0 oy
2,566 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben şok kız evladım var Allah'ım korusun hepimizin evlatlarını bizi kötü insanlardan korusun ... 5 yıllık samimi bir komşum kardeş olduk neredeyse maddi manevi hep bir arada olduk öğlende kocam işe gitti baktım kapı çalıyor bu ağlıyor ama perişan bana dediki öncelikle kuran getir ben ne oluyor dedim çok korktum dedi bu Kur'an'a el başarım ki bir tek sana diyorum söylediklerim doğru diye neyse bunun kocası tır şoförü oğlu markkete çalışıyor bekarken halasının oğlu istemiş bu evlenmemiş kocasıyla 22 yıldır evli adam bunu sürekli rahatsız etmiş buda kocasına anlatmış senden önce aramizda birşey olmadı adam takıntılı gidip gelmeyelim diye neyse eşi şehir dışında çıkmıştı 1 haftadır gidip geliyorduk dün gece oğlu sayıma kalmış sabah 8 de gelmiş adam gece kapıyı açmış 1 kat evimizin arkası bahçe zaten zorla birlikte olmuş kadının resimlerini çekmiş komşum adamı yaralamış ama öyle büyük birşey değil adam aramış eğer tek kelime şikayetçi olursan elimdeki herşeyi yayarim beni evine aldı derim giderim kendimi kurtarırım sen o rezillikle kalırsın sen düşün demiş komşumun kardeşi yok annesi de yaşlı geldi bana anlattı hastaneye gidelim dedim titriyordu şimdi çok kötü utanıyor eşi yarın dönecek eşine anlatamaz doğulular kadını öldürürler biraz geri bir zihniyet hem onuda gectim nasıl ya nasıl nasıl anlatılabilir  sonrası ne Olur. Kadın perişan bende ne yapacağımı bilmiyorum ilk defa yakın birinden böyle birşey duydum korkuyorum

50 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Bu gerçek olamaz heralde.
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Hem kuran iç hem de burda anlat kuran seni çarpsın inşallah. Ha bide bi kürtler mi namuslu ne yani geri kalanı namusuz mu
0 oy
tarafından
insanin bir anda hayatinin dagilabilecegi bir durum Allah yasatmasin.. Ama gec kalmadan gidip rapor alip sikayetci olsun. zaten boyle yapmayacagini bildigi icin adam gelmis. istedigini yapmis
0 oy
(762 puan) tarafından
Doğulu olmak geri zihniyet mi oluyor Allah aşkına bu devirde o kadar şey yaşamış komse çığlığını duymamış mı evde ccouk yokmu bana bıraz pembe dizi senaryosu gıbı geldı güldüm sadece 
0 oy
tarafından
Tekrar tehdit edip birlikte olmak isticek belki şikayet etmemesin den yüz bulup 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Kadın akıl almak için bu olayı anlatmak isteseydi kendi buraya olmasada başka bir sayfaya ismini gizler yazardı  bunu sadece sana güvenip anlatmış ve başka kimseye anlatmadım diye kurana el basmış sen nasıl burda bu olayı anlatırsın dostluk arkadaşlık öyle birseydirki bazı sırlar seninle mezara gider inş hayatım boyunca senin gibi bir arkadaşım olmaz düşünsene sen bir arkadaşına kimseye söyleyemediğim mahrem bir olayı anlatıyorsun o senin arkandan hiç tanımadığı insanlara başından geçen olayı anlatıyor ne hissederdin? 
0 oy
tarafından
Benim anlamadığım adam komşunuzun hem eşinin hemde oğlunun aynı anda evde olmadığını nereden biliyomuş?? Ya da komşunuz gecenin o saatinde kapı çalınca hiç mi kapı deliğinden bakmayı akıl etmemiş...
0 oy
(867 puan) tarafından
Bir doğulu olarak geri zihniyet yakıştırması hiç hoşuma gitmedi gerçekten 
0 oy
(697 puan) tarafından
Susmak devamını getirir
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben bu kadar saçma post görmedim kaldırılsın . Ayrıca doğulular neden geri kafalı oluyormuş . Hayırdır sen ?

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 870 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 929 göst.
0 oy
24 cevap 920 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 621 göst.

384,654 soru