0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Evet hanımlar cevapları bekliyorummm kesinlikle pişik yapmadi sizdirmadi vs vs dediğiniz düşük bütçeli bezler neydi ?

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekliyim Molfix e para vermekten çoktuk ama sleppy acayip sızdırıyor bebem natural molfixle aynı firma olmasına rağmen alerji yaptı arka bant yerleri cildini çizdi 
tarafından
Bakayım canim
(1,648 puan) tarafından
Molfix niye bana daha uygun geliyor yaa ben hep online dan alıyorum sleepy a101 in bezi bile neredeyse molfix dn pahalı. Hesaplayıp alıyorsunuz dimi tanesi kaça geliyor die
(8,935 puan) tarafından
Ben tüm numaralardan 200lu paket almistim 3 numaraya kadar hamileyken almistim stoklamak için o zaman adeti 1.79tl idi şuan fiyatlari arttı 4 numarada pure softa gececem 224lu fiyatı şuan 689 TL Bi sonraki ay onu alcam 4 5 stogum yok
(1,648 puan) tarafından
Ben normal molfix kullanıyorum online dan alınca uyguna geliyor ucuz denilen bezler De hep almış başını gitmiş bana göre şuan molfix hem uygun hem kaliteli
(8,935 puan) tarafından
1 2 3 normal molfix benim 4 5 pure softa gececegim gerçekten internetten alınca çok daha uygun geliyor hemde kupon vs kullanımları olunca marketten çok daha uyguna ve adet fazlasına geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende şurada beklim 4 aylık paşam için herşey ateş pahasına vallahi bez mama hele uçmuş yetiştiremiyoz bi deprem vurdu bizi bide şu pahalılık
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Pure baby için çok iyi yorumlar var da ben kullanmadım ama bebeğime kullanmayı düşünüyorum doğduktan sonra
0 oy
tarafından
Baby turco

Sleeepy memnunum ben
0 oy
(1,514 puan) tarafından
Büyük oğlum 4 yaşında 2 sene ona kullandım küçüğü 7 aylık Şu an ona da kullanıyorum BİM'in bezini kullanıyorum 110 TL galiba asla sığdırmıyor bir gün çocuklarım pişik olmadı
(684 puan) tarafından
Vallaha bende kızım 6 yaşında ona kullandım iki sene oğlum 2 yaşında ilk ona başladım baktım ki psik yapmaya başladı bıraktım
(3,504 puan) tarafından
Kızlar yorumunuzu gördüm de yazmak istedim bimin bezini bende 4 ay kullandım çok memnundum takı a101 in bezini kullanana kadar denemenizi tavsiye ederim BİM'in beziyle arasında pek fiyat farkı yok BİM'in bezine göre daha ince ve ıslaklık hissi vermiyor ayrıca BİM'in bezi koku da yapiyodu bunu a101 in bezini kullanınca fark ettim
tarafından
ben öyle bi sıkıntı yaşamadım valla 2ciyi bekliyorum bunada aynı kullancam pisik felan yapmadı kızımda bebekten bebeğe değişiyo demek ben dogdugu andan itibaren hem bimden aldim
(1,514 puan) tarafından
Dediğim gibi kaç yıldır kullanıyorum Ama hiçbir şekilde koku falan da yapmadı Ben gayet memnun oldum Teşekkür ederim tavsiyen için
(3,504 puan) tarafından
Rica ederim ama bende bunları bezi degistikten sonra fark ettim kızlar yoksa inanın bende çok memnundum BİM'in bezinden
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Goon kullanıyorum. Fiyat olarak en son 52li 225 liraya almıştım. 
(6,252 puan) tarafından
Cook pahali
(1,925 puan) tarafından
Bilemiyorum bana uygun geliyor şuan. Molfix denedim pişik yaptı migrosunkini denedim taştı hep. Risk alıp başka başka paketler almak istemedim. Bu prima muadili gibi kaliteli o yüzden seviyorum.
(4,235 puan) tarafından
Bende goon kullaniyorum. Primaya en yakin bez.
Kampanyalari en takip ederseniz cok uyguna geliyo. Ebebek surekli 2.%50 indirimi oluyo.
0 oy
(696 puan) tarafından
4.5 aylık olduk molfix aldık hep. Kayınço bazen bez yardımı yapan yerlerden bez getirdi bize sağolsun markaları değişikti. Bez pişik yapmıyor çok bekletmek pişik yapıyor öyle olsaydı biz hep pişik olurduk 6 7 çeşit bez kullandım. Ama sık değitirdim havalandırdım kuruladım. Birde pişik alerjende olabiliyor yediği bişeyden biz daha tecrübe etmedik ek gıdaya geçince belki bizdede olur 
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Pure baby net diyorum kaka sızdırmıyor pişik yapmıyor hem de hesaplıı bayıldımmm
0 oy
(6,252 puan) tarafından
Bebem natural ne sızdırıyor ne pahalı nede ince 

