0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar doğum ettim ikinci doğumumu eve geldim annemi aradım gel yemek yapalım falan yalnızım dedim annem gelmedi beni yalnız bıraktı geliyoruz eşin soğuk falan dedi insan kızı için yine kalkıp gitmez mi zor günümde yanımda olmadı 5 gün arada geçti gelecem dedi bende şimdiye kadar gelmedin herkes yalnız olduğumu gördü beni rezil ettin daha gelme dedim ama pişman oldum aradım gel dedim beni engelledi kızdı falan annem hep böyle gün gelmiş beni evinden kovmus küfürler etmiş beddualar hamileyken bile bana beddua etmiş ben yinede onu affetmisimdir ona hep iyi davranırim durumları kötü para veririm yiyecek veririm ama o beni en zor günümde bile yalnız bıraktı siz olsaydınız ne yapardınız 

15 Cevaplar

+3 oy
(736 puan) tarafından
Bu hayatta kim beni yari yolda birakmis kim üzmüsse annem babam kim  olursa olsun silerim bu dunyaya kimsenin kahrini cekmeye gelmedim bana sahip cikmayan kisiye bende sahip cikmam öyle davransada ben tenezzul edip cagirmam anneligini bilen cikar gelir damadi ortaya atmaz gunduz gelir gene gorevini yapar yada gonderir birinden iki kap yemek merhametsizlik bu seninde evladin var bak yapabilirmisin annenin yaptigini ben sildim herkesi kimsem yok valla huzurumda yerinde 
(62 puan) tarafından
Valla canım haklısın bende hep öyle diyorum madem sürekli engelliyor zor anlarım da yanımda olmuyor artık konusmicam diyorum biraz zaman geçince geliyor evime bende merhametimden affediyorum barisiyorum ama hak etmiyor küçük kardeşim var iki tane bir yandan da onlar için barisiyorum onları görmek için
(736 puan) tarafından
Kardeslerinle görüs tabiki ama mesafeli ol kendini üzmelerine izin verme
(1,943 puan) tarafından
+++

