0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

• İşin zor kısmı sancı ama o kadarda olsun sohbet ede ede doğurdum dikiş dikiliyor güle oynaya hiç hissetmedim kesik hiç hiç hissetmedim masadan kalktım hemsire koluma girecek güya hiic gerek yok dedim saçımı toplaya toplaya bebeğimin yanına gittim bende tabi özgüven tavan ağzı açık milletin doğum yapmamış gibi ohh valla bebeğime hep baktım korkanlara tavsiyem kesinlikle korkmayın inanın normal doğum çok sağlıklı bebek için de senin içinde ve iyileşme kısa sürüyor valla yine yine yaparım 9 ay gecti üzerinden cok şükür doğumunu tekrar  normal isterim  Allahim nasip ederse anneliği tekrardan :)))))) 

23 Cevaplar

+1 oy
(4,970 puan) tarafından
Sezeryan olanlar çatlasın çünkü normal dogum yaptın .
(3,024 puan) tarafından
Bu nedemek şimdi ? Sezeryan olan anne degilmi demek nedemek bu ha vajinal dogum olmus ha karindan dogum olmus ya boylesi yorumlardan bir nefret ediyorumki ay iyiki vajinal dogum olmamis en azindan torba gibi olmadi benimki ;) sen oyle dersen bende boyle derim hadi eyvallah
(4,970 puan) tarafından
Ben sezeryan doğum yaptım.
Anlamadın ince noktayı.
(3,024 puan) tarafından
He tamam kusura bakma iyi okumamissim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okuyunca dogurmak istedim
tarafından
Ahahhaahhaah:)))
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Öyle bir anlattın ki canım normal doğum çekti :) :) :) 
tarafından
Ama öyleydi cok şükür :))
(1,690 puan) tarafından
Maşallah maşallah :)
tarafından
Hahahy bu guzeldi ben de hic cesaret edemem normal doguma vallahi sezeryan kolay geliyor bana tabi isteyerk sezeryan olmadim
(1,690 puan) tarafından
Ben de mecburi sezeryan oldum ama valla canımı çektirdi ya :) :) ama ben isterdim normal doğum olmasını
0 oy
tarafından
Hayırlı evlat olsun inşallah dikiş atılırken canın yandı mı veya kesik atılırken 
tarafından
Inanmicaksiniz ama kesinlikle hiç hissetmedim hemde hic:)
0 oy
tarafından
Kız polyanna aynı adın gibi pozitifain maşallah Allah herkese seninki gibi doğum nasip etsin 
tarafından
CNim gaz vermek için kesinlikle değil motivem çok yüksek girdim doğuma 5 kadın doğum yaptık ard arda muayne okurken doktor seni ilk alicam hızli gidiyorsun dedi öylede oldu :)
tarafından
Ay ne güzel ben de sancı çekerken çok rahattım stajyer kızlarla sohbet muhabbet ama dikiş atılırken öldüm öldüm dirildim sonrasında tansiyonum çok düştü bayıldım falan iç kanama geçirdim idrar yapamadım sonda takıldı derken çok kötüydüm
tarafından
Ayy canım üzüldüm durumua rabbim evladını hayırlı eylesin vatana millete size hayırlı omuru olsun
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun hepimizin evlatları öyle olsun inşallah
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Nasil bi özgüven geldi şimdi bana ama
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın şimdi ikinciye hamileyim bakalım onunkinide insallh birincisindeki gibi atlatırim:))
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aynen valla tekerlekli sandalye geldi ben yuruyecegim dedım iki dogumda normal oldu sukur kı ikincisi daha kolay oldu sükür 
0 oy
(421 puan) tarafından
Çok dikişini oldu mu acaba sancılarda varmış o ayru ama benim asıl korktuğum çok kesilirse çok dikiş olursa nd biliyim dikişler atar da eaki haline dönmezse falan filan 
tarafından
Canım ilk zmaanalr enfeksiyon kaptı benimki bebegın peşinde koştum sarilikti hastaneye kontrole 10 gün snra gidemedim tendirduyot la pansuman yapiyosun ZTen
0 oy
(538 puan) tarafından
Allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin bebişinizi rabbim. Kaç cm açılma oldu cnm. Birde bebiş kilosu kaçtı. Kaçıncı haftanda doğurdun. Doğum saat kaç gibi başladı kaç gibi bitti. 
tarafından
Hastaneye 1 cmle gittim suni aldım suyum gelmişti sancim yoktu cnm bebis 36 haftalık ti 3 kiloydum şuyum saahe altida geldi sancı yoktu 7 de suni aldım öğlene kadar etki başlamadı saat öğlen 1 de 5 cm olunca başladı sancim akşam 7 de doğum yaptım coksukir
0 oy
(916 puan) tarafından

Ne kadar güzel anlatmışsınız maşallah oysaki bu kdr çığlıklAr neden=D herkes ister bence normal doğum tabi en basnda daha ben istemem diyen bilemem .mesela normal diye gidiyor çatı dar oluyor bebek kalp atışları duyulmuyor kanama bişey oluyor hemen sezeryan :(bende normal istiyorum bakalım inşallah sizin ne kdr açıldı çatı 

0 oy
(583 puan) tarafından
Bazı şeyler insanın elinde olmuyor ben suni sancı ile 24 saat 1 santim yine acilmam olmadi ayrıca bebeğim tersti ve tansiyonum çok yüksekti neler cektiqimi Allah bilir.. sezeryan bir tercih değil mecburiyettir....
0 oy
tarafından
Ah bende hep normal doğum istedim de olmadı maalesef. Valla ağlayarak sezaryene götürdüler beni. Tansiyon çok yüksekti oğlumun hayatı riskliydi, ki doğduğunda solunun sıkıntısı geçirmişti. Yoğun bakımda kaldı 8 gün. Allah her isteyene normal doğum nasip etsin. Sezaryen sonrası çok kötü ağrılar ve çocuğa bakmak aynı zamanda. 6 ay geçti dikiş sancısı anca geçti daha. Bebeğiniz hayırlı olsun inşallah 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kesinlikle ❤️❤️

Gözün aydın canım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün maşallah ♥️ özel demi doğum oldu
tarafından
Üniversite hastanesinde cnm ama muamele cokiyiydi
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Evet sadece şancı ve doğum anı zor benimde dikis olurken muhabbet etmistik:D 
0 oy
tarafından
Kuzu ben ne çektim ahh ahh senin de maşallah ☺️
0 oy
tarafından
İki defa normal doğum yaptım ikisinide böyle anlatacağımı sanmıyorum doktor farkı sanırım ama maşallah sen çabuk toparlanmışsın 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Maşallah canım şansın varmış. Sezeryan yaptım iyi ki yaptım çok memnunum yine olsa yine yaparım :D her anı çok güzeldi valla

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bnmde, senin gibi oldu sohbet ederek doğurdum Dikişlerim biraz fazlaydı bnm o yüzden ayağa kalkıp yürüyemedm sandalye ile götürdüler bni 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 422 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 337 göst.
0 oy
9 cevap 364 göst.
0 oy
4 cevap 347 göst.

379,555 soru

11,362,231 cevap