0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (4,095 puan) tarafından
Kızlar selam 11 aylık kızım kakasını söylüyor tuvalet eğitimine başlamalı mıyım diye sormuştum. Kiminiz dene dedi. Kiminiz kasları gelişmediği için olmaz dedi. Ben de bi deneyeyim dedim. 4 gündür kakasını sadece tuvalete yapıyor :D hatta dün çişini de tuvalete yaptı. :) Tek sıkıntı lazımlığa değil ben tutunca tuvalete yapıyor. Ama sorun değil gerekiyorsa hep tutarım yani :)

4 Cevaplar

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Maşallah yavruna büyük anneannem çocuklarına hep 1 yaşına girmeden öğrettiğini söylemişti bana çok şaşırmıştım demek ki olabiliyormuş
(4,095 puan) tarafından
Aynen arkadaşlar. Ya tuvalet eğitimi ile ilgili okudukça daha çok korktum. Ahh dedim işte ya karakterine zarar verirsem falan. Sonradan da dedim yahu analarımız bizi 3 yaşına kadar bezlemedi ki. Hadi bi deneyelim. Baya baya oluyor gibi :)) o yüzden sizinle de paylaşayım dedim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ikincimi altı aylık olsun tutacam tuvalete bunda hata yaptım  33 aylık öğrendi arada kaçırıyor ama masalalh kız öğrenmiş ya 
(4,095 puan) tarafından
Yani daha tam bezi atmadık :D ama korkmasın uzaklaşmasın diye ara ara tutuyorum çok üstüne düşmüyorum. Bakalım :))
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Maşallah maşallah prensese ❤❤

Bende oğlumu denedim 11 aylıkken çişini yapıyordu wc ye bıkere büyük tuvaletini yaptı korktu:D her wc ye girince ağlıyordu bende vazgeçtim

0 oy
tarafından
Devam et süper bir durum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 328 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Doga_DVM (4,095 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 184 göst.