0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (5,368 puan) tarafından
Sabah Ekmek almaya gtmştim bebeğim evde babasının yanında çok ağlamasın dye acele etim çarşaflı bir bayan vardı pardon bakarmısınz hastayım poşetleri oğlum taşısın hastayım telofunuzu verin arayım dıye vermedim evliyim bayan olsaydı verirdim abla veremem eşim kızar dedım snra rahtsz ederler numara mı dağıtırlar falan eşim çok kızar siz verirmiydınz? 

35 Cevaplar

+1 oy
(735 puan) tarafından
Verirdim eşime de söylerdim. Geçen avm ye giderken kızımız ağlıyodu avm den girer girmez bebek bakım odasına gidiyorum dedim eşime o da bekle dedi bebek ağlarken bekleyemezdim o arabayla dedektörden geçmeye çalışıyordu arkama baka baka gittim odaya işimi hallettim yok telde çantada yanımda değil giderken birinden tel istemek istedim cesaret edemedim geri kapının oraya gittim yok yine güvenlikten rica ettim ararken eşim geldi kızdı bana niye beklemedin teli almadın falan insan telaştan ne yapacağını şaşırtıyo empati kurardım tipine bakıp 
(5,368 puan) tarafından
Yaa erkek adamdanda rica edeblrsn erkek numarası bşey olmuyrı bayan oğlumu arayacm dedı kocam izin vermez neblm erkek snçta belki oğlu numaramı dağıtır rahatsz eder
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ne münasebet tabiki vermem 
(5,368 puan) tarafından
Kadında ben konuşcam nye falan bnde vermedım
(2,826 puan) tarafından
İyi yaptın canım bu devirde yakınlar bile insanın arkasından iş çeviriyor o yüzden güven olmaz
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Vermezdim ortalık çok kötü oldu valla
(5,368 puan) tarafından
Vala eşime de syledm iyi yaptın aferın dedı
0 oy
tarafından
Bu devirde kimseye güven olmaz . İnşaallah gerçekten ihtiyacı varsa yardımcı olan çıkmıştır
(5,368 puan) tarafından
Kızımı arayacam desesydı belki verirdim oğlum dedı evliyim abla olmaz veremem dedı. Aynen valaa bnde korktum
tarafından
Ablaya Güvensek bile belki oğlu güvenilmeyecek bir şahıs... Beş parmağın beşi de bir değil ki.
0 oy
tarafından
Asla vermemmm
(5,368 puan) tarafından
Ayneen
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Vermezdim iyi yapmışsınız...cok kotunzamanlardayiz kimseye güvenilmiyor...
(5,368 puan) tarafından
Aynen vala
0 oy
(734 puan) tarafından
Verme sakın alır kaçar yakalayamazsın girip bir esnafın telefonunu kullanabilir
(5,368 puan) tarafından
Kaçaçak bi tıp yoktı çnkü elinde market poşetleri vardı ama tabı insan güvenemiyro
(734 puan) tarafından
Kimseye güven kalmadı vallahi kurban bayramında eniştem kavga edenleri ayırırken cebindeki parayı alıp kaçtılar oyunmuş meğer kavgaları
(5,368 puan) tarafından
Vaybe me biçim insalar var ya
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Vermezdim herhalde ya bu devirde kimseye güvenemiyorum :( aramak istese marketlerde dükkanlarda telefonlar var oralardan arayabilir
(5,368 puan) tarafından
Ayneen oyle
0 oy
(119 puan) tarafından
Marketten aramasını söylerdim
(5,368 puan) tarafından
Bim falan var yaa marketler uzak
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Artik öyle bir devirdeyiz ki evin içindekine güvenemiyorum kalsin disardaki birine vermezdim 
(5,368 puan) tarafından
He valaa
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Tabi vermezdim iyi yapmışsın 
(5,368 puan) tarafından
Kadın bide ben konşcam dyro sonçta numaram ona gdyor yanı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Vermezdim asla. Dün gezerken yolda bebek bisikletli bi bayan gördüm müzikliydi bisiklet hoşuma gitti çocugunu gezdiriyordu yaklaşıp bisikleti nerden akdınız çok begendim brnde arıyorum böyle bişey dedim. O da eniştem hediye etti sorayım isterseniz dedi çok sevinirim zahmet olmazsa dedim. Sandım ki kadın orda eniştesini arıcak sorcak bana söylicek. Siz numaranızı verin ben size haber veririm dedi yok dedim o kadar önemli değil teşekkür ederim yinede dedim. Tanımadıgım konuşmadıgım Bi insana neden numaramı vereyim
(5,368 puan) tarafından
Vala iyi yapmşsın numaramı verim sonçta tanımıyorum etmiyorum aaa insan kmseye güvenemiyor vala
0 oy
tarafından
Geçen hafta kaynım tanıdık birine vermişti babasını araması için çalmıştı anında satmıştı telefonu zor geri aldılar ne tanıdığa veririm ne yabancıya 
(5,368 puan) tarafından
Talefınumu kaçırmış kadın elinde market poletleri vardı belki kaçırmazdı ama ne malum oğlu gıder numara mı dağıtrı falan
tarafından
Çalmıştı kız telefonunu çocuğun Bi kaç akraba peşine düştü gitti telefonu aldılar yani ne malum herşey olabilir Bn de vermem akrabalarımın yarısında bile numaram yok hala eşim istemediği için
(5,368 puan) tarafından
Kızz bu nee kmseye guven kalmamış
tarafından
Aynn valla hiç kimseye güvenemio insan
0 oy
tarafından
Vermezdim canım dünyada olmayan yok Allah korusun oda gelir beni bulur :)
(5,368 puan) tarafından
Vala oyle ya
0 oy
tarafından
Valla o hataya düştüm, işyerinde çalışırken bir müşterime numaramı vermiştim işim düştüğü için çalıştığı sektörde, yanında da kardeşi vardı erkek kardeşi de kaydetmiş numaramı, yazdı durdu bir de evliymiş şeref.siz ardından karısı arayıp bana saydırdı bir suçum olmadığı halde. Vallahi en son numaramı değiştirmekte buldum çareyi, Allahtan bekardım o zamn..
(5,368 puan) tarafından
Ayyy gerçekten mi bak bende korktum eşim kıskanç zaten bi yabancı arasa hemen kim bu deyip cevp veryr bi yanlış arama olsa kızıyr bna
tarafından
Yaaa öyle işte o yüzden daha kimseye vermem numaramı
0 oy
(4,584 puan) tarafından
İyi yapmışsın maalesef kimseye güven olmuyor. Teröristi arar, hırsızı arar telefonun dinlenmeye alınır. Veya alır kaçar falan filan. 
(5,368 puan) tarafından
Ayy he vlaaa çok haklısın
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Vermezdim tabiki eskiden arar misiniz derlerdi tel isteme yeni moda  

Zaten ihtiyacı olan belli olur 
(5,368 puan) tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
tarafından
Vermem tabi genc kız olsa veririm birde cocuk 
(5,368 puan) tarafından
Bnde dedım bayan olsa belki verirdim kusura bakma ama erkekse eşim kızar dyor kızım ben konşcam bnde yok abla olmaz dedım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Hayır vermem  sonuçta devir kötü  kollamak lazım ,,,,,,,,,
(5,368 puan) tarafından
Vala bnde korkuyorum ya
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Vermezdim ama ben arayayım  derdim  numarayı  alıp  hoparlöre alır  konuştururdum 
(5,368 puan) tarafından
Ama oğlumu arayacam dedı dye ben aramadım
(5,949 puan) tarafından
Arardım yine de

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 700 göst.
14 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy