0 oy
1,009 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Mrb arkadaşlar ben yeni hesap açmak istedim linç yicem ayiplanicam biliyorum ama içimi boşaltmam.gerekiyo, biz 3 yıllık evliyiz eşimin telefonunda 3 farklı kadınla konuştuğunu üçünü birden idare ettiğini gördüm galerisinde bikinili fotoğrafları başka.kadinla sex muhabbetleri yikldim resmen severek evlenmistik ailem sen severek evlendin bizmi zorladik diye başıma kakti akrabaya eşe dosta ne dicez unut düzelir dediler oğlum küçüktü aynı evi paylaştık su oglum büyüsün dedim hep sabir ettim eşim ayaklarima kapandı ağladı af diledi 2 ay iyi oldu sonra yine şifre değiştirmelere başladı ona karşı sevgim bitmişti artık, kendime instagram açtım hesabimda açıktı biri oğlumla fotoma Mesaj atmıştı çocuğunuzmu yegeninizmi fln diye çocuğum dedim rahatsız etmeyim dedi ama sonra yine yazdı arkadaş olarak konuşmaya başladık çok büyük hata yaptım evet ama o an farkında olmadım bu durumun duygusal bosluktaydim 9 aydir tanıyoruz birbirimizi ama hiç kötü muhabbet yapmadık yanyana gelmedik sonra ben yakalandım gibi bişey oldu muabbeti kestik 2 aydır hiç konusmuyoruz ama benim sürekli aklımda unutamiyo gibiyim hep onu düşünüyorum ne yapicam bilmiyorum ilgisizlik ve sevgiszlik beni günaha itti nasıl arincam bu durumdan 

30 Cevaplar

+3 oy
(2,649 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen sadece öylesine konuşmuşsun da bu haldesin herif mercimeği fırınlamış pişman bile değil zaten namus bi tek kadına var ay erkeğin elinin kiri dimi
(1 puan) tarafından
Keşke burdakiler anlasa bunu namussuz dediler birsuru hakarete uğradım ama benim yaşadığımı Allah bilir sadece :( Allah kimseyi bu duruma düşürmesin
(2,649 puan) tarafından
O herif daha büyük halt etmiş sende boşver insanları bu kadar pişmansan konişmazsın o arkadaşla olur biter Allah a tövbe et bol bol bu sıcaklarda sokakta aç susuz hayvanlar var onlar için su ve mama koy bundan büyük sadaka olmaz zaten
(1 puan) tarafından
Cokk teşekkür ediyorum içimi ferahlattin..
(2,649 puan) tarafından
Ne demek ablamda aynı sorunlar uğraşıyo malesef ama onun şansı bütün ailesi dağ misali arkasında boşanıp kurtulsaydı bi hayırlısıyla
-Reklam-
+10 oy
tarafından
Adam baskasiyla muhabbette, kadin baskasiyla muhabbette. Sorsan evliler. Neden? Konu komsu ne der bosanilmaz cis.

S.cayim mahalle baskisina. Sizin evliliginiz coktan bitmis. B.kunu cikarmadan ayrilin kimse kimsenin daha fazla gunahina girmesin derim.
tarafından
Hadiiiii kimmiş yaaaa de hele
(10,887 puan) tarafından
Kız konudan kopup jelibona daldık:)
tarafından
Demeeeemmmm
tarafından
Aklımda biri var yazdım özele bakalım
(13,868 puan) tarafından
Gozdeeee kim soyle kiz
+1 oy
(13,430 puan) tarafından
Rabbim eşini de seni de hidayete erdirsin 
(1 puan) tarafından
Sağol haklısın
+1 oy
(49,030 puan) tarafından
evli cocuklu kadinin dışarda ilgi aramsini ayri dert evli çocuklu kadına yazan adam ayri dert evli çocuklu adamin uc kadını idare etmesi ayri dert nerden tutsan elinde.kaliyo 
(1 puan) tarafından
Malesef okdr haklısın.. bişey diyemiyorum ben yanlışımin farkındayim.
