0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Bebeğim yeni 5 ay olucak bissuru iş var evde yemeği temizliği ..ev işi yapsam yapıyorum bu sefer bebeği aksatiyorum durmuyor bebekle ilgilensem işler kalıyor ikisini yapsam çok yipraniyorum bı bebeğe bı ise bakmak .. sürekli ha uyandım ha aglicak mi çok yoruluyorum ya günün sonunda çok kotulesiyorum ..ee kişisel bakım var çayı kahvesi işler hiç bitmiyor kafaya takınca dahada kötü oluyorum siz napiyorsunuz 

27 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
2 cocukla heryerin herseyin anasını bile aglatiyorum şükür  :D
-Reklam-
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Ben gece hallediyordm fnm uyku rutini saglarsan isleron bir parca kolaylasir en onemlisi es destegi almak m3sela pazar gunu evdeyse benek aranasima binditip park olur gezirme olur yaz ayi ne de olsa o ara temizlifi halledebilrisinz illa bu donemde dort dortlik ful dizayn temizlik yapamazsin bu sefer cofufun vaktind3n calarsin temizlik omur boyu boynunda ama cocugun bir kez cocukluk gecirecek onemli olan cocugunlq vak8t gecirmek ani biriktirmek olmali
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Oğlum şuan 28 aylık ilk doğduğunda kolik ve reflüsü olan bir bebekti sürekli kusuyordu ve defalarca kez boğuldu zor kurtardım o korkuyla uyudugunda bile yanından ayrilamiyordum ki en uzun uykusu 10 dk evet abartılı gelebilir ama kolik olduğu için o 10 dk bile bana iyi geliyordu bebeği kanguruya koyuyordum hem hopluyordum sussun diye hemde evi süpürüyordum :'( birgün eşim( defalarca kez aramış ben oğlumun sesinden süpürge sesinden duymamisim)  erken eve gelmiş bakmış halime. Baktım makine kapandı arkamı döndüm eşim sen bu halde mi evi temizliyorsun dedi başka nasıl olacak ki dedim :ermm: iki haftada bir kadın aldı eve dip köşe koltuk cam kapi temizledi. Kalan işleri eşim işten gelince yaptı bana yemek yapmayı bile yasakladı. Sadece sen iyi ol oğlumuza da iyi bak yeter dedi. 16 aylık olana kadar kadın geldi eşim yaptı bizde düzenli olunca ev yoluna girdi. Oğlum düzelince de ben yaptım. Şuan hamileyim ve tüm ev işini eşim yapıyor. 

Ev temiz olsun olmasin veya yemek olsun olmasın herşeyi boşver sadece çocuğuna odaklan kendini yıpratma☺️ ilk zamanlar bebeğe alışma sürecinde çok zor oluyor ❤️

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bugun bende ayni seyi dusundum . Sabah 7ye dogru uyandik ev daginik, bulasiklar var, makine dolu, camasir sepeti dolu,yemek yapilacak hem ogluma hem kendimize.....

Oglum uyurken camasir bulasik ve yemegi hallettim bu isleri yaparkende kahve iceyim dedim soguttum ayakta sodami ictim. Yarismaci gibi hissettim kendimi. Aksam da tekrar oglum uyuyinca geri kalan isleri yaptim. 

Yani hep bir kosusturmaca var . Saglikli olsunlar da  onemli olan o
0 oy
tarafından
İlk aylar zor gelirdi şimdi 20 aylık daha zor anam pacamdan ayrilmiyor tivalete bile geliyor lazimlik aldım öyle böyle onu daberaber yapmaya çalışırız :))iki dk sırt üstü yatim üstüme çıkar otururum bişey ister oturmam pacamda . İlk aylar daha rahatmis anam bı masal aç bı müzik aç bı sure aç .benden rahatı yokmuş ozamanlar.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
2 çocuğum var 1,5 - 4,5 yaşında her gün evim derli toplu ve temizdir tabiki en büyük yardımcım robot süpürge imkanın varsa al canım 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
İki.bebeyle tüm gün uğraşan ben gidem buralardan zor ama netcen bacı.alisiyon zamanla 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 256 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.