0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (331 puan) tarafından
Size birşey danışmak istiyorum kaynanamla aynı evde yaşıyoruz kaynanalık yapmıyor bana kendi annem gibi ama ikinci bebeğime hamileyim odam gerçekten küçük ve bazen kendi evime çıkmak kendi eşyalarımı kullanmak istiyorum bize toki çıktı 2 yıl icinde oturcaz ve ben 5 ay sonra 2yıllık evli olcam yani 2 yıldır birlikte oturuyorum büyük oğlum kardeşi dogunca 13 aylık olacak sizce esime ayrı evde yasamak istediğimi söylesem mi şuan yeni bir iş kurdu bazen elinde hiç para olmuyor oyuzden kararsız kaldım

4 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Maddi durum önemli söylesen ne olur şu anda biliyor musun üzülür çünkü yapamaz bak kendin diyorsun elinde para olmuyor bazen diye 
(7,444 puan) tarafından
Hamilelik etkiler tabi ama şu an söylesen de dediğim gibi sadece eşini üzmüş olursun
(331 puan) tarafından
Haklısın şuan ev ayircak dururumuz yok ama en azından bilsin istiyorum
(7,444 puan) tarafından
Bilip elinden bişey gelmezse üzülür diyorum o zaten durumun farkındadır emin ol
(331 puan) tarafından
doğru söylüyorsun ama hevesim geçmeden bazı şeyler olsun istiyorum bende ama bakalım nasipte yoksa zaten bi kaç yıl beklicez
(7,444 puan) tarafından
İnşallah en kısa zamanda olur ❤️
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Bende 2 yıldır altlı üstlü oturuyorum ama 2 ay sonra tasinacagiz herkesin kendi düzeni olmalı 8 aylık bir kızım var ona oda yapmak istiyorum eşyalarımı tam açmadım hepsi kolili duruyor düzenim yok burda eşimde çok şükür anlıyor beni 
(331 puan) tarafından
benim eşimde anlatsam anlar ama anlatmıyorum şuan işini yürütmeye çalışıyor ama bende kendi düzenim olsun kendi evim olsun kendi esyalarım olsun istiyorum
(482 puan) tarafından
Tabikide en doğal hakkıdır bence eşine anlatmalisin
(331 puan) tarafından
En azından bilsin degil mi onu kırmadan üzmeden anlatacağım
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Biraz daha bekle canım eşinin maddi durumu iyi değilse. Ama tabi ki konu olursa ayrı evim kendi düzenim olmasını isterim diye belirt 
(331 puan) tarafından
demi en azında bilsin istediğimi
(1,666 puan) tarafından
Evet ama bunu sakince söyle. Hani kavga olmadan, eşini ve eşinin ailesini kırmadan. Memnunum evet ama benim de düzenim olsun isterim diye belirt. Sakince ve kibarca güzel bir zamanda söylersen onlar da sana tepki almamış olur
(331 puan) tarafından
yok canım zaten kaynanam annem gibi anlayışlı eşimde anlayışlı yani tartışma birbirimizi kırma gibi birşey olmaz
(1,666 puan) tarafından
Allah'ım daim etsin inşallah muhabbetinizi herşey gönlünce ve hayırlısıyla olsun inşallah
0 oy
(294 puan) tarafından
Madem kaynanalik.yapmiyor annen gibi ve çocuğun henuz küçük diğeri de doğunca nasıl baş edeceksin madem kayınvaliden iyi TOKİ yapılana kadar idare et eşinde yeni iş açmış bide valla iki yıl idare edilir ya kiraya o kadar para vereceğinize çocuklarınız küçük onladl zorlanacaginiza orda kalmak daha mantıklı bide hangi TOKİ çıktı bizede çıktı ama ne zaman yapılır bilmiyorm İstanbuldan katıldık TOKİye
(331 puan) tarafından
Ankarada bizim ki valla uzamazsa 2 yıl içinde yapılacak dendi kaynanam çalısıyor yine kendim bakcam 2 bebeğe aksam 8de geliyor yemek yiyip yatıyor biraz oğlumu seviyor kafam çok karışık eşime kıyamıyorum bi yandan

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 611 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berat2021 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 305 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eylulunanesi (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 709 göst.
18 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 22 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynepruzgar (245 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...