(49,030 puan) tarafından
esinle bosanma ihtimalin yok mu hic boyle yurumez bu evlilik
(1 puan) tarafından
Boşanmak istiyorum oğlum büydu azco 2 yaşına girdi eşim olucak şahsiyet bosanmam bosanirsam çocuğumu vermem diyor telefon şifrelerini değiştiriyor hiç ilgi sevgi göstermiyor sürekli küfür hakaret başka bişey yok :( keşke anında boşansam.cok mutlu olurum
(49,030 puan) tarafından
suan evdeki mutsuzlugun kötü ama.bunu dışardan birileriyle konusup bastırmaya calisma insallah oglunu sana verir ayrilirsin
+1 oy
(4,868 puan) tarafından
Çocuk için sabrettiğiniz iyi olmuş. Tam da çocuk büyütülecek bir aile olmuşsunuz. Allah o masum bebenin hatırına hidayet versin. İkinize de. 
(1 puan) tarafından
Sağol
0 oy
(8,736 puan) tarafından
Allah ıslah etsin 
(1 puan) tarafından
Amin :(
0 oy
tarafından
Of of offf neler okurum daha burda:/
(1 puan) tarafından
Of bir sus yaa dengesizmisin nesin evli bir adamla neden konuşayım o vebale asla girmem ben yalan konuşsam bu postuda açmam gerçekten bekardi evli bir insan olsa 9 aydir anlardım herhalde ayrıca bizim memlekettendi kendisini araştırdım az çok bekar olduğuna eminim neyse ne sana açıklama yapicak değilim istediğini düşün sen çok namuslusun ya hadi namussuzlqrlq konuşma
tarafından
Aynen doğru diyorsun seninle muatap olmaya ,senin seviyeye düşmeye değmez.Allah ıslah etsin
(1 puan) tarafından
Ayrıca ne bu kin ne bu öfke bana karşı yani seninde acin var belliki hemen evli damgası yapıştırdin konuştuğum kişiye
(1 puan) tarafından
Hadi yallah başka kapıya benden sana ekmek çıkmaz :)
tarafından
Attığın b.okla ilk önce kendi elin pislenir .cahil seni.cok şükür ağrım sizim yok kendi başımı yemem ben senin gibi
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ayyyhhh hata üstüne hata ya biri pohunu yese bizde mi yiycez? Esinde hatalı sende . Biri bana ne kötülük ne ihanet ederse ben aynı şekil karşılık vermem . İnsanın kendine saygısı olmalı.  Sizin ki bitmiş bir evlilik bence biran önce ayrılın uzaklaşın birbirinizden.
(1 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Liclemiycem ama öyle olmaz şuan bosluktasın ve karsındakı erkekte büyük ihtimalle evli çok zor bisey boşan bi şekilde sonra özgürsün zaten ama bu şekil olmaz senide yorar ahiretini de yakar
(1 puan) tarafından
Evli değildi ben evli bir erkekle asla konusup o vebale giremem
(3,669 puan) tarafından
Seni kandırıyor olabilir sosyal medya dan tanısmıssın ya
(1 puan) tarafından
Hayır bekar kendisi 33 yaşında bizim memleketli ama bizden uzak yaşıyor birkere geldi görüşmek istedi kabul etmedim
(3,669 puan) tarafından
Anladım cnm boşanmak var mı aklında
(1 puan) tarafından
Evet var ama eşim olcak kişi bosanmam.diyor çocuğumuda sana vermem diyor başına bela olurum diyo keşke bosanabislem
0 oy
(12,521 puan) tarafından
Kadın namusunu kocası için taşımaz!

Allah affetsin seni de ne diyelim 
(1 puan) tarafından
Sağol:(
0 oy
(1,342 puan) tarafından
Yani öyle gunahkarlik bir durum yok çok da kendini yıpratma insansın melek değilsin sende yanlış yapabilirsin ama önemli olan yanlsinin farkına varıp durmuşsun devamını getirme çocuğuna odaklan gez dolaş ye iç keyfine bak düşünme
(8,736 puan) tarafından
Ay hepimiz 4 4 lük hayat yaşamıyoruz her birimizin ayrı sıkıntıları var kimi ilgisizlik kimi maddiyat çoğu insan da aldatılıyor ama gözü harama kaymıyor darlandım şuan ki konuşmaların bile eşini şuçlaman bile hata o yaptı diye sen yapmak zorunda misin
(1 puan) tarafından
İşte ben kaydım malesef bende hataliyim haklısın sorunu hep kendimde aradım hep kendimi suçladm eksiğim ne diye çok yanlış yaptım ama bidaha ypmak istemiyorum ztn oğlumla mutlu olmaya çalışıyorum tek sıkıntım unutamiyo gibiyim dedim nedn böyleyim bilmiyorum
(1,342 puan) tarafından
Başkasından ilgi sevgi görmek zorunda değilsin kendi kendine yetebilmeyi öğrenmelisin. Seninki aşk ve ya sevgi değil ilgi görmek hoşuna gitmiş sadece o kadar ama devamıni getirmemelisin. Daha büyük bir yanlışa düşme aklını ve iradeni kullan kendi kendine yetip güçlü bir kadın olabilirsin kimsenin ilgisine sevgisine ihtiyacın yok senin tek aşkın oğlun :) onunla bugünlerin keyfini çıkarmaya bak oğlun bu yaşlarına tekrar gelmeyecek o yüzden bu yıllarını böyle sanal aldanmişliklarla heba etme
(1 puan) tarafından
Minik tırtıl çok teşekkür ederim okadar kibar bir insansinki kalbimi kırmadan yaptığın yorumlar çok hoşuma gitti.. içimi ferahlattin çok haklısın..
