0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından
17 haftalık gebeyim doktorum kansızım diye gyno ferro yazdı korkuyorum yan etkisi oluyormu lütfen bişi diyinde içim rahatlasın 

3 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından
Doktor tavsiyesiyse tabiki kullanmalısın zararlı olsa niye kullanmanı istesin. Bide hergün 1 yemek kaşığı hurma özlü pekmez içersen kansızlığına iyi gelir
(846 puan) tarafından
Doktor yazdı tabiki ama ben yinede aldığım gün biraz halsizleştim kötü oldum korkup almayı kestim bide ben et yemiyorum kararttıgım için kansızlık başlamış demekki
(232 puan) tarafından
Kan ilaçlarının mide bulantısı halsizlik kusma gibi yan etkileri var çok rahatsız oluyorum diyosan pekmezi tercih etmelisin kesinlikle
(846 puan) tarafından
Peki normal üzüm pekmezi içsem o var evde
(232 puan) tarafından
O da olur ama daha fazla etki etmesi açısından keçiboynuzu özü, hurma özü pekmezleri öneriyolar
(846 puan) tarafından
Tamam çarşıya çıktığımda alırım onlardan şimdilik evdekiler yetinecem çok teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
İçme onun yerıne kara üzüm kurusu bol nol ye yeşillik tüket 
(762 puan) tarafından
Ben o tarz ilaçların geri dönülmez derece ilerde karacıger verecegı hasarı bılıyorum kızım a dahı içtirmrdim borek hasatlıgına karacıger de yıpranmaya neden olur ılerde doktorlar verır sonucda cıkarır var bana soracak olursan içme dişlerinde çüreme yapar kuzenm içmişti butun dişleri çürüdü hatta diş doktoru BİLE demişti ondan dıye dişe bu kadar zararı oluyorsa vucuda ne yapar düşün ben pek ialç kullanmam kızıma da vermem ıllakı bır ılacı yan etkısı olur ıllakı olur
(846 puan) tarafından
Haklısın bende bir defa içtim içtiğim gün aşırı rahatsızlandım kestim üzüm pekmezi yesem evde sadece o var dışarı çıkamam bir hafta
(846 puan) tarafından
Bu arada bu şekilde bilgilendirdiğin için çok teşekkür ediyorum önlemimi alırım ♥️
(762 puan) tarafından
Suyla karıştır pekmezi dırek içme
(762 puan) tarafından
Rıca ederım m
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bazı arkadaşlar olumsuz yorum yazmış ama gebelik sonrası lösemiden arkadaşımı kaybettim daha önce hiçbir şikayeti yoktu ve doktorlar gebelik yüzünden başladığını söyledi. Ki bence gebelikte en önemli iki ilaç var biri kan ilacı diğeri calsiyum. Şahsen kullanın derim. Çocukluğumdan beri zaman zaman kullandığım bir ilaç yan etki yaşamadım. 
(846 puan) tarafından
Yaa çok ikilemde kaldım napacam şimdi ben korkuyorum :( Allah rahmet etsin üzüldüm baş dönmesi mide bulantısı halsizlik yapıyor napayım inan çaresizim
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah.Markasını değiştirsin doktor bence. Kullanın mutlaka. Çocuğumuz için nelere dayanıyoruz baş dönmesi ne ki yanında
(846 puan) tarafından
Haklısın valla ben bu defa çok zorlanıyorum her konuda gerçekten. Ama bebeğime kavuşunca unutucam Allah ın izniyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 108 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cennet_9891 (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bahar_6565 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (846 puan) tarafından soruldu

378,290 soru

11,322,738 cevap

34,773 kullanıcı

...