0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
Nasıl temizlik yaparsınız şunu yapınca çok güzel oluyor dediğiniz ne var tecrübelinizi bekliyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(5,634 puan) tarafından

Hiç bir şey :woot::woot: nefret ediyorum temizlikten

En iyi tüyo yardımcı bir abla bence :D

(197 puan) tarafından
Vallaha bacım temizlik en kolayı bende yemek yapmaktan nefret ediyorum:))))))))
(5,634 puan) tarafından
Ben bütün işlerden nefret ediyorum mümkünse akşama kadar oturup telefon ile oynayayım uzanayım yatayım
(197 puan) tarafından
Kız bende öyle hiç sorma ya ama maalesef pek olmuyor o akşam yemekten sonra oluyo kafa rahat sonrası yine hüsran ahahahhhh
(5,634 puan) tarafından
İşte hayaller ve hayatlar ::-)
(197 puan) tarafından
Hayaller ve hatalar:(((((
-Reklam-
+1 oy
(182 puan) tarafından

Temizliği çok severim ama insanın kendi evi olmayınca hiç uğraşmak istemiyorum.evi olanlar evinin kıymetini bilsin villa olamasina gerek yok gerçekten.umarim bigun buraya ev aldık postu açarım :(

(5,634 puan) tarafından
Eşya alma konusunda katılıyorum ama temizlik bence farkı olmamalı
(5,240 puan) tarafından
Oluyor valla ben kendi evimi temizlemek istiyom artk hahahah
(5,634 puan) tarafından
Hahaha onu bende çok isterdim
(5,240 puan) tarafından
Rabbim inşallah nasip etsin isteyenlere ❤️
(5,634 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
+1 oy
(159 puan) tarafından
Her gün düzenli olursan evini kolayca toparlarsin
(164 puan) tarafından
Kendimce düzenli ve temiz olduğumu düşünüyorum sadece tüyo almak istiyorum
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Çöp kovası temizliği mutfak lavabosunun içi benim kırmızı cizgim 
(164 puan) tarafından
Ay evett
0 oy
(492 puan) tarafından
Valla son bir aydır evi süpürürken süpürge başlığıyla değilde o küçük koltuk vs başlığıyla süpürüyor.  Daha iyi toz çekiyor.  Direkt halıya yapışıyor halının canını çıkarıyor. 
(164 puan) tarafından
Aa cidden deneyeyim
(492 puan) tarafından
Kesinlikle dene.  Başta zorlanıyordum zamanla alıştım öyle süpürmeye.  Sağolsun ablamdan kaptım bunu da. Yani toz haznesini görünce hele de alışıp diğer süpürme başlığıyla süpürünce insan şaşırıyor.  Ben önceden evi süpürürmüyor gırgırlıyormuşum demek ki dedim bu sisteme geçtikten sonra
0 oy
(276 puan) tarafından
Çaydanlıklari poşet ve cifle ovarsan tertemiz olur 

Çamaşır susuz asla olmaz 
(164 puan) tarafından
Bunuda kaydettim
(1,921 puan) tarafından
Ben fırcanın icine domatos kattim butün üstündeki fırca hep eridi koptu bende artık yersil katıyorum
(427 puan) tarafından
Ben evleneli 2.5 sene oldu evime hiç çamaşır suyu almadım çok zararlı geliyor evimde temiz
(276 puan) tarafından
Yanlış anlama da bana göre çamaşır suyu girmeyen ev on sıfır geridedir temizlik çamaşır susuz asla ama asla olmaz
(427 puan) tarafından
Evim gerçekten çok temizdir . Çamaşır suyuna alıştığın içindir gerçekten çok zararlı kendinizi yıpratmayın kulanarak
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Bı ara BİM'in bulaşık Makinesi tableti almıştık hiçbir işe yaramıyor ama sıcak suda eritip mutfak dolaplarını siliyorum mis gibi yapıyor 
(164 puan) tarafından
Ay bunuda burdan öğrenmiştim çok güzel oluyor
0 oy
(7,629 puan) tarafından
Her isim guzel olur ama yavas detayli yaparim en ince detayina girerim işin yanisi detay en guzel tüyo olabilir :)
(164 puan) tarafından
Detay bende severim ama son zamanlarda çok yıprandım yaa
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Perdelere takık durumdayım ne yapsam kar gibi olmuyor sanki hep kapkara gibi geliyor bana bulaşık tableti denedim bikac saat kaynar suda çamaşır suyu ile beklettim o sözde perde için olan deterjanlari söylemigorum bile toz şeker demişti burda biri bir defa o da aynı ise yaramadı:/
(164 puan) tarafından
Ben leke çıkarıcı koyuyorum fazladan gğzel oluyordu
(12 puan) tarafından
Ben perdeler.icin kabartma tozu ve birkaç şeker kaşığı seker koyuyorum tozun üzerine güzel beyazlıyo  bir dene istersen
(1,499 puan) tarafından
Leke çıkarıcı derken çamaşır suyu mu canım o zaten Allah'ın emri çamaşır susuz asla yikamiyorum
(1,499 puan) tarafından
Melek canım toz şekeri denedim ama fark olmadı ya ama sırf merakımdan yarın kabartma tozu ile de deneyeceğim çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Aslında Her temizlik vaktinde yapıldığı zaman biyer dağılmıyor kirlenmiyor bulaşık makinası bitince çıkarılacak çamaşır bittimi serilecek kuruktan sonra toplarken katlanıp yerine koyulacak yemekten sonra oturmadan dinlenmeden hemen sudan geçirilip makinaya atılacak her bulasiktan sonra dolapların üzerine bir bez vurulacak ama tabiki herzaman bu söylediklerim mümkün olmuyor çoluk çocuğumuz var hasta olabiliyoruz niye anlattım onuda bilmiyorum :Dbende bulaşık makinası tabletiyle koltuklarimi halılarımi siliyorum halıya çay döküldüğü zaman direk onunla siliyorum geçiyor çok güzel bide selsil diye ürün var onu çok kullanıyorum mutfak dolaplarında falan mükemmel söyleyeceklerim uzadı dinlediğiniz okuduğunuz için teşekkürler :D:D:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
6 cevap 229 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gulsumm_01 (24 puan) tarafından soruldu