0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (725 puan) tarafından

Az evvel komşum geldi yanında da bir kadın vardı sen lise mezunu musun evet dedim bize senin diploman lazım arkadaş iş yeri açacak bende vermem diyemedim şaşırdım diplomamam memlekette dedim ve o an laf arasında yemin ettim çok pişman oldum.. Hiç tanımadığım biri ve diplomamı verirsem benim adıma herşeyi yapabilir değil mi :angel:yani tanımıyprdum kadını ama senin komşunum dedi siz olsanız verir misiniz? 

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sgkya borc cikar ustune sakin yapma
-Reklam-
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Asla vermezdim başına herşey gelebilir iyi demişsin 
0 oy
tarafından
banane onun açtığı is yerinden ortsk mi edecek beni ne alaka hele bide lise diplomasi eczacilik falan olsa hadi kullanacak diyeyim iyi yapmissin canim o komsunlada gorusme bence
(725 puan) tarafından
Yok görüşmüyorum zaten öyle komşuluk ilişkim yok pek.. Haklısın
0 oy
tarafından
Ne alaka canım gelip komsunum deyip alacak vermem tabiki ne vericem ayrica ayıp falan demem kusura bakmayın veremem derim
(725 puan) tarafından
Haklısın ama ben diyemedim
0 oy
tarafından
Bunun icin sana kira ödycekse verseydin oyle bedava diplomami olur
(725 puan) tarafından
Evet ama tanımadığın birine kira olarak verir misin. İlk defa gördüm arkada oturuyorum komşunum dedi ve son zaman lar da hırsızlık olayları artı burda baya duyuyorum ve korktum ya öyle olursa dedim diploma bahanesi ile gelmişler ise:(
tarafından
Yani onlarnki sacma olmus bi fincan kahve ister gbi diploma istenmez oturuluru konusulur iş hakkinda bilgi verir
(30 puan) tarafından
AA samımı olmadığın buru hemde. Sakın bıdaha evıne yaklaştırma. Tuzakta okabılır hırsızlık için
0 oy
(314 puan) tarafından
İnsanlardaki yüzsüzlük allahım ya nasıl istiyorlar samimi bile olsam isteyemem 
(725 puan) tarafından
Bende öyle şaşırdım ve korktum
0 oy
tarafından
Ne münasebet canım benim adıma neden iş yeri açılsın... Buna bizim burda bı laf var onu diyecem :) aylak başa satın bela mi Alcan Allah aşkına en iyisini yapmissin
(725 puan) tarafından
Evet iyi yaptım ama boş yere yemin ettim laf arasında baya huzursuz oldum şimdü
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Tabiki de vermem demekki senin diplomayı kullanıp iş açacak banane benim karim yoksa 
(725 puan) tarafından
Ve sonuç olarak hiç tanıyorum
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Yok artık saçmalığa benim diplomam ne arıyor onda iş yeri açacaksa gitsin kendi alsın seni niye karıştırıyor
(725 puan) tarafından
Bilmem dikkat ettim üst kata da gittiler baya kapı yi çaldılar kim verebilir ki ben açıkçası korktum
(3,534 puan) tarafından
Belli ki bir iş çeviriyorlar aman dikkat öyle önemli evrakları isteyenlerden uzak dur her türlü pisliği yapacak devirdeyiz
(725 puan) tarafından
Haklısın insan ailesine güvenemiyor kaldı ki komşu ya
(30 puan) tarafından
Dolandırıcı olabılırler. Ben olsam ıhbar ederdim. Böyle şeylerin altından ne pislikler çıkıyor
0 oy
(94 puan) tarafından
Asla vermem hatta ne münasebet ben güvenilp üstüme açılmasını istemem istersen ham Altin olsun ne yapacağı belli olmaz en iyisini yapmışsın asla pişman olma
(725 puan) tarafından
Değilim ama huzursuz oldum boş yere yemin ettim bom boş bir şey için ve korktum ya hırsızsa dedim baya artı son zamanlarda buralarda
(94 puan) tarafından
Rabbim niyetini biliyor demek ki çok ısrar ettiler ki yemin ettin bu kadar üstüne geldiklerine göre çıkarları büyük. Olsa da verme bosver
0 oy
tarafından

Yani senin adını kullanacaklar ben olsam vermem başıma bi çorap örerler falan diye iyi olmamış :angel:

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Asla vermezdim kusura bakmayın veremem derdim
0 oy
tarafından
Ne alaka ya Allah bilir ne yapacaklardı 
0 oy
tarafından

Tabiki de hayır vermem , 

Bunun tehlilteh yanlarında var

0 oy
tarafından
Açık açık vermiyorum de niye yalan soyledinki deli miyim tanimadigim birine diplomami veriyim
0 oy
tarafından
Vermemmmmm......
0 oy
(30 puan) tarafından
Sakın verme canım başına iş açarlar. Böyle özel şeyler istenirmi hiç de. Sakın olaki verme. Aramada mesafe koy görüşme hatta. Senin dıplomanı kullanarak sahte bişeyler yapacaklar belliki. Bi sorun olduğunda seni bulurlar. Bu şekilde diplomamı verırsen suç işlemiş sayılırsın hem. Benim arkadaşımın başına geldi. Diploması iptal oldu. Elinden alındı ve sahtecılık dolandırıcılıktan hapis cezası aldı. Para cezasına zor çevırttıler. O sadece dıplomayı vermıştı ama suç ortağı saydılar. Sakın verme
(725 puan) tarafından
Allah a şükür vermemişim yaa.
(30 puan) tarafından
Yalan söyledim dıyede harab etme kendını canım. Allah bilir niyetini. Dua et hep.
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kiz sakin verme diplomani bide o diplomayi millet kiralior para veriolar 
0 oy
tarafından
niye verdin ki ,kendi ailesinde lise mezunu olan kimse yok muymuş
(725 puan) tarafından
Kapı kapı dolanıyor du gördüm bilmem
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Vermezdim tabii iyi edip vermemişşin bunun cezası var

İlgili sorular