0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Merhabalar bilmiyorum sizinle aynı durumda mıyım ya da bende mi bir anormallik var bilmiyorum kendi evimdeyim Herkesten her şeyden uzakta yaşıyorum 3 yaşında bir oğlum var Eşim Her zamanki gibi işe gidiyor geliyor Her neyse Şu Elim kolum hiçbir şeye kalkmıyor hiçbir şey yapmak istemiyorum hani öyle bir his ki bir küçük çöpü dahi yerden kaldırasım yok Ciddi anlamda halsizlik sürekli yorgunluk akşam Eşim işten gelmesine yakın yemeği zorla yapıyorum o kadar isteksizim ki Hiçbir şey yapmıyorum yapmak istemiyorum önceden böyle değildim sabah erkenden uyanır İşimi gücümü görür Hatta öğlen gezmeye giderdim gelir yemeğimi yapardım çok düzenliydim ama dönem dönem böyle oluyor ve bu Yaklaşık bir senedir böyle evi süpürdüğümde temizlediğimde zorla yapıyorum sanki biri arkamdan iterek r ya da silah zoruyla yaptırıyor gibi eşim karışmaz hiçbir şey söylemez ama o da fark ediyor ister istemez işten geldiğinde temiz bir ev yapılmış bir yemek görmek istiyor illaki Zaten onu yemeksiz bırakmıyorum hiçbir iş yapmasam bile temizlik falan yemeğini mutlaka hazır ediyorum Gerçekten bu durumdan nasıl kurtulabilirim bir ilaç var mı ya da maddi manevi ne yapabilirim dua da okuyorum her türlü her şeyi de yapıyorum ama yok

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 460 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.

382,200 soru