0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (250 puan) tarafından

Diğer postumda görürsünüz annemle küstük ben farklı şehirde.oturuyorum annem farklı şehirde oturuyor neyse dün ablama geldim annemle ablamın evleri karşılıklı benle konusmuyo olabilirsin bu arada beni wpden fln engellemiş ama en azından insan torununu görmek ister küçük kardeşime aldirabilir ablamın küçük kızı sürekli oraya gidiyo ama demiyo ki benim bi tane daha torunum da orda ben bekarkenden beri hep böyleydi hep ablamla abime beni anlatırdı herseyin sorumlusu beni tutardı bizim ailenin günah keçisi bendim ablam anneme laf söylerdi asla küslük çıkartmaz abim annem.evlendi diye anneme afedersiniz çok kötü hakaretlerde bulundu ona rağmen hep yalvardı hep kucağı acıktı benim.en ufak biseyim de kendi suçu olan bisey de bile sürekli ben hataliymisim gibi çok kolay bi şekilde sildi engelledi önceden hazmediyordum ama artık hazmedemiyorum sucum olmayan biseyde bile özür dilemek istemiyorum bu mesajımdan sonra da seni Allaha havale ediyorum yazmış bende bende aynı şekilde yazdım 

image

4 Cevaplar

+1 oy
(8,905 puan) tarafından
Yazman önemli değil 2 ağladığında yada duygusal konuştuğunda yelkenleri suya indirirsen hep böyle somurulursun 
(250 puan) tarafından
Önceden dediğini yapıyordum hatta şuana kadar on kere adim atmıştım ama artık öyle değil çok zoruma gitmeye basladi
(8,905 puan) tarafından
Eğer söylediğini yapabileceksen etkili olur 2 gün sonra vazgececeksen annen için pekte Bi önemi yok nasılsa 3 5 gün böyle yapar sonra kendi adıma atar diye düşünür hep
(250 puan) tarafından
22 23 gündür konusmuyoruz
-Reklam-
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Bir anneye böyle bir mesaj atmak çok üzücü tabi annenin de seni artık bu raddeye getirmesi de çok üzücü eğer sana zarar veriyorsa bence uzaklaş annen bile olsa bu kişi mesafe koy emin ol sen bu kadar değer verdiğin için kıymetin yoktur 
(250 puan) tarafından
Bende atmak istemezdim ama son demime geldim insan en azından torununu görmek istemez mi
(4,158 puan) tarafından
Kendi evladını istemeyen anne torununu istemez bence canım sende umursama mesaj atma bırak o sana gelene kadar böyle dene bir de
(250 puan) tarafından
Aynen sondu zaten
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Anladığım kadarı ile normal anne kız ilişkiniz yok  annenizde sağlıklı düşünebilen bir anne değil çünkü insan evladının dedikodusunu yapmaz diye düşünüyorum bilemedim belki de görüşmemeniz senin için daha iyidir şimdi olumsuzluk olarak görüyorsun ama belki annenle görüşmemek senin hayatın için çok çok olumlu sonuçlar doğuracak bilemezsin evladını sevmeyen ondan olan çocuğu hiç sevmez o yüzden bosver
(250 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(12,854 puan) tarafından
10 dk mesafemde oturan annem ile 2 aydır konuşmuyorum artık hiç bir şekilde umursamıyorum sende umursama boşver

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 331 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde medvey (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 755 göst.