0 oy
194 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (321 puan) tarafından
Çocuklara kisliklar almaya başlayan varmı.  Bi anda alamayacağım için yavaş yavaş almaya başladım.  Şimdilik montlar 3 er swet ve birer alt aldim . Bide varmı uygun kaliteli bir sayfa aldığınız.  Sürekli lcw dan alıyorum . Onunda kalitesi düşüşte fiyatı yükselirken kalite niye düşüyor 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kalitesi ne açıdan düşmüş 

Geçen sene annem büyüğe mont aldı küçüğe de dayısı aldı. 

Ama kışlık alt, üst almaya başlıycam ayın birinden sonra bende birden alamam azar, azar alıcam
(321 puan) tarafından
Önceki gibi değil kumaş yapısı.  Kalın kumaş olarak seçtiğim halde incecik kumaş geliyor.
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Kışlık deyince neden benim aklıma konserveler,tursular,buzluk icin yapılanlar geldi :)
(321 puan) tarafından
Yok kız kışlık yiyeceklerimi kaynanama gidince alcam:)))
0 oy
(592 puan) tarafından

Ben iki yıldır modabebekhatay ve modacocukhatay dan sipariş veriyorum gayet kaliteli ve güvenilir bir site canım geçen yıl 40 50 ye kışlık alt üst takımlar aldım kaç kere yıkadım hiçbir şey olmadı canım bak istersen instagramdan beğenirsen alırsın ama gerçekten çok uygun fiyatlı yani benim aldığım takım bunun benzeriydi 

image

image

(321 puan) tarafından
Kaç yaşa kadar var  benimkiler büyük
(592 puan) tarafından
Her ürünün farklı yaşa kadar mevcut olanı var canım siteden bak 15 e kadar falan vardı bazı ürünlerde
(321 puan) tarafından
Dur bi bakayım
(321 puan) tarafından
Kumaşları nasıl yakma terletme yaparmi pamukmu acaba
0 oy
tarafından
Kisliklar çıkmadı ki daha
(321 puan) tarafından
Çıkmaya başlamış.  Sezon başını beklersek uçar gider hepsi . Şimdi bile pahalı.  Ben yavaştan başladım indirimler filan oldukça
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben civilden alıyorum mağazasından uygun şeyler oluyor 
(321 puan) tarafından
Benimkiler büyük kız civilde büyük varmı hiç gitmedim
(2,886 puan) tarafından
Kaç yaşındaki
(321 puan) tarafından
Lc den büyüğe 13 14 yaş küçüğe de 9 10 yaş beden aliyorum
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ben de lcw seviyorum ama daha baslamadim ne var ne yok bilmiyorum eksik daha 
(321 puan) tarafından
Geçen seçtim ben ufalan eskiyen ne var ne eksik diye
(13,825 puan) tarafından
Ev tasiyacagiz da biz de nasipse ozaman artik
0 oy
(656 puan) tarafından
Canım mini City diye bir site var uygulaması da var ınstagram'dan da bakabilirsin ben hep oradan alıyorum hem kaliteli hem çok çeşit ve çok uygun fiyata var
(321 puan) tarafından
Kumaşları nasıl yakma terketme yaparmi
(656 puan) tarafından
Yok valla yani aldıklarım genelde hep pamuk çıkıyor kaliteli kumaşlar hiç Nalyon görmedim.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Gecen kış civilden birsürü kiyafet aldım bu kış yeter onlara 
(321 puan) tarafından
Geçen senekiler küçük çoğu benimkilere mecbur alicam
(9,626 puan) tarafından
Tabi lazım olunca mecbur alınıyo ama ben kış bitmeden baya aldım yani gecen kış giydiklerinin dışında bu kış içinde bir sürü aldım etiketleriyle kaldirdim duruyolar hatta 2 kış idare eder ikisini de inşallah  :D
(321 puan) tarafından
Oo maşallah
(9,626 puan) tarafından
Bir tık daha büyük aldım ki daha bidahaki seneye de Allah ömür verirse giysinler diye,seninkiler kaç yaşında,bazı kıyafetlerin kalıpları büyük oluyo 14 yasa kadar var orada,e bebekten aliyodum ama oranın kalıpları küçük  oğluma göre artık bulamıyorum küçük geliyo bedenine göre,bende civilden aldım kumaşı da kaliteli hemde uygun,50 liraya sweatshirt almıştım ikili takımlar 100 150 lira arasıydı 150 lira olan peluştu baya kalın yani ince sweatshirt değil Polar gibi
(321 puan) tarafından
Oğlan 5 buçuk yaşında ona 8 9 tam oluyo  şuan 9 10 aldim. Kız da 10 yaşında 13 14 alıyorum ona .fiyatları iyiymiş baya lcw en dandik swet 150lira
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Kız kardeşim lcw de çalışıyor 1 yaş doğum gününde baya bir şey aldı seneye giysin diye erkek kardeşim mont aldı anneanne ve dedesi ikişer takım almış bende geçen kış indirime girince büyük büyük aldım eşortman pantolon sweat falan insallah onlar yeter kışa diye düşünüyorum Allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin tabi ☺️❤️
(321 puan) tarafından
Ooo maşallah kız  . 3 5 de sen alırsın yeter gider
(4,169 puan) tarafından
Kız yazdım ya ben de baya aldım zaten geçen kış büyük büyük bi zıbın ayakkabı falan alırım sanırım☺️
Gerçi böyle diyorum ama çocuk bu eksiği hiç bitmiyor yine elim durmaz alırım kesin ☺️
0 oy
(6,011 puan) tarafından
Şimdi kışlıklar yeni yeni çıkar ve pahalı olur. Bu dönemde yazlık almak mantıklı. Nişan Mayıs'ta da kışlık 
(321 puan) tarafından
Aslında evet sezon sonlarını takip etmek gerek ama . Daha da pahalilasiyo gitgide herşey kısa kadar hepten uçar mecbur alincak.yazliklari kışın kisliklari yazın almak daha karlı olur dediğin gibi
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Oğluma bot  gömlekl ceket aldım 

Kızıma ceket elbise 

Sweetlere bakmadım daha
(321 puan) tarafından
Gömlek ceket giymez benimki . Swet eşofman altı kapşonlu hırka filan alıyorum genelde .

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 226 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
13 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
0 oy
9 cevap 134 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde nur55 (25 puan) tarafından soruldu