0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Kızlar dün bahsettim evim ayrılmazsa dönmicem demişdim eşime bugün geldi bileziklerimi aldı gitti ev yapcam dedi ailesine yakın olcaz yine babasının arazisinde yapcak neyse bunada şükür evim ayrı olucak sonuçta kendi düzenim kalkmama yatmama bi duşa girceğim zaman bile gece onların uykuya dalmasını beklemek zorunda kalmıcam allah herkese nasip etsin ama sorun şuki ilk defa böyle birsey oldu benim kaynanam ne dese ben sinir olsamda belli etmiyordum saygısızlık etmeden kendimi savunuyordum ama bu sefer açık açık söyledim bunları bunları yapıyor böyle diyor diye inkar etti hepsini yalancı dedi ben şimdi yine gitcem en fazla 30 metre ileride evimiz olucak bu kadar şeyden sonra nasıl yüzyüze bakcaz oda söyledi açık açık beni sevmediğini bende

13 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Zamanla unutulur 
(570 puan) tarafından
Umarım canım
-Reklam-
0 oy
(119,156 puan) tarafından
Fazla muhattap olmaz kiz bizimde evler yanyana dusman gibi yasiyoz
(570 puan) tarafından
Evet ama illaki kapıda olsun karşılaşcaz ya ama en azından yüz yüze sürekli aynı evin içinde olmıcaz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Herkes kendi evinde olur en azından 
(570 puan) tarafından
Öyle tabi kuzum ama aklıma takıldı işte
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki neler neler dedi yine hic bisey olmamış gibi davrandi sizinde oyle olur :/
(570 puan) tarafından
Hayırlısı olsun artık sonsuza kadar yaşamıcak ya
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben alt üst düşman gibiyim ya 
(570 puan) tarafından
Ben çok çabaladım ama kadın en baştan istememiş meğersem beni sonradan dedi ogluma başkasını düşünüyordum ben diye düşman olmıcam yine ama o yine devam ederse bende onun gibi davrancam
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Canim niye babasinin arsasina yapiyor evi o ev arsa kimin ustundeyse ona ait olacak sordun mu bunu olan senin bileziklere olmasin ha ev yapildiktan sonra da kapa kapini muhatap olma dunku postunu hatirliyorum kurtulmana sevindim 
(570 puan) tarafından
Diğer ogullarıda hep babasının arazisine yaptırmış ne bilim kuzum gönlüm hiç istemedi ama daha fazlada uzasın istemedim çünkü ailemde içten içe boşanmamamı istemiyor yoksa allah var eşimin bu yaptıkları o kadar zoruma gittiki sevgim bitti sanki
(1,656 puan) tarafından
Hmm hepsi oraya yapiyorsa bisey diyemem canim aynen uzamadan kapanmasi iyi olmus peki ne zamana bitecek o ev doguma yetisecek mi lohusaligini kendi evinde yasaman icin soruyorum evini ayirinca esinle de araniz duzelir insallah canim sen kaynananla cok muhatap olma dedikodunu yapacak bi malzeme bulamazsa.esini de dolduramaz
(570 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum yapcam evi dedi bidahada onların yüzüne bakmıcam sende daha fazlasını istemede benden maddi gücüm belli kirayada giremem yetişdiremem en azından iki göz evim olsun benim olsun yarın öbürgün ödeyemezsem çık evden diyen olmısın dedi gitti
(1,656 puan) tarafından
Hmm anladim canim acaba o da mi ailesiyle tartisti neyse sonucta artik ayri bir  evin olacak sevindim senin adina
0 oy
(1,186 puan) tarafından
İnsallh herşey istedgn gbi olur arsanın içinde ew yapmak bayazaman almicam mi sen ozamana kadar nerde kalcn herşey ateş pahası olms inşaat malzemsi vesayre
(1,186 puan) tarafından
Doğumuna kaç ay War cnm seni üzmek istemem ama gerçekler acıdır sonucta harabe bi ewi tamir etmiceksnz baştan inşaa etcksnz bunun betonu War fayansi War esyalri.war.warda War seni korkutmak istemem ama eşin eminmisin altınlarını ew icin sendne aldığını ailesi aklına girip o altinlar bizim git al gel demis olmasn
