0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar 1.5 aya yakın evde yoktum eşim tekti dün döndüm daha. Büyük temizlik yapmam lazım koltuklar silinecek perdeler yıkanacak camlar silinecek mutfak dolapları silinicek siz bu saydığım yerleri hangi temizlik ürünleri ile temizliyorsunuz? 

Koltuklar için Arap sabunu kullandım daha önceden soldurdu başka önerisi olan varmı ? 

Birde storları çıkarıp yıkayan varmı ne ile yıkadınız? Aaa birde yatak odamın yatağını silicem beyaz yatak ne ile silsem parlar tertemiz olur 

8 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Mutfak dolabi , kapılar için bulaşık deterjanı ve sirke kullanıyorum genel olarak çoğu yerde kullanıyorum bu ikiliyi gayet temiz yapıyor
tarafından
Sirkelim diye birşey var bimde onu aldım oda Sirkeli onunla sileyim teşekkürler
(105 puan) tarafından
Rica ederim kolay gelsin
-Reklam-
0 oy
(6,402 puan) tarafından
Hacı şakir beyaz sabun koltuğa  ve yatağa 

Perde beyazda çamaşır deterjanı ve bulaşık deterjanı çok kirliyse biraz çamaşır suyu 

Camlar için kesinlikle asperox sari
tarafından
Teşekkür ederim deniycem :)
(6,402 puan) tarafından
Mutfaktada asperox sari.bfska birşeye gerek yok
tarafından
Yarın ilk fırsatta deniycem
0 oy
tarafından
Storlari çıkarıp yikadik.biz yumos ile temiz oldu ve guzel koktu
tarafından
Çok kirlendi benimkiler tek yumoş yeterli olur mu
tarafından
Normal toz deterjan ile yikayabilirsiniz ionce sodamatik katarak
0 oy
(165 puan) tarafından
Fakirin halı koltuk temizleyicisi var en son onla sildim koltuklarimi pırıl pırıl yaptı ondan önce ise kaynar suya 1 bulaşık makinesi tableti biraz da parlatıcı döküp siliyordum. Leke olan şeyleri hep parlaticiyla silerim anında çıkarır yatak halı koltuk hiç fark etmiyor
0 oy
(11,434 puan) tarafından

Koltuklar için toz Deterjan kullanıyorum ben sadece çünkü koyu renk başka şeye cesaretim yok  :)

Perdelere camasir deterjanı ve camasir sodasi. Soda güzel beyazlatiyor

Dolaplar yagliysa yağ sökücü kullanabilirsin

Camlar camurluysa duru suyla camurunu aldır daha sonra cam sil ve çek pas kullanıyorum en son bezle kurtuluyorum kalan yerleri. Çerçeveleri için cif veya camasir suyu ile oyalayıp ıslak Bezle arındırıp kuruluyorum

0 oy
(1,104 puan) tarafından
Şuan şehir dışındayım eşimi tek bıraktım 1 ay olacakm haftaya dönüyorum evime inşallah. Nasi manzarayla karşılaşacağı bilmiyorum ve şimdiden temizlik sıkıntısı basıyor beni :D geldiğinde evdeki manzara nasıldı çok batıyor mu ev y . İlk defa eşimi bırakıp şehir dişin çıktık ve uzun kaldim
tarafından
Banyo gidiyordu bir odayı süpürmüş diğerleri tozlu kuruyan kıyafetler katlanmamış kısacası berbat yemin ederim sabah 4 ten beri ayaktayım henüz uyuyamadım kolum omurgalarm ağrıyor. Dahada evde dünya iş var
(1,104 puan) tarafından
Ay hadi yaaa :/ şuan beni yıktın :D
0 oy
(698 puan) tarafından
Koltuklarda beyaz sabun sirke kullanabilirsin camları sadece su ile silerim ayna gibi olur mutfak dolaplarında yağçöz yatağa ilk karbonat dök 1 saat bekle süpür sonra sirkeli su ile sil

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 381 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 324 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.