torpusu kicimda bile sivilc cikti yav sinir stresten
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Kimse ailesine laf ettirmek istemez. Sen suçlamayı bırak. Şikayet edeceksen benim taktiği uygula. Kaynanam eşimi benden kıskanıyor. Mesela İkinci hamileligimi duydugundan beri "Oğlum beni sevdiğini hiç söylemiyorsun" diye arıyor falan. Beni sofrada oturtmuyor hamilesin diye oturacsk değilsin diyor. Daha neler var :) bende diyorum ki o da annen sonucta kadın kiskanmistir hepimiz insanız hak veriyorum annene diyorum. Doğru haklısın diyip iyi ki seningibi eşim var diyor hem de annesinin bana yaptığı eziyetleri görmeye başlıyor. :) Bu bir örnek sadece. Stratejik davranmayı bilmek lazım. :) 
(373 puan) tarafından
Senin durum vahimmis canım kıskanıyorsa çok zor Allah yardımcın olsun
Ben nasıl bir strateji uygulasam bilmiyorum ya aile üyelerine laf söyletmiyor iyice sıkıldım artık bu durumdan
(2,761 puan) tarafından
Ben yolumu buldum o önemli değil :) senden istediğim hiç suçlayıcı modda olma. Onların hatalarını söylerken bile acaba benim bı hatamı gördüler de ondan mı böyle yapıyorlar de. Arada kendini de suçlarsan seni dinleme gereği duyacaktır.
(373 puan) tarafından
Denerim canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 239 göst.
0 oy
21 cevap 222 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 535 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...