Yapmak isteyen bi yolunu bulur. Maalesef herkeste annelik içgüdüsü olmuyo.
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Aramazdım gel demezdim kendi bilmez mi ya evladın doğuma gidiyor insan hali nolacak bellı olmaz e doğum sonrası dikişli sonucta bu kadın nasıl kalkıp yemk yapsın etsin yani bilmiyorum annelik duygularımı yok yoksa cidden Baska kafada mı yasıyorlar. Allah annemden razı olsun doğumdan 2 gun sonra 13 saat yoldan geldi 15 gun baktı gitti 2 ay sonra bebegum yogun bakımdan cıktı yine onca yol cektı tek bakamam edemem diye 15 gun kaldı gıttı hamileyken geldı 1 hafta baktı oda hasta cidden uzun yola gelemez brıı yanında olacak oyle cıkar yola hakkını ödeyemem ödeyemem 
(62 puan) tarafından
Maşallah canım benim annemle aramda da sadece 15 dakika var hatta daha az buna rağmen bana bunları yapıyor annenin kıymetini bil maşallah
(679 puan) tarafından
Çok şükür canım sağ oldukça Rabbim ayağına taş değdirmesin  Annen için de inşallah biraz merhamet biraz vicdan olurda belki kıymetını bilir ama sen mesafe koy anlasın ya
0 oy
(6,010 puan) tarafından
Uzun Bi süre görüşmezdim heralde bende bir hafta önce doğum yaptım annemlerde kalıyorum ona rağmen bebeğe bakarken zorlanıyorum Bi de yanlız olsam psikolojik olarak çok yıpranırdım ve annemin yaptığı çok dokunurdu heralde. El alem olsa silersin atarsın da anne işte atılmıyor da. Ama çok uzun bir süre görüşmezdim heralde
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayatta ağzımı açıp kimseye gel demem annemde olsa,keşke sende hiç cagirmasaydin çünkü biraz merhameti olsaydı zaten senin gel demeni beklemeden çıkar gelirdi 
0 oy
(48,733 puan) tarafından
başlığı ben attim sandım ☺️hastanede yanimdaydi eve geldik kirginlik ckardi
0 oy
(625 puan) tarafından
Eee nasıl yapıyosun tek başına peki? Eşin mi yardım ediyor? 
(62 puan) tarafından
Eşim gece 11 e kadar çalışıyor ben evde yalnızım yalnız başıma iki çocuk bakıyorum onuncu günüm ilk günler psikolojim bozuldu resmen şimdi biraz daha iyiyim çok şükür
(625 puan) tarafından
Off çok zor. Annen bu durumda da gelmeyecekse ne işe yarar ki?
0 oy
(472 puan) tarafından
Bende 8 aylık hamileyim  cnm annem beni bir kare aramadı bende aramıyorum sormuyorum  içimden gelmiyor  
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Çok üzgünüm senin adına keşke her kadında annelik içgüdüsü olsaydı anneden yakın kim olur insana.
0 oy
(60 puan) tarafından
Hiç üzülme benim annemde aynı artık bende ona fazla gitmiyorum ayda yılda bir hiçbirsey senden önemli değil
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Benimde annem sezaryen doğum yaptım hastaneye gelmedi, eve 1 saat oturdu gitti kaynanan baksın dedi. Kaynanam zehir etti beni suçladı. Ama kaynanam yinede geldi bir tabak yemek koydu önüme annem onuda yapmadı. Ama kaynanama ne zaman gitsem gitmemi istemezdi. Kendisi bakmaz o bakınca da iyi olmamızı istemezdi. Daha neler yaptı anlatsam oturur ağlarsın. Şuan sildim hepsini kalbimde, vicdanım da rahat. Huzurum yerinde çok şükür. Bana değer vermeyene ben hiç vermem.
(625 puan) tarafından
Çok ilginç yaa böyle insanlar. Peki çocuğun akrabalık ilişkisi olmayacak mı bu durumda? Hiç mi görüşmüyosunuz
(2,315 puan) tarafından
Kendileri sildiler, kardeşim evlendikten sonra her gün temizlik ve yemek bekledi yapmadığım için bahane ile muhatabı kestiler. Ben yine gittim defalarca kapıyı açmadılar bende 3-4 kez gittim karşı taraf istemeyince gitmedim. Yalvarmadığım için yuvamı yıkmaya çalıştılar. Sonra biz taşındık ordan. Annem ameliyat oldu gittim düzeltmeye çalıştım yine düzelmedi laf söz bitmedi en son numalarimizi engellediler. Bende üstüne engelledim artık bayramda da gitmedim yeter o kadar şeye rağmen uğraştım olmayinca napalim akrabalik ilişkisi böyle bir ortamda büyümesinden iyidir cokta mühim değil diye düşünüyorum:)
0 oy
(362 puan) tarafından
Kız sen deli misin ana var anacik var beddua edecek en zor gunumde gelmeyecek kırk kat yabancıdan istesen gelirdi bazen silmek gerekir hayat sana vicdansız olmayı ne zaman öğretecek böyle karakterde olanları onlar gibi davrandiginda hizaya sokarsın yumuşak huyluluk inan hiçbir şeye yaramıyor bu devirde esin soğuk olabilir benimkide öyle hiç konuşmaz sert ama onu öyle kabul ediyorlar bunlar bahane 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Ayy keşke benimkide gelmese
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Boşveeerrr bnm ilk doğumda geldi sinir etti giti ikincide gelmedi kimsecik tek başıma yaptım herşeyi sezaryanlı halimle boşver muhtaç değilsin kimseye çok güçlü bir annesin sen işte böylelikle bir anne bir evlada nasıl davranmaması gerektiğini öğrendin
0 oy
tarafından
Bence basının cagresine bak canım böyle annen olacağına hiç olmasın  çok üzüldüm senin adına yaaa ahh keşke ben gelebilseydim sana insan o durum da birilerini yanında istiyor yardım edecek bı el uzatacak birilerini istiyor seni çok iyi anlıyorum çok üzüldüm gerçekten içim bı tuhaf oldu ☹️
0 oy
(123 puan) tarafından
Benim annem de beni yalnız birakti hatta yaşadıklarından fazlasını yaşadım emin ol... Tek değilsin... Ben hep Allahım annemin kalbine merhamet ver diye dua ediyorum... Rabbim muhtaç etmesin... Bende eşimin tarafına rezil oldum bi anası gelmediye çıktı adımız... Göz yaşımı içime akittim ben evladıma öyle anne olmayacağım dedim... Lütfen üzme kendini... Ben üzüle üzüle hasta oldum yasladım ama bi baktım ki değer mi asla... Lütfen bebeğine odaklan yalnızin da sahibi Allah rabbim kimseyi darda zorda bırakmıyor emin ol... 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 313 göst.
30 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 191 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 289 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı