0 oy
1,532 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
Selam kizlar çok soran olmuştur burda eminim şaştım kaldı. Eşim sürekli cinsel birliktelikte ters ilişki istiyor bende her seferinde yok diyorum anlamıyor günah diyorum eşim deist yani esike göre Tanrı var yaratıcı var ama peygamber kuran namaz oruç hac yok evlenmeden önce böyle değildi sonra değişti herkes kendi dini inancina saygı duyacak diyor bana karışmıyor bende ona ama cinsel birlikteligi bu dini inancı böyle olmadan öncede istiyordu napacam bilmiyorum evliliğim sıkıntıya sokuyor bu durum bosanin diyeceksiniz belki ama eşimi seviyorum ama napacam bilmiyorum belki sorunu şikayet edip kapatabilirler bilmiyorum ama fikir almak istedim 

36 Cevaplar

+11 oy
(2,803 puan) tarafından
Ya Allah askina herseyede uyari vermeyin ya kadin cikmazda gayet uslüplü burda sormus ki onu sorununu gayet guzel cevaplayacak cok kadin var burda ota b.oka uyari vermeyin 
(3,611 puan) tarafından
Çok haklı bir yorum.
(2,445 puan) tarafından
+++ aynen
-Reklam-
+10 oy
(3,611 puan) tarafından
Sağlığınız açısından sıkıntılı. Makattaki kaslarınızı kontrol edemez büyük abdestinizi tutamazsınız çok afedersiniz sürekli b.k kokarsınız. Bağırsak perforasyonu dahi olabilir yani bağırsağınız delinebilir. Ters ilişki isteyen erkeklerin biseksüellik dürtülerinin olduğundan bahseder psikiyatristler. 
(2,803 puan) tarafından
Yazdiklarini 10 kez okuyup hayatina gecirmesi lazim okadar hakli dogru ki yazdiklarin bravoo++++
(9,505 puan) tarafından
Helal çok güzel açıklamışsın inşallah post sahibi dikkate alır. Dinine düşkün olan zina yapmaz onların Allah katında nikahları yoktur eşi inanmıyorsa Buda zina ya girer
(3,611 puan) tarafından
Bir kadının hayatı yitip gidiyor. Çok üzülüyorum.
(3,611 puan) tarafından
Dini boyutunda haklısınız elbette. belki eşi şerefsi.z bir adam olmasa konuş onu doğru yola çekmeye çalış derim. Lakin adam ömür törpüsü malesef yazık.
(1,771 puan) tarafından
Aynen okudum bende tiksinen kocanın ters ilişki istemesindenmi nesinden el tutulur bu iş bilemedim en kilit cümle seviyorum demesi....
+4 oy
tarafından
Peygamberi kabul etmiyorsa Senin eşin zaten dinden çıkmıştır sizin de evliliğiniz düşmüştür
(3,895 puan) tarafından
Aynen dini nikah düşmüş.Allah katında evli değiller.
tarafından
Aynen canım
(4,928 puan) tarafından
Aynen zaten zaten nikah düşmüş bide ters ilişki istiyor
tarafından
Allahım kimseyi şaşırtmasın çok zor bir durum
+3 oy
(2,235 puan) tarafından
Bu olay net boşanma sebebi biliyonmu mahkemenin koşulsuz şartsız tek celsede  bosadigi tek konu bu diye biliyorum ben  hem dinen haram hem hukukda bunun kabulü yok
(4,108 puan) tarafından
Oha kız abartma :D
(2,235 puan) tarafından
Bir yerden okumuştum canm bu ters ilişki olayı mahkemede kadın bunu anlatmadan sadece  ayakkabısını çıkarıp hakim karsisinda ters çevirmesi yetermis boşanma sebebi olmak için dinende zaten direk haram
(2,235 puan) tarafından
Kız sen diğer yorumları okumadan heralde :)
(2,587 puan) tarafından
Eskiden kadınlar bu sebeple bosuyormus kocasini. Hatta sebep olarak direkt söyleyemedikleri için kocasının ayakkabilarini ters cevirirlermis.  Soru sormadan bosarmis kadı yada kim bosuyorsa
(2,587 puan) tarafından
Yazdığını görmeden yazmışım bende:)
+2 oy
tarafından
Esin müslüman değil otomatik olarak nikahiniz düşmüş yani şu an nikahsız yaşayıp zina olduğu yetmezmiş gibi bide ters ilişki istiyor haraaaam haraaaam o anlamaz bu kafayla zatende sende bı hocaya sor istersen ama ahiretini yakma o adamı boşaman dinen haktır 
tarafından
Hatta boşanman kesin lazımdır bacım
(3,056 puan) tarafından
Bende aynısını yazdım nikah düşüyor:(
+1 oy
tarafından
Yani hak yolu varken b... yolu günah doğru değil. Asla kabul etme böyle birşeyi
+1 oy
(3,056 puan) tarafından
Canım sen ters ilişkiyi bırak adam Müslüman değilse onunla evli kalman caiz değil hatta nikah düşüyor:( rabbim hidayet versin eşine 
+1 oy
(27,342 puan) tarafından

Esine mevlam imam kuran namaz aşkı versin.

Önce.

Bunlar olmayınca nefsi hükmetmek daha zordur kabul etme yanlış olduğunu belirt yazılı halde videoulu halde göster dinlet elinden geleni yap 

+1 oy
(1,187 puan) tarafından
Geçmiş postlarına şöyle bir göz attım da evlilik diye bişey kalmış mı canım benim . Adam kafasında kalbinde bitirmiş seni . Hamilelik lohusalık burnundan getirmiş psikolojinle oynamış . Kocanla olan dertlerinden bebeğinle doğru düzgün ilişki bağ kuramamışsın. Şimdi sadece şunu soruyorum değer mi ? Belki yaşında küçük önünde daha güzel bir hayat olabilir . Neden hayatını bu adamla mahvedip üstüne kızınında psikolojisini bozuyorsun. Allah akıl fikir versin , yardımcın olsun .
(3,056 puan) tarafından
Bende baya gezdim eski postlarını ta 1 yıl öncesinden hep eş ile ilgili sıkıntılarından bahsediyor düzelecek gibi de değil
(1,187 puan) tarafından
Kocası kullanıyor zaten yazık günah üzüldüm haline
0 oy
tarafından
Mide bulandırıcı  her kelimesi her istegi yağmur yağıyor sanır yüzüne tukursek 
0 oy
(347 puan) tarafından
Benm eşimde bir ara istedi sonra ne olduysa gelip bana gunahmiş Allah'tan yapmamişiz dedi anladı ama seninki inanmıyor birşeye 
0 oy
(250 puan) tarafından
Kesinlikle haram ve tek celsede boşanma sebebi asla kabul etme 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Allah katında dini nikahınız düşmüş çünkü kocan Allah'ı kabul etmiyor bu durumda dini nikahınız kocanızın Allah'ı yok sayması gibi yok olmuş hemen boşanman senin için daha hayırlı olur ya da ikinci seçenek olarak sende onun gibi olacaksın.

(Düzenleme: Arkadaşlar dinden çıkacaksın dedim diye niye bu kadar eleştirdiniz? Kimse kimsenin müslümanlığını eleştirmemeli ben olan iki seçeneği söyledim.İlla yapacaksın demedim.Ben burda alim şeyh falan değilim.Bu kadar ciddiye almanıza gerek yok ..)
(787 puan) tarafından
Yok artık dinden nasıl çıksın inançlı biri bunu seçenek olarak sunmanız Ayri bir konu
(3,895 puan) tarafından
Ben gerçeği söyledim zaten müslüman olmayan biriyle yaşayarak günaha giriyor.
(3,056 puan) tarafından
Burda tek seçenek eşinden boşanmak ki Allah katında nikah düştü zaten. Dinden çıkma gibi bir seçenek sunamayız Müslüman olarak
(3,895 puan) tarafından
Zaten benim dediğimi yapacak değil ya boşanması daha doğru olur ama burada yok boşanamam diyerek korkak davranan kadınlar varken bunu söylemek zor oluyor diğerini söylerken zaten ciddi değildim böyle bir şeyi de ciddiye almaz diye düşünüyorum.
(3,895 puan) tarafından
Ben hoca yada alim değilim düzgün bir hocaya sorup araştırıp çözüm bulması gerekiyor.
0 oy
(564 puan) tarafından
Ohaa ya iğrenç troolsun bence seen milleti keklemee gerçekse de sana ne dememizi bekliyorsun onu da anlamadım kendin doğru ile yanlısı bilmiyor musun
(6,206 puan) tarafından
Neden trol olduğunu düşündün ki burada sürekli böyle post açılıyor eşim ters ilişki istiyor diye
(564 puan) tarafından
Ohaa ya Allâh sonumuzu hayır ede insanlık hiç iyiye gitmiyor
0 oy
(15,863 puan) tarafından
Bunu söylemek bana düşmez emin de değilim ama eşin Allah'ın var olduğuna falan inanmıyorsa vs müslüman değildir bu yüzden de dini nikah vs de tutmaz ondan dolayı her türlü ilişki haramdır. Bunu sen en iyisi bir fetva hattına falan sor 
0 oy
tarafından
Dini yönden zaten aranızda ki herşey günah sayılıyor bunu sende bılıyorsundur o yuzden soylememe gerek yok ama sevıyorum diyorsun, bizim dinimizin şartları var sadece Allaha ınanmakla olmuyor peygamberıne kitabına da ınanman gerekıyor, Rabbımın kitabına ınanmayan da boyle her yolu serbest sanıyor bütün çirkinlikleri istiyor, tek çaren islama ısındırman, varsa bir büyüğünüz eşininde sözunu dınledıgı biri onunla paylaş bu durumu eşini alsın karşısına konuşsun 
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etme 
0 oy
(933 puan) tarafından
Öncelikle deist ne demek onu bir bilelim, deist, Allahın varlığını kabul ediyor lakin Allah evrende ki olaylara karışmıyor sadece evreni yaratmış ve kendi haline bırakmış yani köşesine çekilmiş gibi bir inançları var (haşa) bu durumda nasıl bir yol izlersin bilemem ama Allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Kendine fantezi arıyor sanırım bunun için farklı yöntemler var. 
0 oy
(119,172 puan) tarafından
yani bosanma sebebidir ama ne yazcam bilemedim 

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 1,340 göst.
9 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Zeyno ❤❤ (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 698 göst.
14 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,873 göst.