(1,342 puan) tarafından
Hepimiz insanız melek değiliz yanlışa düşmem dememek gerek yolumuz uzun.... Kendine ve oğluna çok iyi bak benimde bir oğlum var 3 yaşında tek aşkım kendisi. Hayatta oğullarimizdan başka hiçbir erkeğe ihtiyacımız yok :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aman bı daha sakin yapma hem duyulursa kocan o kadınlarla sex filmi çekse bile onunki görünmez de sen merhaba desen o.pu damgası yersin bu da leke olarak ömür boyu çıkmaz ben Diyim sana aptallık etme
(1 puan) tarafından
Haklısın daha olmicak ama ben düşünüyorum acaba seviyormuyum diyorum sürekli aklımda ne yapacağım bilmiyorum
(1,250 puan) tarafından
Saf arkadaşım sevdiğinden değil o birazcık ilgi gördün eşin dende hiç ilgi sevgi şevkat goremeyince aklın orda kaldı tabi hem konuştuğun adam adam olsa evli kadınla muhabbete girmezdi onun derdi seni kullanıp atmak bu kadar saf olmayın yahu dünya öyle güzel bir yer değil
(1 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum evet ama ben kullandirmadim.kendimi şükür hiç yanyana gelmedik ama iyi bir insana benziyordu onun hakkkidna çoğu insan iyi olduğunu söylerdi
0 oy
(2,938 puan) tarafından
9 ay çok uzun bir süre ya. Hiç durman gerektiğini de mi hissetmedin? Bu durum çok zor yani duygusal boşlukta olman ama senin bu hatayı yapmanı desteklemez tabii. Eğer evliliğiniz bittiyse ki öyle görünüyor uzatmadan bitirin daha kötü sonuçlar çıkmasın ortaya. 
(1 puan) tarafından
Aslında çok farkettim  belirli aralıklarla konuşmadık zaten ben vazgeçtim hep yanlış yapıyorum dedim o ben bosanirsam beni bekleyeceğini söyledi gerçekten benimle bir hayat kurmak istediğini söyledi aynı memlekettendik buraya geldiğinde benimle görüşmek istedi kabul etmedim. Sonra ozleyip bana sürekli nasılsın fln yazıyordu sonra yine aynı döngü oluyordu şuan hesabı kapattım 2 aydır görüşmüyorum. Ama sürekli aklimda oluyor gece başımı yastığa koyunca hep düşünüyorum bilmiyorum hata yapıyorum
0 oy
(3,210 puan) tarafından
Gercek mi bu ya
0 oy
tarafından
Şimdi soruyorum sana ne farkın kaldı o karaktersiz kocandan 
0 oy
tarafından
Canım zahmet olmazsa su cocugunuzun daha fazla psıkolojısını bozmadan boşansanız artık
(1 puan) tarafından
Bosanabilsem.keske
tarafından
Tanıyormusun arkadaşi gözde
tarafından
Yooo ama mıhtemelen konusmusuzdur baksana baska hesap acmıs, anlattıgı durum ıcın yazdım ben, cocuk ıcın kucuktu ayrılamadım demıs ya
tarafından
Haaa anladım canım
0 oy
tarafından
Eşinle olmuyorsa bosanin niye zorluyorsunuz daha bide başka bi adamla konuşmuşsun, yani adın evli olmaz canim daha fazla hata yapmadan bosancaksan boşa kocan olcak adamı, bi aklını toparla ne istiyorsun tam olarak çocuğun varmiydi
(1 puan) tarafından
Var. Bitane 2 yaşına girdi ztn onun için dayaniyordum bu evliliğe eşim.olcak bosanmam diyor bosanirsam cocugumuda vermem diyor başına bela olurum diyor
0 oy
(896 puan) tarafından
Eger duyulursa çocuğun büyüdüğünde senden nefret edebiliir bir yakınım kocasından şiddet görüyordu eşi ile evliyken aldattı çocukları 15 yıl aradan sonra öğrendi annelerinin siddet gormesine ragmen affetmediler şimdi anneleriyle görüsmuyorlar 