(570 puan) tarafından
6 ay var daha ama bunuda yaptıysa defolsun gitsin o zaman diyorum ucuz kurtulmuş olurum dahada iki kuruş para icin bunu yapan yarın neler neler yapar
(1,186 puan) tarafından
Wlla cnm erkek.milleti ilk başta anasinin ağzına bakar bende ilk ewledngm zaman tartismistim babamın ewne gtcm demistim kayinpederm esime dedi altinlarini biraksn nereye giderse gtsn esimde onları dinlemişti yinede dikkat et
(570 puan) tarafından
Vallahi en azından 30 senemi verim yüzümü görüm ömrümü çürütmekdense erkenden kurtulmuş olurum öyle biriyse ondan baba olmaz zaten
(1,186 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ev mi yapcaksınız yoksa alcaksınız  canim yaa ev yapmak çok zor yeminle tam bir yıl oldu biz inşattayız yapiyoz borçları demiyorum bile Allah yardımcın olsun bi önceki postuma bak
(570 puan) tarafından
Yapcakmış kuzum bilmiyorum vallahi bende kafam bir milyon oldu
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız altınları alıp vermemezlik yapmasın 
(570 puan) tarafından
Aklımada gelmiyor değil en azından çoçuguma bir güvenceydi o benim
0 oy
tarafından
Biz kaynanamla bana hırsız dedi diye yaka paça tuttum kolundan attım evimden. Aradan 4 yıl geçti smdi unuttuk gitti sizde aradan zaman geçince unutursunz
(570 puan) tarafından
Unutmak değil mesele onların yüzünü görme isteğim yok kuzum bu halimle bunları yaşatıyorlar
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Soğukluk olur ama zamanla geçer herhalde. Hadi gözün aydın en azından kendi evinde istediğin gibi davranırsın. 
(570 puan) tarafından
Orası öyle ama nasıl olcak ne zaman bitcek bilmiyorum doğumuma yetişcekmi
(3,136 puan) tarafından
İnşallah hemen yapılır  oyalanmadan. Yapacaz deyip bir iki yıla aksatmasa iyi
(570 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hemen öyle bilezikle ev oluyomu anlamadım ziynetini almak için demesin
(6,919 puan) tarafından
Ev olana kadar nerde kalican
(570 puan) tarafından
Babam o ev yapılmadan ben kızımı tekrar göndermem demiş madem kız verdim eziyet ediyor annen o zaman size kız mız yok torunumada ben bakarım demiş
(6,919 puan) tarafından
Bilmiyom ama günahta almiyim emi misin eşinden plan yapıp ziynetleri almak için böyle bir yalan yapabilirmi
(570 puan) tarafından
Bunuda yaptıysa demekki karaktersiz bir insanmış kuzum allah kurtarmış beni derim iki kuruş için karısını çocugunu bırakan adamdan ne baba olur ne eş yüzünü erken gördüm derim en azından çocugum yarın öbürgün anne babama şans verdinmi diyince gönlüm rahat bir şekilde evet derim
(6,919 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(4,539 puan) tarafından
Evin ayrı olsun yakın olsada olur gerçekten kaynana ile oturmak çok zor rahat gezemiyorsun oturamıyorsun yiyemiyorsun yatamiyorsun banyo yapamıyorsun eşinle rahat konusamiyorsun şakalaşamıyorsun gerçekten zor Rabbim herkese ev nasip etsin
(570 puan) tarafından
Neler neler bir duşa giremiyorsun onlar uyucakda öyle. rahat rahat giyinemiyorsun odandan başka yerde yazmanı çıkartamıyorsun rahat rahat uyuyum uyanamıyorsun hadi bugünde böyle yiyelim geçsin diyemiyorsun her gün iki üç çeşit yemek yapmak zorundasın eşine birşey diyemiyorsun sesin yükselince hemen odaya dalıyorlar noldu diye
(4,539 puan) tarafından
Merak etme ben daha çok sorunla karşılaştım o yüzden seni çok iyi anlıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 292 göst.
0 oy
2 cevap 163 göst.
23 Mart 2021 Aile kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 327 göst.
0 oy
9 cevap 536 göst.