Gayet ideal hatta Molfix ve sleppyden daha çok memnun kaldim
(4,177 puan) tarafından
Bebem natural mükemmel hem uygun hemde hiç sizdirmiyor
0 oy
(208 puan) tarafından
Goon diye bir marka çok beğendim ama marketlerde yok. Hep internetten sipariş etmek de zor geliyor. Migros bezi minies memnunuz. Sleepy de güzel ama kalıbı çok küçük. Görümcem bim bezi agu baby çok önerdi onu deneyeceğim. 
tarafından
Deneme sızdırıyor ve İnce
0 oy
(409 puan) tarafından
Baby one ben bayadır kullanıyorum kalıpları tam yeterli  yakınında anpa gross varsa orada tanesi 1.5 civarına geliyor bedene göre değişiyo tabi . Molfix,slerpy,baby turco,jenny,bebem natural, migros hemen hepsini kullandım bunda karar kıldım
0 oy
(243 puan) tarafından
Bimin bezi agubeybi fiyatı uygun
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Sleepy kullandım doğduğundan beri ama bir ara minies markanın prima ile aynı olduğunu duydum onu denedim memnun kaldım ne fark var dersen de ben bebeğimin altını gece değiştirmiyorum Sleepy sabaha kadar jel gibi oluyordu minies öyle değil minies cırt kısmı esnek değil şuan kalıplar küçük oluyor diye molfix kullanıyorum diğerlerine göre kalıp daha geniş 
0 oy
(92 puan) tarafından
Bim diyorum başka bişey demiyorum 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Jeny will kullandim baya tek sorunu islaklik cizelgesinin olmamasi ve daha iyi marka bezlerle nerdeyse ayni fiyat olmasi sleppy ekstra ve natural kullandim kalıbi kucuk suan natural kullaniyorum ama ishaldi hep bacak aralarindan cikti ya bir numara buyuk alcam ya da degistircem  molfix kullandim o guzeldi onda sorun yasamadik hic 
0 oy
(591 puan) tarafından

İlk günden bimin bezini deniycem dedim eğer ki bir sıkıntı yaşarsam değiştircektim ki çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadık ne pişik ne sızıntı..Ayrıca ıslaklık çizgiside var jenny willy der susarım:D

0 oy
(888 puan) tarafından
Emin değilim ama pure baby de öneriyorlar ama işte az bez çok para oda ben molfix aldım biraz stokçuluk yaptım diyebilirim indirimde buldukça 
0 oy
(1,458 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum iki çeşidindende memnunum bi kere baby turco aldım ondanda memnun kaldım lastikleri iz yapıyor tek sıkıntı sleepy de o baby turco bulamadım markette nettende sölemeye üşündim sleepy devam yanı
0 oy
(684 puan) tarafından
Bütün market bezlerini denedim sleepy, Jenny willy,soffiog,baby turco,bebem natural,pure baby,Molfix,önlem  belki daha vardır da aklıma gelmiyor en kötüsü baby turconin 4 numarası birde son zamanlar bimden aldığım Jenny willy bez pişik yapmıştır. Kızıma da 2 sene boyunca ilk dogumundan itibaren BİM'in bezini kullandım bir kez bile sıkıntı yaşamadım ama oğlumda pişik yaptı daha almiykfum 
0 oy
tarafından
Pure baby guzel ve uygun fiyatli.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 337 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
9 cevap 364 göst.
0 oy
23 cevap 696 göst.