0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Saf , cogu dediginizi yapan yada cevrenin her yardimina koşan ama pek cevresi olmayan bir insan mi yoksa gozu acik bir insan mi isterdiniz

10 Cevaplar

+2 oy
(5,800 puan) tarafından

Dışarıya aslan eve pisi pisi olsun isterdim :D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşim çevrenin her yardımına koşar ama çevresi düzgün insan yok haliyle herkes onu kullanıyor eşim dara düşünce herkes sırt çevirdi ama o herkese koştu halende öyle :/ 

Kendi kıymetini yuvasının kıymetini bilmesini kendisinin herkesten daha değerli olmasını sevmesini isterdim 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Gözü açık isterdim çok iyi niyetli ve kendini fazla savunamaz ben savunurum her yerde
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Saf değil cok iyi niyetli kendini kullandirtmaz ama sevdiklerinin ve eşimin değerini bilenlerin yardıma ihtiyacı varsa yardım eder çevresi orta derecede var çünkü seçer ona kötülük getiricek insanlarla arkadaşlık kurmaz gözü şu şekilde açık neyin ne olduğunu görür bilir ona göre hareket eder 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Herkese koşar ama bi kendine koşmaz hep ailesini düşünür kendini düşünmez ben kendisinde düşünsün isterim 
0 oy
tarafından

Gözü açık olsun ama dışarıya evde de sözüm geçsin :D

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Olduğu haliyle iyi eşim 2mizinde sinirlerini aldırma ihtimalimiz olsa daha iyi olurdu ☺️☺️
0 oy
(2,319 puan) tarafından
Abısı dısında çok çok çok memnunum kımseye ezdırmez anasına bıle bır dedıgım ıkı olmaz yeter kı isteyeyim para desen esırgemez ılgılı sevgılı çocuklarına duskun ama işte abı abı abı..... 
0 oy
(41 puan) tarafından
gözü açık insan olsun isterim, bana saf olan herkese saf olur, herkesin istediğini yapar, kolay manipüle edilir böyle olsun istemem . devir kötü, gözü açık olmak lazım
0 oy
tarafından
Eşim şu anki haliyle gayet iyi şükür. 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,313 göst.
0 oy
65 cevap 744 göst.
+2 oy
50 cevap 713 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,639 puan) tarafından soruldu
0 oy