0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından
Baskalarinin oyuncaklarina saldiriyor aliyor kaciyor ama.kendi asla hic biseyini vermiyor napcam ya hep ben ben ben anne sakla falan diyor hatta bsey olnca paylasmalisin diyorum hayr diyor gec mi kaldik ogrenmezmi bu saatten sonra pandemi bebegi hep benimleydi oyle arkadasi yeni yeni olmaya basladi duzelirmi acaba

7 Cevaplar

0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benimki 1 buçuk o da paylaşmiyor şimdiden :(
-Reklam-
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Geç mi kaldınız bilmiyorum ama 1 yaşından itibaren sürekli al-ver yapmak gerekiyor. Kardeşi varsa da öğrenir fıtratında varsa ne mutlu. Elinde bişey varsa sürekli istemek ona geri vermek böyle bi egzersiz yapar gibi uğraşmak gerekiyor. Verdiğini geri alacağını biliyor bu sayede paylaşmayı da öğreniyor. 
(923 puan) tarafından
Malesef kardesi yok ama cok uzuluyorum cidden toplum icinde fln bisey oluyor bizimki yirtiyo kendini bakiyorum kucuck cocuklar bile veeriyor paylasiyor yani
(1,977 puan) tarafından
Yinede dert etme sadece sen yaşamıyorsun bunu yani tek değilsin. İnşallah el birliğiyle üstesinden gelirsiniz. Benim büyük kendi paylaşımcı bir çocuktu bende çok üstüne düştüm kardeşi de yoktu o zaman . Şimdi küçük asla paylaşmak istemiyor kendini yırtıyor e ablası da var kardeş etkiliyor desek. Halbuki ikisini de ben eğittim. Bazen fıtrat ağır basıyor.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Pandemi bahane canım ,bnm oğlumda pandemi cocgu paylasmayo ve beraber oynamayı çok sever ilk öyle alitirman gerekti biri bana biri sana vs baskasinin oyuncağıyla oynar geri verir 
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Yapısı öyle demek ki pamdemi de her bebek evdeydi 
0 oy
(2,527 puan) tarafından
Bu donemde normal, zorlamayin cocugu. Paylasmak isterse zaten paylasacaktir. 
0 oy
(7,822 puan) tarafından
Ayni yasta benim oglumda ayni dedigiklerinden paylasmaz hic oyuncagi yokmus gibi saldirie baska cocuklarin oyuncagina bilmiorum insan icone cikamiyoruz cok horcin oyun oynamayi bilmiyor seneye okula yazdircam insallah 
0 oy
tarafından
Benım kızda tam tersi tam bir avanak herseyı verır garıbıme de hıcbısey vermezler bence karakter meselesı cocugun fıtratıyla ılgılı
(923 puan) tarafından
Dilimde tuy bitiyor paylasmalisin fln diyorum daha cok inada bindrdi
(659 puan) tarafından
Aynısı benim oglum bıde kenarda ıclenır saf saf:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 221 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ergenin annesi (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.