0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından
29 aylık oğlum bende dahil herkesin göğüslerini elliyor,sıkıyor. Ben tezgahta iş yaparken kaba etlerime aynısını yapıyor bazen ısırıyor. Önünde hiç açık dolaşmam, üzerimi degistirmem tek kollarımı görüyor gelip kollarımı emmeye çalışıyor. Ben yerde otururuken boğazıma asılıp sıkıyor. Kızıyorum artık daha çok yapıyor. Emzirmeyi kesmeden önce de bı kısmı vardı emzirmeyi kasince bu davranışlar çoğaldı. Son 1 aydır babasından uzak kaldık onu özledikçe bana sardı. Napcam nasıl davrancam şaşırıyorum. Siz ne tavsiye edersiniz. Psikoloğa mi götürsem bilmiyorum.

5 Cevaplar

+1 oy
(3,029 puan) tarafından
Birseyi yok annesi sevgisini ,sinirini öfkesini özlemini iç gudulerini ifade etme şekli yapma etme ayıp vs seklidn3 karşılık vermeyin bence annecim hoşlanmıyorum böyle yapmadan rahatsiz oluyorum gel kocaman sarılalım gel seni kocaman bir öpeyim, bal oğlum bende seni scok seviyorum diyip söyle güzel bir kucağınıza alın döndürün ama her defasında rahatsız olduğunuzu iletip sevgi dolu bir yaklaşım ile cevap verin bence.
-Reklam-
0 oy
(3,109 puan) tarafından
Sapık gibi haraketler değince kız çocuk o ilgi istediği için ısırıyor kendini de tam ifade edemez sen diyorsun ağzınla babası gitti iyice bana sardı diye gayet normal bol bol sev annesi. 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Tövbeler olsun kız kusura bakma gülme tuttu beni biyerde falan mı gördü yani demek istediğim malum ortam çok ps artık sosyal medyada yada TV de mi gördü ki acep yani normal bir davranış değil seninde dediğin gibi bir pedegog şart sanırım 

(1,311 puan) tarafından
Tv'de görmüş olamaz çocuk kanalindan başka kanal açılmaz. YouTube dan da hep yanımda seyreder hiç görmedim böyle bişey seyrettigini
(2,698 puan) tarafından
Canım ozaman bi pedegog şart galiba
0 oy
tarafından
Benim oğlum da yapıyor 25 aylık ne zaman pijama değiştirsem gelip çıplak bacaklara yapışır. Daha küçükler bence hiç sapıklık diye görmedim. Daha yeni sütten kesmissin ten teneydi şimdiye kadar. Çocuk bu yani 
(1,311 puan) tarafından
Normal mi ki ben çok takıyorum
tarafından
Bence normal yeni yeni dünyayı keşfeden minik canlar yeri geliyor koca koca insanlar olarak dokunduğumuz birşey hoşumuza gidebiliyor. Çocuk ne bilsin sapıklığı
tarafından
Hadi kaba etinle göğüsleri yaparken sapıklık olabileceğini düşündün ama çocuk aynı şeyi koluna da yapıyor.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 283 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 189 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.