0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar 100bin ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum mobil bankadan baktım aylik6bin ödemeli var ama çalışmıyorum bana çıkar mı yada yakında çeken var mı bilgi verir misiniz Akbanktan

8 Cevaplar

0 oy
(6,198 puan) tarafından
Cikmazzzzz düzenli geliri olana bile zor çıkıyor 
(860 puan) tarafından
İlk kredim
(860 puan) tarafından
Diye birşey
-Reklam-
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Çalışana bile zar zor çıkıyor 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
100 bin olursa faiz oranı çok yükseliyor ve 70 binin üzerini genel merkez değerlendirip veriyormuş ya da rddediyormuş. Çalışmıyorsan da o kadar vereceğini sanmıyorum ama deneyebilirsin
0 oy
(12,897 puan) tarafından
İhtiyaç 50 den fazla vermiyor sana nasıl çıkıyor 100 bin çalışmıyorsun 
(860 puan) tarafından
100bin veriyorlar ihtiyaç kredisi bana çıkıyor demedim ki ciakr mi dedim böyle birseu gördüm
0 oy
(239 puan) tarafından
Valla cnm 5 ay önce benim hesabıma para çok grip çıkıyordu eşim yurt dışındaydi maaşını bnm hesaba atıyordu bna 100 bin 3 ay ertelemeli çıkmıştı çekmiştim hatta 6795 taksik ödemesi bnde çalışmıyorum ev hanımıyim
(860 puan) tarafından
Doğrudur canım
0 oy
(679 puan) tarafından
Şuan kredi çekme kapatılmış onaylanmıyor 2 gun önce basvurdum onaylanmadı etrafımda basvuru yapan oldu onlarında o sekilde sistem vermiyormuş diye biliyorum ancak kredi cekme açılırsa dene derim ama ev hanımına o kadar mevla vereceğini sanmam yani kullandığın kart olması lazım düzenli para aktarımı ödenmesi lazım kredi puanın yukseltmen gerekiyor. 
0 oy
(968 puan) tarafından
Telefondakiyle bankaya gidince ayni olmuyor calismiyorsan cikmayabilir kefil bile istediklerinde kefilinde saglam olmasi  gerekiyor suandada kredi sikintisi var bzde esnaf kredisinden haber bekliyoryz
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Gecen ay 30 bin TL çektim. 4 ay önce de kredi kartımın limitini 75 bin TL yapıp 65 bin nakit avans çektim 9 ay taksitle. Ev hanimiyim.  

Hesabına para giris çıkış oluyosa veriyorlar. Çalışmıyorum ama hesabımda para hareketi çok fazla oluyo. Borcum olmasına rağmen şu an bile hazırda kredi oluyo ara ara
(860 puan) tarafından
Oluyro ama yüksek bir miktar değil bintl felan 50bin zaten bana çıkan kredi var ama onaylamadim kafam karıştı araba almayı düşünüyoruz da onun için sordum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 371 göst.
3 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 472 göst.