0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Ben az önce post paylaştım isim koymak değil katmak yazdığım için Türkçe katili ilan edildim diğer postu kısaca yazayım 19 aylık oğlum var adı Aras 39+5 haftalık hamileyim bunun adını Adar koymak istiyordum görümcem dün sordu eşimin yanında adar dedim beğenmedi bu sabah kahvaltıya geldiler kaynanamla tekrar bana bu bebeğe isim bulamadik ya dedi bende abla dün gece Adar koyacam dedim ya kaynanamla beraber hiç güzel değil dediler eşim de ordaydi kaynanam eşime ben Emin ismini çok seviyorum sen katmiyorsun dedi kaynanam da bana iyiliği dokunmuş bir kadın değil hep dedikodumu yapar neyse herşeyi geçtim Benim oğlum epilepsi hastası oğlum her ay nöbet geçirir bazen ayı bile dolmaz 9 aylık hamile halimle onunla hastanede tek başıma mücadele ediyorum hep yanımda kimse olmuyor tansiyonum düşüyor beni acil müdahaleye alıyorlar oğlum hemşirelerin elinde kalıyor en son ağlaya ağlaya kusmustu hep şimdi söyleyin bana kaynanamın görümcemin yada bir başkasının ne hakkı varda bana isim koyma hakkını vermiyorlar yorum yapıyorlar Bazı arkadaşlar diğer postta isim katacam dediğim yere takılmıştı ama farkında bile değildim o kadar ki sinir olmuştum onlara ve Adar ismini burdakilerde beğenmedi İsim önerisinde de bulunur msnz Aras ismine yakın isim istiyorum yakın olması da şart değil güzel bir isim önerir misiniz bana ?

21 Cevaplar

0 oy
(1,583 puan) tarafından
Arda ismi de guzel toprak da 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 385 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 523 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu

383,638 soru

11,479,326 cevap

35,098 kullanıcı

...