(1 puan) tarafından
Cok kötü bir durum ben artk muhabbeti kestim yapmam daha
(896 puan) tarafından
Aynen canım evliyken yapma cunku çocuklar böyle biseyi asla affetmiyorlar
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Olmasa iyiymiş ama olmuş. Şöyle ki bu kocadan boşan önce. Ayrıca konuştuğun adamla evlilik vs olsa bile 2 güne der sen evliydin benle konuştun şimdi benle evlisin kimle konuşcan. Aklın varsa unut uzak dur bundan da. Kocandan da boşanmak istiyorsan ananı babanı dinleme bence sana bakmak zorundalar. İyi bi evlilik yaparsın nasip olursa ama gene sevme işlerinden uzak dur anan baban kimle evlen derse o kişiyi tanımaya çalış tanı öyle evlen amaann zor işler bunlar. Ben neler yaşadım neler. Hiç bi şeyi çok görmüyorum insan olanın başına her iş geliyo faniyiz imtihan dünyası. 
(1 puan) tarafından
Evet haklısın bende çok düşündüm evlilik olsa başıma kakar dedim, ben sen bosanirsan seni beklerim dedi senle hayat kurmak istiyorum dedi felan yani bilmiyorum çok içime.isledi bazı şeyler ama hata ettim işte uzak durmam  lazım böyle şeylerden çok teşekkür ederim kırmadan yorum yaptığın için
(2,208 puan) tarafından
Rica ederim canım kıracak bişy yok aslında insan olanın başına her iş geliyor malesef
0 oy
(4,139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kimse senin ayakkabını giyip yürüdüğün yolda yürümeden kınayamaz ayıplayamaz. Kimsenin yarın için ne yapacağı belli olmayan bir  dünyada yaşıyoruz. Yaptığın yanlış bunun farkındasın ama en büyük yanlışın eş diye seçtiğin kocan ile devam etmek. Bak evime yardımcı bulamadım maaşı 15bin + sigorta  tuttuğum halde. İş yok değil iş yapacak olana çok. Bak kardeşim rabbim yardım eder. Otur düşün ve bir karar ver.
(1 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim beni anladiginiz ve kırmadan yorum yaptığıniz için . Keşke boşanabilsem oğlum 2 yaşına girdi eşim boşanmam diyor sevgi desen yok ne istiyor benden bilmiyorum çocuğumu sana vermem başına bela olurum diyor bugün gel bosanalim dese kabul ederim
(4,139 puan) tarafından
Hiçbir şey yapamaz ** ürür kervan yürür. Sen ürkek olursan üzerine gelir tehditler savurur. Hem çalışır hem gül gibi büyütürsün evladını. O evde o çocuk da sağlam bir karakter oluşmaz. Evladını düşün ve  sağlam bir karar ver. Sen başkası ile görüşür ve yakalanırsn o çocuk annesiz ve babasız ortada kalır
(1 puan) tarafından
Ya bakıyorum eşyalı evler bile çok pahalı 6 milyar diyo. Asgeri ücretle geçinsem.cocugumami bakiyim onami gerçekten ne yapicam bilmiyorum
(4,139 puan) tarafından
Hastanede bir hasta bakıcı abla vardı. 3 işte çalışıyordu. Hastanede hasta bakıcı, nöbetten çıkar ev temizliği, hafta sonuda düğünlerde garsonluk yapardı. Kadın ev aldı ve 2 küçük evladı vardı. Boşanamazsan da kocanı ev arkadaşı göreceksin. Ev işini yap çocuğuna bak. Eşine karışma o zaman. Eşinin soyadına bir saygın olsun.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 527 göst.
0 oy
3 cevap 415 göst.
0 oy
19 cevap 548 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 615 göst.

386,451 soru

11,553,771 cevap